Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5226/27042 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

XV. Tarnowski Mityng Brydżowy
OTP** XV Memoriał Tarnowskich Brydżystów
sobota, 13 listopada 2021r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
11
64.599648II
II
2.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
12
5
60.908744III
III
3.02666
18890
Andrzej Hycnar
Vasil Valchev
PK
SL
13
5
58.968040III
III
4.08283
05856
Andrzej Iwański
Piotr Walczak
SW
SW
13
21
58.537337 
 
5.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
17
7
58.496633 
 
6.07644
07312
Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
MP
PD
5
5
57.195930 
 
7.09357
18760
Arkadiusz Majcher
Joanna Zalewska
MA
MA
13
4
56.635226 
 
8.02681
02723
Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
PD
MP
12
12
55.804523 
 
9.02672
02820
Stanisław Jaśkiewicz
Józef Tokarz
MP
MP
7
9
55.003819 
 
10.13087
06612
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
PK
PK
2.5
5
54.333116 
 
11.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
15
54.262412 
 
12.04242
06131
Andrzej Fronczak
Marek Wawrzyniak
PM
ZP
18
9
54.131910 
 
13.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
54.07189 
 
14.04198
07642
Adolf Bocheński
Witold Stachnik
WM
MP
13
9
53.49179 
 
15.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
53.05168 
 
16.20680
20641
Wojciech Okrzesik
Maximilian Szemik
SL
SL
2
2
52.60147 
 
17.18284
07849
Aleks Bukat
Bogdan Szulejewski
DS
KP
3
21
52.50137 
 
18.07729
01138
Wojciech Paszko
Marek Pietraszek
PK
PK
9
18
52.26126 
 
19.17545
18066
Franciszek Kurlit
Michał Stasik
MP
MP
3
2.5
52.19116 
 
20.06973
02827
Piotr Tuszyński
Marek Urbański
DS
MP
24
15
52.18105 
 
21.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
PK
PK
13
13
52.0684 
 
22.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
DS
DS
13
19
51.9674 
 
23.01025
12985
Roman Cieśla
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
9
5
50.7963 
 
24.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
50.3553 
 
25.12272
17030
Anna Makarewicz
Anna Zaręba
MA
MA
5
4
49.9942 
 
26.11471
07613
Maciej Rodzaj
Marek Surmiak
MP
MP
9
5
49.8721 
 
27.20655
20672
Dominika Lucka
Natalia Suszanowicz
SL
SL
2
2
49.8611 
 
28.05574
07544
Przemysław Błaszczyk
Marek Tyran
LB
LD
15
15
49.8611 
 
29.16434
12899
Beata Madej
Michał Wróbel
SL
SL
3
9
49.8611 
 
30.07221
18128
Andrei Kavalenka
Wojciech Kurkowski
PD
LU
7
5
49.7111 
 
31.02673
14782
Marek Jaworski
Jakub Patreuha
MP
DS
13
7
49.3911 
 
32.15715
15814
Robert Podsiadły
Piotr Stefanów
MP
MP
5
2
49.3511 
 
33.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
11
19
49.1511 
 
34.01104
01189
Jan Lipior
Tadeusz Urbanek
PK
PK
5
5
48.9811 
 
35.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
48.4611 
 
36.06599
10954
Waldemar Gałek
Stanisław Makuch
LD
LB
4
3
48.2211 
 
37.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
3
48.0011 
 
38.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
2.5
2.5
47.9711 
 
39.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
47.8311 
 
40.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2.5
2.5
47.6611 
 
41.06540
01726
Bartosz Chmurski
Tomasz Winciorek
MA
MA
24
18
46.7711 
 
42.17495
05670
Robert Barankiewicz
Andrzej Kozikowski
LD
LD
3
15
45.9911 
 
43.02966
02806
Stanisław Pająk
Wojciech Strzemecki
SW
SW
15
21
45.8711 
 
44.07532
11232
Bronisław Micek
Zbigniew Świderek
MP
MP
7
4
45.6711 
 
45.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
45.3411 
 
46.01128
11319
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
PK
SW
18
19
44.4411 
 
47.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
44.2611 
 
48. 
07616
Zdzisław Czajkowski
Jerzy Stępień
-
MP
0
4
43.9111 
 
49.04535
08308
Dariusz Bogucki
Kamil Walczyk
PM
SW
17
9
43.4111 
 
50.02671
07473
Ryszard Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
42.7311 
 
51.02669
15815
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
MP
MP
7
3
40.3211 
 
52.20818
12820
Adam Gdowski
Romuald Jewuła
MP
MP
1
1.5
36.0911 
 
53.15810
14866
Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
MP
MP
2.5
3
35.7011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1680 punktów PKL, w tym 878 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/tarnow/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-08 g.11:59:55 (0.2398/116) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.