Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5292/26378 turniej par

szczegóły imprezy

Mityng Grodu Lidzbarskiego online
OTP o puchary Dworku Króla Stanisława
sobota, 24 kwietnia 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
61.7947
2.12475
20613
Kazimierz Krupiński
Teresa Piotrowska
MA
MA
3
1.5
60.8245
3.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
17
7
59.7543
4.10752
19655
Jacek Balcerowski
Krzysztof Sowiński
SW
SW
2
1
58.1841
5.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
57.8839
6.06488
18347
Wiesław Andruk
Lidia Chłąd
PM
PM
9
2.5
57.3937
7.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
2
2
57.3735
8.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
57.2033
9.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
WM
WM
18
5
56.8031
10.03430
03621
Janusz Pisarek
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
7
56.5729
11.02460
03006
Marek Atalski
Krzysztof Warzocha
LU
LU
13
12
56.3527
12.04540
16784
Rafał Bownik
Władysław Łobacz
PM
PM
7
4
56.3425
13.02663
07473
Jacek Herman
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
56.1823
14.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
55.9721
15.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
3
21
55.7319
16.05918
06130
Tomasz Derba
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
11
5
55.7217
17.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
1
1.5
55.6915
18.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
55.6413
19.02533
02157
Tomasz Pawluk
Paweł Szymonik
LU
LU
5
7
55.6311
20.01613
15044
Marek Rzeszutek
Piotr Surdyk
DS
WP
7
4
55.5510
21.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
55.549
22.18681
18842
Paweł Fiebig
Rafał Milinkiewicz
WP
WP
3
2
55.439
23.15511
07849
Kacper Kopka
Bogdan Szulejewski
KP
KP
7
21
55.259
24.07572
21057
Ireneusz Jagielski
Dariusz Sarzyński
WM
LU
7
0.5
54.698
25.12018
04015
Andrzej Wilemski
Tomasz Woźniak
KP
KP
7
7
54.288
26.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
4
5
53.728
27.16278
15744
Janusz Jabłoński
Tadeusz Szpak
SL
SL
2.5
3
53.567
28.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
5
5
53.407
29.11092
15757
Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
MP
MP
7
5
53.357
30.07614
07069
Marek Kiepura
Grażyna Wyczółkowska
MP
MA
5
5
53.346
31.04160
08797
Mirosław Hanusz
Michał Tuszyński
PD
MP
9
5
53.056
32.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
52.876
33.12382
12383
Zygmunt Adamski
Andrzej Chodowski
DS
DS
2
2.5
52.805
34.11296
14835
Artur Pomarański
Andrzej Pożerski
WM
ZP
7
5
52.645
35.21042
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
PM
PM
1
19
52.335
36.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
17
52.284
37.06697
20763
Jarosław Kostrzewa
Andrzej Polak
MA
MA
11
0.5
52.244
38.01234
01910
Kazimierz Bednarek
Roman Zabłocki
DS
OP
9
5
51.924
39.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
13
51.563
40.08986
07982
Józef Małysz
Marcin Pachniewski
LU
LU
7
3
51.443
41.15906
14175
Dariusz Głowiński
Andrzej Jabłoński
ZP
ZP
3
5
51.443
42.04329
04396
Zbigniew Krzepkowski
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
51.382
43.01152
13156
Grzegorz Rewer
Paweł Szymański
LU
LU
11
3
51.232
44.02025
02143
Roman Klejny
Mieczysław Stefański
LB
LB
11
7
51.162
45.01590
05880
Piotr Ratajski
Marcin Zbroja
DS
LD
7
5
51.131
46.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
51.001
47.04402
04435
Ryszard Pichla
Jan Romot
WM
WM
7
11
50.911
48.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
PM
WM
5
7
50.78 
49.04535
11319
Dariusz Bogucki
Przemysław Zawada
PM
SW
17
19
50.75 
50.01054
04823
Tadeusz Garbacik
Małgorzata Sawicka
MP
KP
15
18
50.31 
51.09355
08052
Mariusz Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
9
7
50.05 
52.14444
06690
Edward Kończak
Emil Kończak
WM
MA
3
1.5
49.76 
53.04319
08057
Dariusz Kozłowski
Zbigniew Pinkiewicz
WM
PM
12
13
49.65 
54.14529
10709
Ireneusz Cybulski
Piotr Frankowski
MA
MA
3
4
49.61 
55.14307
17675
Jadwiga Bakalarska
Janusz Królikowski
LB
MA
2
4
49.49 
56.01272
08182
Marek Czerepak
Paweł Kowalczewski
DS
DS
13
9
49.14 
57.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2.5
49.04 
58.10601
02804
Grzegorz Latała
Piotr Stopa
MP
MP
4
13
49.02 
59.08252
19705
Dariusz Poniatowski
Jan Syska
MA
MA
3
2
48.97 
60.06822
07544
Anna Nosalska
Marek Tyran
PM
LD
7
15
48.87 
61.05606
06348
Grzegorz Dziębowski
Tomasz Radwański
LD
LD
9
5
48.57 
62. 
04508
Andrzej Szostak
Tadeusz Wójcik
-
WM
0
3
48.54 
63.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
48.37 
64.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
47.82 
65.13661
11769
Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
MP
MP
4
9
47.46 
66.06733
17738
Grzegorz Kula
Witold Żygulski
MA
MA
11
2.5
47.27 
67.17231
04360
Stanisław Król
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
2
13
47.19 
68.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
MP
5
7
47.03 
69.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
46.36 
70.01143
01163
Zbigniew Pękala
Andrzej Skoczylas
WM
WM
0.5
1
46.29 
71.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
45.98 
72.03636
04347
Mieczysław Lebiecki
Henryk Łakomski
WM
WM
2.5
12
45.75 
73.07928
06904
Mariusz Łasiewicki
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
45.50 
74.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
2.5
2
45.48 
75.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
45.31 
76.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
OP
9
7
44.83 
77.03861
02166
Leszek Moszczyński
Jarosław Wachnowski
KP
LB
7
18
44.61 
78.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
44.54 
79.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
43.62 
80.10534
10536
Waldemar Sroczyński
Mirosław Witek
WP
WP
11
3
43.37 
81.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
WM
WM
2
2
43.22 
82.04294
12090
Józef Kamiński
Zbigniew Ziemba
WM
WM
9
4
43.05 
82.18272
18273
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
PM
PM
1.5
1.5
43.05 
84.03063
03616
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
SL
SL
7
11
42.84 
85.20399
04095
Paweł Czeszel
Dariusz Hutnik
PD
PD
1.5
7
42.46 
86.01803
01864
Stanisław Górski
Andrzej Owczarek
OP
OP
5
5
42.28 
87.01139
01169
Irena Sadurska
Waldemar Sadurski
WM
WM
1
1.5
42.21 
88.19344
19474
Łukasz Chrzanowski
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
1.5
1
41.34 
89.14165
01380
Sylwester Gołdyn
Zdzisław Klimczak
DS
DS
2.5
5
39.76 
90. 
08592
Jerzy Kwoczek
Jerzy Uscki
-
WM
0
1.5
39.43 
91.04438
04152
Alina Gudecka
Leszek Ostrowski
WM
WM
2.5
2
39.08 
92.17689
06599
Maria Firgon
Waldemar Gałek
ZP
LD
0
4
38.69 
93.03034
03389
Andrzej Bacik
Leszek Niemiec
SL
SL
9
13
35.95 
94.04427
04490
Edmund Reczuga
Andrzej Tutaj
WM
WM
7
5
30.78 

Łącznie 1392 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/lidzbark/p1/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-25 g.11:38:03 (0.3293/198) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.