Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5365/26669 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Grand Prix Warszawy 2021
OTP* - II KTP o puchary ORFI
czwartek, 26 sierpnia 2021r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
60.776332
2.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
PD
WM
5
24
60.725930
3.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
2.5
7
59.095528
4.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
59.065126
5.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
4
4
58.584824
6.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
57.594422
7.04198
05423
Adolf Bocheński
Jeremi Stępiński
WM
OP
13
19
57.344020
8.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
9
57.113719
9.06921
06963
Dariusz Sierocki
Marek Szymanowski
MA
LD
9
24
56.753317
10.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
7
24
56.743015
11.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
9
9
56.582613
12.06705
07854
Zdzisław Kowalewski
Witalis Talar
MA
MA
13
13
56.242211
13.04067
09763
Tomasz Bliński
Adam Wszeborowski
PD
PD
7
5
56.031910
14.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
55.99158
15.10721
09491
Sławomir Czech
Rafał Niedzielski
LU
LU
7
9
55.97137
16.06562
09020
Maciej Czajkowski
Kazimierz Grzeszkowiak
MA
MA
4
4
55.28126
17.12006
06356
Danuta Krupnik
Maciej Wiącek
MA
MA
7
12
54.88126
18.19830
18284
Wojciech Bąk
Aleks Bukat
MA
DS
2
2.5
54.33116
19.06801
16140
Maciej Modrzejewski
Andrzej Szepczyński
MA
WP
12
5
54.28105
20.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
3
54.28105
21.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
1.5
5
54.2795
22.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
53.9795
23.18897
16586
Kornel Krawiec
Maciej Racewicz
DS
DS
2
3
53.9284
24.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
53.6174
25.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
5
53.5174
26.08294
11296
Mariusz Bartkowski
Artur Pomarański
OP
OP
17
7
53.4263
27.11834
12108
Jakub Jagodziński
Aleksandra Jarosz
LU
MA
7
5
53.1253
28.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
9
52.5953
29.18032
06817
Maciej Kulikowski
Renata Neronowicz
MA
MA
5
12
51.6842
30.15023
07901
Rafał Łangowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
51.4942
31.16879
11191
Piotr Kopko
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
2
5
51.3432
32.16070
18495
Krystian Bączek
Alicja Jaskulecka
LU
LU
4
2
51.3321
33.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
9
12
51.2821
34.02489
18128
Jarosław Kaczorowski
Wojciech Kurkowski
LU
LU
12
5
51.2011
35.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
50.9711
36.07221
04829
Andrei Kavalenka
Marek Pietrzak
PD
PM
7
5
50.8311
37.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
50.4611
38.18644
20797
Szymon Graś
Jakub Piłat
WP
WP
2
1
49.9911
39.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
49.5711
40.06551
09357
Jacek Ciechomski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
19
11
49.4311
41.06702
06764
Janusz Kowalczyk
Marian Łukasiak
MA
MA
5
5
49.0711
42.07053
15582
Krzysztof Gołaś
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
4
48.9911
43.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
9
4
48.4711
44.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
KP
MA
21
18
48.3511
45.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
46.6511
46.06556
08435
Sylwester Cieślak
Adam Tomczyński
MA
MA
12
4
46.3011
47.10340
07871
Michał Tuczyński
Piotr Zieliński
MA
MA
2.5
5
45.8711
48.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2.5
11
45.8411
49.07928
06904
Mariusz Łasiewicki
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
45.6411
50.17495
05678
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
LD
LD
3
5
45.4211
51.08252
19705
Dariusz Poniatowski
Jan Syska
MA
MA
3
2.5
45.4211
52.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
5
21
44.9111
53.17513
16926
Bartosz Bunar
Oskar Tokarczuk
DS
DS
2.5
2.5
44.4111
54.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
LU
11
9
44.3611
55.10191
11447
Artur Duczmalewski
Paweł Lasota
MA
MA
4
2.5
43.6811
56.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2
2
43.6611
57.06638
07821
Włodzimierz Janeczek
Andrzej Miklaszewski
MA
MA
11
5
43.5211
58.10720
06810
Maria Düm
Andrzej Musiał
MA
MA
2.5
3
43.1411
59.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
42.9811
60.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
42.8411
61. 
06973
Leonard Malesza
Piotr Tuszyński
-
DS
6
24
42.2211
62.06545
06724
Michał Chojnacki
Paweł Kubacki
MA
MA
5
5
41.8711
63.09741
06291
Wiktor Cała
Zdzisław Olszewski
MA
MA
5
5
41.3911
64.06684
06987
Stefan Knothe
Krzysztof Waśniewski
MA
MA
9
7
40.0911
65.06564
06927
Gerard Czernohorski
Waldemar Składanowski
MA
MA
5
5
38.9011
66.17921
17916
Józef Bugajewski
Kajetan Gościański
WP
WP
2
2
38.6211
67.06733
07814
Grzegorz Kula
Piotr Kuźmicz
MA
PK
11
2.5
36.9711
68.06546
17837
Bogusław Chomentowski
Mirosław Zawiślak
MA
MA
5
2.5
35.1211

Łącznie 1432 punkty PKL, w tym 768 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2021/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-16 g.23:33:19 (0.3075/146) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.