Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5225/27035 turniej par

szczegóły imprezy

30. Memoriał Janiny Wielkoszewskiej
TP im. Mariana Skwirczyńskiego (cav.uśr)
piątek, 5 listopada 2021r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.09549
05856
Maciej Bielawski
Piotr Walczak
DS
SW
13
21
55.0743
2.04829
02103
Marek Pietrzak
Zdzisław Pleskot
PM
ZP
5
11
54.2940
3.06909
01726
Anna Sarniak
Tomasz Winciorek
OP
MA
21
18
53.9937
4.11296
11319
Artur Pomarański
Przemysław Zawada
OP
SW
7
19
53.6735
5.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
PM
13
7
52.4132
6.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
42.4129
7.16470
12680
Agata Pyclik
Michał Wróblewski
PM
PM
2.5
4
41.6627
8.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
40.1724
9.17495
06802
Robert Barankiewicz
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
3
11
39.3721
10.05918
05920
Tomasz Derba
Andrzej Dębowski
ZP
ZP
11
12
37.5319
11.09387
06130
Cezary Jarmuł
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
7
5
36.1916
12.07891
02121
Piotr Klimacki
Ryszard Sakowicz
ZP
LU
18
18
34.0313
13.01054
05059
Tadeusz Garbacik
Stanisław Janik
MP
LB
15
13
31.3011
14.02673
14782
Marek Jaworski
Jakub Patreuha
MP
DS
13
7
29.829
15.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
28.778
16.20118
06136
Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
ZP
ZP
1.5
7
26.578
17.04198
15621
Adolf Bocheński
Tomasz Gotard
WM
PM
13
19
24.908
18.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
5
5
24.317
19.05574
07109
Przemysław Błaszczyk
Jerzy Ronke
LB
LD
15
13
20.837
20.06822
07544
Anna Nosalska
Marek Tyran
PM
LD
7
15
18.946
21.06093
13693
Marian Siwy
Curt Sjolin
ZP
LB
11
2.5
18.436
22.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
9
15
18.405
23.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
14.545
24.05374
06973
Cezary Serek
Piotr Tuszyński
WP
DS
17
24
14.044
25.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
ZP
LB
13
7
12.614
26.16717
02831
Aleksander Swatler
Włodzimierz Wala
ZP
MP
13
21
9.883
27.05996
06086
Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
ZP
WP
12
5
9.873
28.04242
04360
Andrzej Fronczak
Mirosław Makatrewicz
PM
WM
18
13
9.263
29.15633
14368
Bogusław Drozd
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
3
4
8.992
30.12269
12327
Tomasz Jakóbczak
Anna Kondyjowska
ZP
ZP
4
4
8.792
31.03724
08308
Leszek Hejne
Kamil Walczyk
KP
SW
7
9
7.111
32.05982
05348
Waldemar Krych
Włodzimierz Reszelski
ZP
ZP
4
11
6.871
33.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
WP
9
9
5.161
34.01958
02094
Andrzej Czernow
Romuald Paszkowski
ZP
ZP
3
5
-1.291
35.18284
18897
Aleks Bukat
Kornel Krawiec
DS
DS
3
2
-1.841
36.08343
08347
Andrzej Gil
Krzysztof Wielemborek
ZP
ZP
5
3
-3.341
37.04535
06080
Dariusz Bogucki
Jerzy Sadowski
PM
ZP
17
12
-3.831
38.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
5
19
-5.071
39.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
-6.221
40.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
-6.361
41.04780
09679
Grzegorz Gan
Krzysztof Meyer
PM
PM
4
4
-6.961
42.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
-7.041
43.02966
02806
Stanisław Pająk
Wojciech Strzemecki
SW
SW
15
21
-8.341
44.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
4
-12.991
45.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
SW
MA
21
9
-15.861
46.18625
04818
Krzysztof Boniek
Krzysztof Materek
PM
PM
1
3
-21.891
47.16173
10651
Beata Szczepańska
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
1.5
2
-22.681
48.06003
02163
Robert Lewandowski
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
3
5
-23.061
49.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
-26.571
50.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
-26.611
51.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
-27.821
52.08841
08991
Mirosław Sankiewicz
Grzegorz Seweryn
ZP
ZP
5
3
-28.951
53.11355
06055
Władysław Korbutowicz
Henryk Pakuła
ZP
ZP
5
5
-31.871
54.15055
05961
Jerzy Dziemidowicz
Stanisław Kamiński
ZP
ZP
3
5
-36.791
55.06085
18890
Zbigniew Sawicki
Vasil Valchev
ZP
MP
11
5
-37.761
56. 
06021
Wincenty Glina
Witold Mateńko
ZP
ZP
0
4
-40.511
57.11356
06157
Janusz Linkiewicz
Marek Żakowicz
ZP
ZP
5
12
-49.201
58.06049
06105
Krzysztof Orzechowski
Lech Sulżycki
ZP
ZP
5
7
-51.061
59.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
WP
LB
18
18
-53.271
60.14374
14375
Czesław Socha
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
4
5
-54.011
61.12694
 
Tadeusz Mediuch
Bolesław Tomaszewski
ZP
ZP
0.5
0
-55.531
62.07710
16259
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
MP
MP
13
5
-59.491
63.21391
12629
Jan Druch
Tomasz Magryś
PK
PK
1.5
2.5
-97.991

Łącznie 940 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/wyniki/2021/stargard/cav/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-16 g.22:12:36 (0.5137/136) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.