Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5361/26886 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Mityng Senator Starachowice
OTP** - I MTP memoriał Pawła Kowalskiego
czwartek, 14 października 2021r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
9
13
64.1210754II
II
2.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
61.079849III
III
3.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
59.819146III
III
4.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
59.718342 
 
5.07090
05423
Anna Kowalska
Jeremi Stępiński
LD
OP
13
19
58.517638 
 
6.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
57.826935 
 
7.02888
03020
Zbigniew Borkowski
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
12
9
57.666131 
 
8.14142
04848
Ryhor Abramovich
Maria Tomczewska
SW
PM
2.5
7
57.085427 
 
9.04350
04463
Jarosław Łosiak
Jan Stańczak
WM
WM
11
9
56.714724 
 
10.10721
15414
Sławomir Czech
Wojciech Okuniewski
LU
LU
7
4
56.283920 
 
11.09774
06904
Krzysztof Kwiatkowski
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
56.133216 
 
12.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
54.892513 
 
13.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
54.842111 
 
14.05611
07809
Dominik Filipowicz
Piotr Kołuda
DS
LU
21
17
53.252010 
 
15.12006
21057
Danuta Krupnik
Dariusz Sarzyński
MA
LU
7
1
53.201910 
 
16.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
53.00179 
 
17.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
OP
9
9
52.98168 
 
18.09491
01152
Rafał Niedzielski
Grzegorz Rewer
LU
LU
9
11
52.87158 
 
19.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
52.79147 
 
20.10533
18890
Ryszard Pałasz
Vasil Valchev
ZP
MP
11
5
52.56126 
 
21.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
9
15
52.39116 
 
22.11089
06478
Marek Michalczyk
Stanisław Tranda
LU
LU
4
4
52.24105 
 
23.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
51.7395 
 
24.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
15
51.4974 
 
25.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
KP
KP
12
9
51.3363 
 
26.04198
04842
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
WM
MA
13
19
51.2053 
 
27.02934
02977
Krzysztof Kujawa
Mirosław Rafalski
SL
SW
19
18
51.0042 
 
28.07283
07431
Jarosław Figlus
Marek Witek
SL
PM
13
21
50.5721 
 
29.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
MA
MP
24
18
50.4211 
 
30.15120
03454
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
50.3911 
 
31.04242
04279
Andrzej Fronczak
Jan Janiak
PM
WM
18
7
49.7911 
 
32.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
49.3611 
 
33.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
48.4411 
 
34.12503
21475
Wojciech Uszyński
Sophie Waksman
MA
MA
13
0
48.4211 
 
34.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
48.4211 
 
36.02904
04829
Janusz Gawęcki
Marek Pietrzak
SW
PM
18
5
48.2511 
 
37.07221
18128
Andrei Kavalenka
Wojciech Kurkowski
PD
LU
7
5
48.1111 
 
38.12263
12272
Anna Jaguszewska
Anna Makarewicz
MA
MA
4
5
47.5711 
 
39.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
SW
SW
7
21
47.2411 
 
40.02921
07849
Tadeusz Kowalczewski
Bogdan Szulejewski
SW
KP
12
21
46.8011 
 
41.04535
21488
Dariusz Bogucki
Tomasz Galek
PM
MA
17
0
46.6711 
 
42.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
46.3511 
 
43.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
45.9711 
 
44. 
 
Martin Koychev
Ilko Popov
BGR
BGR
6
6
45.7811 
 
45.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
45.5111 
 
46.07158
09210
Zbigniew Hałaczkiewicz
Tatiana Verkhos
LU
MA
5
4
44.8411 
 
47.04670
04701
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
PM
PM
11
5
44.3411 
 
48.01138
14688
Marek Pietraszek
Jacek Szczerba
PK
PK
18
5
43.8011 
 
49.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
43.7811 
 
50.04329
04396
Zbigniew Krzepkowski
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
43.5811 
 
51.01025
12985
Roman Cieśla
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
9
5
42.1211 
 
52.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
42.0811 
 
53.18625
04818
Krzysztof Boniek
Krzysztof Materek
PM
PM
1
3
41.9111 
 
54.08026
08043
Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
LU
LU
7
5
41.7511 
 
55.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2.5
41.6711 
 
56.08308
11319
Kamil Walczyk
Przemysław Zawada
SW
SW
9
19
40.1611 
 
57.02913
15916
Edmund Jas
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
5
39.2411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1998 punktów PKL, w tym 1044 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-08 g.11:36:59 (0.2344/124) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.