Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5310/26783 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2020/2021
I liga, grupa N
niedziela, 31 października 2021r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna
1.01781Andrzej AleksandrzakWP15950475UKB KLEKS Szamotuły
2.01220Grzegorz BajekDS13825413GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
3.16184Tomasz BartnickiLB7925463KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
4.12127Jarosław BartosińskiPM71250625GTB SDK Tczew
5.01239Robert BielLB11720360KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
6.05574Przemysław BłaszczykLB15925463KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
7.12575Wojciech BondarewiczZP51100550AD Szczecin
8.04109Łukasz BredeWP17559280UKB KLEKS Szamotuły
9.02223Piotr BrzezińskiLB12750375ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
10.08485Grażyna BusseZP15700350FIORI GIFTS Szczecin
11.04922Piotr BusseZP19700350FIORI GIFTS Szczecin
12.07782Piotr ButrynZP15490245FIORI GIFTS Szczecin
13.07190Paweł ChindelewiczPM131250625GTB SDK Tczew
14.06554Jarosław CieślakDS191300650GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
15.01272Marek CzerepakDS131300650GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
16.04949Michał DembińskiWP12618309STARKA PAB Poznań
17.10450Jacek DmowskiDS131000500GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
18.14885Marcin DobrowolskiWP91000500TRANSFER PAB Poznań
19.15459Jakub DomerackiWP2.5317159DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
20.09594Ewa DziekańskaDS9298149Invenio Szlem Dzierżoniów
21.01291Krzysztof DziekańskiDS12680340Invenio Szlem Dzierżoniów
22.01297Mirosław FechnerDS7900450Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
23.05611Dominik FilipowiczDS211300650GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
24.01299Karol FilipowiczWP13336168UKB KLEKS Szamotuły
25.18618Maciej FularzLB2720360KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
26.09562Łukasz GawełDS7900450Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
27.05023Paweł GruszczyńskiWP7725363UNIA WINKHAUS Leszno
28.05025Jan GrygierWP4392196UKB KLEKS Szamotuły
29.02259Andrzej GrygorczukLB5237119(n/a)
30.09568Mariusz IlnickiDS7850425Invenio Szlem Dzierżoniów
31.01352Bernard JadczakDS9900450Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
32.04593Wacław JanickiWP17214107UNIA WINKHAUS Leszno
33.05059Stanisław JanikLB13775388Kłodawka KART-EL Gorzów Wlkp.
34.05069Paweł JassemWP17738369DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
35.05070Piotr JassemWP11633317DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
36.02013Andrzej JeleniewskiWP18950475UKB KLEKS Szamotuły
37.05084Tadeusz KaczanowskiZP191100550AD Szczecin
38.04602Aleksander KasprzakPM181250625GTB SDK Tczew
39.12139Remigiusz KaźmierczakDS4825413Strachota KS AZS Wratislavia VII WR
40.02025Roman KlejnyLB11277139ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
41.07891Piotr KlimackiZP18235118AD Szczecin
42.05115Tomasz KlimczakDS3825413Strachota KS AZS Wratislavia VII WR
43.01381Piotr KlubińskiDS11850425Invenio Szlem Dzierżoniów
44.01397Piotr KoreckiLB7925463KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
45.01826Janusz KościelnyWP9875438STARKA PAB Poznań
46.08182Paweł KowalczewskiDS9825413GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
47.06716Anna Kręglewska-WnukWP7924462TRANSFER PAB Poznań
48.02302Radosław KrólLB7316158ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
49.01427Przemysław KubickiDS5900450Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
50.01433Aleksander KudLB11925463KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
51.15519Piotr KuleszaZP91100550AD Szczecin
52.07815Lena LeszczyńskaZP9700350FIORI GIFTS Szczecin
53.08978Jacek LeśniczakLB15470235Kłodawka KART-EL Gorzów Wlkp.
54.02324Andrzej ŁagoszLB11874437KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
55.05202Przemysław MachowczykWP12875438STARKA PAB Poznań
56.08549Anna MaduziaWP91000500TRANSFER PAB Poznań
57.05213Paweł MałeckiWP11896448DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
58.01483Adam MarcinowskiDS9825413Strachota KS AZS Wratislavia VII WR
59.01486Marek MarkowskiWP12950475UKB KLEKS Szamotuły
60.03841Jerzy MasłońKP131150575Eko-Tech Jantar Toruń
61.05221Tadeusz MasłowskiWP9214107UNIA WINKHAUS Leszno
62.16183Zofia MiechowiczLB5771386KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
63.11809Krzysztof MielnikPM91112556GTB SDK Tczew
64.16177Roman MiłkowskiLB5632316ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
65.02350Witold MiłoszewskiLB12750375ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
66.06795Ewa MiszewskaDS191000500GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
67.11524Cezary MroczekDS3550275Strachota KS AZS Wratislavia VII WR
68.05732Paweł NiedzielskiWP18515258STARKA PAB Poznań
69.05282Jerzy NowakLB13775388Kłodawka KART-EL Gorzów Wlkp.
