Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5561/26798 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Poznański Kongres Brydżowy
OTP* - I KTP o puchary firmy Procan Logistyka+
piątek, 24 września 2021r., godz. 18:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.15511
07849
Kacper Kopka
Bogdan Szulejewski
KP
KP
7
21
63.595025
2.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
61.924623
3.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
SW
7
21
61.544221
4.11296
06129
Artur Pomarański
Piotr Wasylko
OP
ZP
7
12
61.153920
5.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
60.903518
6.04949
05400
Michał Dembiński
Maciej Sobieralski
WP
WP
12
15
60.193216
7.07596
05374
Krzysztof Brudka
Cezary Serek
WP
WP
13
17
60.002814
8.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
7
21
59.582513
9.21371
04985
Antonina Gardzielewska
Rafał Gardzielewski
WP
LU
0
12
59.322111
10.10022
05517
Piotr Urbański
Krzysztof Wośkowiak
KP
MA
4
7
59.10189
11.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
WM
7
7
58.65147
12.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
57.50105
13.17254
04510
Krzysztof Jordan
Wojciech Wrześniowski
WP
WM
3
9
57.18105
13.18284
18897
Aleks Bukat
Kornel Krawiec
DS
DS
3
2
57.18105
15.15519
05519
Piotr Kulesza
Marcin Woźniak
ZP
WP
9
9
55.4195
16. 
06973
Leonard Malesza
Piotr Tuszyński
-
DS
6
24
54.9684
17.18966
20250
Jacek Grzempowski
Piotr Słomski
WP
WP
1.5
0.5
54.0474
18.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
9
15
53.6574
19.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
MP
MP
13
5
53.5963
20.20349
20140
Izabela Górnicka
Małgorzata Żychlińska
WP
WP
0.5
0.5
53.0463
21.19163
18647
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
WP
WP
2
2
52.8253
22.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2
2
52.1242
23.04958
11424
Tomasz Dorobek
Henryk Duszyński
DS
WP
4
5
51.9942
24.18491
13607
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
WP
WP
2.5
2
51.2832
25.04788
03920
Ireneusz Jarosz
Grzegorz Rojewski
WP
WP
18
13
50.9632
25.05226
05436
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
WP
WP
12
5
50.9632
27.15669
07277
Galina Koroleva
Aliaksandr Prakapenka
PD
PD
1.5
4
50.5111
28.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
WP
WP
5
5
50.4711
29.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2
2
50.3211
30.18409
11401
Dariusz Forycki
Robert Komar
LB
WP
2.5
3
49.4911
31.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
48.8511
32.21178
21179
Łucja Winogrodzka
Piotr Winogrodzki
WP
WP
0
0
48.6811
33.05059
15680
Stanisław Janik
Tomasz Toboła
LB
WP
13
2.5
48.6511
34.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
48.4911
35.17495
06802
Robert Barankiewicz
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
3
11
47.9711
36.20068
18502
Alina Dobosz-Sztuba
Małgorzata Węglewska
WP
WP
0.5
2.5
47.6311
37.05246
16729
Zofia Mikołajczyk
Barbara Podgórska
WP
WP
4
5
47.1211
38.20136
20304
Adrian Foltyn
Aleksandra Klupś
WP
WP
1
1
46.4711
39.06341
21438
Grzegorz Narkiewicz
Maciej Raczkiewicz
MA
MA
24
0
46.3511
40.15645
15044
Marcin Bonawenturczak
Piotr Surdyk
WP
WP
2.5
4
45.9211
41.14358
19449
Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
LD
LD
1.5
1.5
45.6011
42.20010
21046
Aneta Klaczyńska
Szymon Łobaczewski
WP
WP
1
0
43.8111
43.14724
05351
Zbigniew Kaczorowski
Jerzy Rodziewicz
WP
WP
2.5
5
43.6511
44.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
43.2911
45.04872
05525
Zygfryd Banecki
Maciej Wybranowski
WP
WP
4
5
42.9711
46.14707
14705
Iryna Azarava
Viktar Lipnitski
PD
PD
1.5
3
42.5611
47.15358
05446
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
WP
WP
3
19
42.4411
48.19727
19644
Waldemar Paternoga
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
1
1.5
40.7711
49.20459
20457
Alina Faliush
Aleksandra Imioła
WP
WP
0.5
0
39.7411
50.20454
20798
Maja Skowrońska
Emilia Szymańska
WP
WP
0
0
39.5511
51.20921
20914
Jolanta Lewandowska
Marta Lewandowska
WP
WP
0.5
0
38.5511
52.20043
20038
Hanna Kempka
Robert Kempka
WP
WP
0.5
1
37.9511
53.20193
20192
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
WP
WP
1
1.5
37.8811
54.18048
17912
Łukasz Józkowiak
Alicja Kaczmarek
WP
WP
2
1.5
37.6311
55.20451
20450
Aleksandra Łuć
Maria Tytyk
WP
WP
0.5
0
34.0411

Łącznie 948 punktów PKL, w tym 514 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/poznan/k1/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-04 g.00:06:54 (0.2477/120) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.