70.07099Jerzy OlczykWP9515258STARKA PAB Poznań
71.03881Tomasz OsińskiKP12902451Eko-Tech Jantar Toruń
72.03401Jarosław OstrowskiWP15975488DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
73.10533Ryszard PałaszZP111100550AD Szczecin
74.01556Jan PawlikaniecWP5224112UKB KLEKS Szamotuły
75.05314Marcin PędzińskiWP15875438STARKA PAB Poznań
76.11527Andrzej PękalaDS3635318Strachota KS AZS Wratislavia VII WR
77.08769Sławomir PiechockiWP11725363UNIA WINKHAUS Leszno
78.04683Przemysław PiotrowskiDS12900450Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
79.02382Sławomir PolakWP7214107UNIA WINKHAUS Leszno
80.01577Aleksander PoznyszDS12595298Invenio Szlem Dzierżoniów
81.01587Marek RajcaDS7425213Invenio Szlem Dzierżoniów
82.01590Piotr RatajskiDS7550275Strachota KS AZS Wratislavia VII WR
83.01597Michał RobakDS5900450Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
84.01599Maciej RochowiczDS7850425Invenio Szlem Dzierżoniów
85.05352Ewa Rodziewicz-BielewiczWP7725363UNIA WINKHAUS Leszno
86.05353Olgierd Rodziewicz-BielewiczWP13683342UNIA WINKHAUS Leszno
87.03920Grzegorz RojewskiKP13567284KPZBS Singleton
88.03925Roch RupniewskiKP11451226Eko-Tech Jantar Toruń
89.10793Natalia SakowskaZP15490245FIORI GIFTS Szczecin
90.01617Przemysław SalińskiDS11850425Invenio Szlem Dzierżoniów
91.08911Ilya ShpuntouWP9975488DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
92.05378Jerzy SierackiWP12640320UNIA WINKHAUS Leszno
93.16208Robert SikoraLB5474237ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
94.05386Paweł SiwińskiLB12775388Kłodawka KART-EL Gorzów Wlkp.
95.05400Maciej SobieralskiWP15875438STARKA PAB Poznań
96.05822Tomasz SpodenkiewiczDS131300650GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
97.02143Mieczysław StefańskiLB7711356ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
98.11813Bartosz StępieńWP5975488DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
99.04707Mirosław SzalińskiPM151250625GTB SDK Tczew
100.02424Eugeniusz SzczepańskiLB9553277ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
101.03960Radosław SzczepańskiKP181150575Eko-Tech Jantar Toruń
102.16140Andrzej SzepczyńskiPK5513257TRANSFER PAB Poznań
103.01679Jacek SzwedDS5466233Strachota KS AZS Wratislavia VII WR
104.03971Karol SzwenkelKP9857429Eko-Tech Jantar Toruń
105.03970Tadeusz SzwenkelKP9948474Eko-Tech Jantar Toruń
106.01705Małgorzata Turska-MarcinowskaDS9825413Strachota KS AZS Wratislavia VII WR
107.09785Tomasz TwarógPK5513257TRANSFER PAB Poznań
108.02166Jarosław WachnowskiLB18750375ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
109.04731Sylwester WalerowiczWP15214107UNIA WINKHAUS Leszno
110.06128Andrzej WasylkoZP7700350FIORI GIFTS Szczecin
111.06129Piotr WasylkoZP12490245FIORI GIFTS Szczecin
112.12927Adam WaszkiewiczDS5250125Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
113.10403Andrzej WielowieyskiZP41077539AD Szczecin
114.12018Andrzej WilemskiKP71150575Eko-Tech Jantar Toruń
115.07431Marek WitekPM211250625GTB SDK Tczew
116.01730Michał WittenbeckDS910050Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
117.05505Tomasz WłodarczakWP12640320UNIA WINKHAUS Leszno
118.07000Tomasz WnukWP12924462TRANSFER PAB Poznań
119.09550Jakub WojcieszekWP17528264DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
120.01740Marek WoźniakDS415075Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
121.04015Tomasz WoźniakKP71150575Eko-Tech Jantar Toruń
122.06147Paweł WoźnickiZP9490245FIORI GIFTS Szczecin
123.05523Artur WójcikWP12950475UKB KLEKS Szamotuły
124.14965Marta WójcikWP4422211DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
125.01749Maciej WręczyckiDS171300650GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
126.09126Jacek ZalewskiLB7775388Kłodawka KART-EL Gorzów Wlkp.
127.05548Janusz ZwierzyńskiLB11470235Kłodawka KART-EL Gorzów Wlkp.

Łącznie 96169 punktów PKL, w tym 48107 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-08 g.12:46:09 (0.3196/137) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.