Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5387/27401 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2021/2022
I liga, grupa N
niedziela, 8 maja 2022r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna
1.01781Andrzej AleksandrzakWP15925463UKB KLEKS Szamotuły
2.01219Marcin BajDS4725363TURBO FLY BACK Wrocław
3.01224Marek BałdyszDS13725363TURBO FLY BACK Wrocław
4.10472Samuel BałdyszDS7725363TURBO FLY BACK Wrocław
5.16184Tomasz BartnickiLB715075KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA
6.04531Marek BarylewskiMA181131566ESKOM Warszawa
7.01239Robert BielLB11750375KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
8.05574Przemysław BłaszczykLB15750375KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
9.12575Wojciech BondarewiczZP5950475AD Szczecin
10.06522Henryk BrodawskiMA131150575Autostrada Eksploatacja & 2S Media
11.08485Grażyna BusseZP151100550FIORI GIFTS Szczecin
12.04922Piotr BusseZP191100550FIORI GIFTS Szczecin
13.06551Jacek CiechomskiMA191300650ESKOM Warszawa
14.04949Michał DembińskiWP12388194STARKA Poznań
15.14885Marcin DobrowolskiWP91000500Tęcza PAB Szczecinek
16.01283Piotr DobryszyckiDS12435218TURBO FLY BACK Wrocław
17.09594Ewa DziekańskaDS9634317Invenio Szlem Dzierżoniów
18.01291Krzysztof DziekańskiDS12850425Invenio Szlem Dzierżoniów
19.04563Ireneusz DzikowskiPM181050525GTB ANDRZEJKI Gdańsk
20.03696Leszek FalkowskiKP13657329BIN Aleksandrów Kujawski
21.01297Mirosław FechnerDS7875438Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
22.01299Karol FilipowiczWP13759380UKB KLEKS Szamotuły
23.04242Andrzej FronczakPM18900450GTB ANDRZEJKI Gdańsk
24.18618Maciej FularzLB2.5488244KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
25.09562Łukasz GawełDS7875438Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
26.01311Jerzy GładyszDS12508254TURBO FLY BACK Wrocław
27.18778Robert GłodowskiMA211457ESKOM Warszawa
28.09355Mariusz GrabowskiKP9700350BIN Aleksandrów Kujawski
29.03714Andrzej GrelaKP9700350BIN Aleksandrów Kujawski
30.05023Paweł GruszczyńskiWP7543272STARKA Poznań
31.05025Jan GrygierWP5427214UKB KLEKS Szamotuły
32.16859Ireneusz GrynczewskiMA71150575Autostrada Eksploatacja & 2S Media
33.01807Roman GrzelakOP15825413SYNIS OPOLE
34.04588Sławomir HenclikPM18600300GTB ANDRZEJKI Gdańsk
35.09568Mariusz IlnickiDS7850425Invenio Szlem Dzierżoniów
36.01352Bernard JadczakDS9875438Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
37.05950Tadeusz JanczurewiczWP5765383KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA
38.05059Stanisław JanikZP13309155AD Szczecin
39.04788Ireneusz JaroszWP18900450KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA
40.05069Paweł JassemWP17975488DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
41.05070Piotr JassemWP11621311DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
42.02013Andrzej JeleniewskiWP18925463UKB KLEKS Szamotuły
43.05649Tomasz JochymskiWP11975488DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
44.01822Andrzej JurkiewiczOP4603302SYNIS OPOLE
45.05084Tadeusz KaczanowskiZP19950475AD Szczecin
46.06659Maciej KalitaOP5381191SYNIS OPOLE
47.12139Remigiusz KaźmierczakDS4700350Strachota KS AZS Wratislavia VII WR
48.05115Tomasz KlimczakDS4700350Strachota KS AZS Wratislavia VII WR
49.01381Piotr KlubińskiDS11850425Invenio Szlem Dzierżoniów
50.01397Piotr KoreckiLB7750375KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
51.01826Janusz KościelnyWP9775388STARKA Poznań
52.01408Mariusz KowalczykDS7508254TURBO FLY BACK Wrocław
53.06705Zdzisław KowalewskiMA131150575Autostrada Eksploatacja & 2S Media
54.05134Piotr KozickiWP7765383KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA
55.11479Tomasz KoźleckiDS5725363TURBO FLY BACK Wrocław
56.05142Waldemar KożuchowskiWP5810405KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA
57.06716Anna Kręglewska-WnukWP71000500Tęcza PAB Szczecinek
58.10869Alicja KrzemińskaKP4525263BIN Aleksandrów Kujawski
59.10870Paweł KrzemińskiKP4525263BIN Aleksandrów Kujawski
60.01427Przemysław KubickiDS5773387Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
61.01433Aleksander KudLB11750375KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
62.15519Piotr KuleszaZP9950475AD Szczecin
63.07815Lena LeszczyńskaZP91100550FIORI GIFTS Szczecin
64.02324Andrzej ŁagoszLB11488244KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
65.03820Jarosław ŁakomyKP7700350BIN Aleksandrów Kujawski
66.05202Przemysław MachowczykWP12775388STARKA Poznań
67.08549Anna MaduziaWP91000500Tęcza PAB Szczecinek
68.09357Arkadiusz MajcherMA131300650ESKOM Warszawa
69.05210Przemysław MaliszewskiWP5810405KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA
70.05213Paweł MałeckiWP11887444DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
71.01483Adam MarcinowskiDS9700350Strachota KS AZS Wratislavia VII WR
72.01486Marek MarkowskiWP12925463UKB KLEKS Szamotuły
73.03841Jerzy MasłońKP13700350EKO-TECH JANTAR Toruń
74.16183Zofia MiechowiczLB515075KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA
75.06800Sylwester MłynarczukMA181150575Autostrada Eksploatacja & 2S Media
76.11524Cezary MroczekDS3330165Strachota KS AZS Wratislavia VII WR
77.05732Paweł NiedzielskiWP18775388STARKA Poznań
78.18642Maria NiklausKP2700350EKO-TECH JANTAR Toruń
79.07099Jerzy OlczykWP9775388STARKA Poznań
80.04665Kazimierz OmernikPM211250625GTB ANDRZEJKI Gdańsk
81.03401Jarosław OstrowskiWP15931466DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
82.10533Ryszard PałaszZP11950475AD Szczecin
83.01556Jan PawlikaniecWP5285143UKB KLEKS Szamotuły
84.05314Marcin PędzińskiWP15775388STARKA Poznań
85.11527Andrzej PękalaDS3412206Strachota KS AZS Wratislavia VII WR
86.08769Sławomir PiechockiWP11775388STARKA Poznań
87.16585Adam PigulskiKP4700350EKO-TECH JANTAR Toruń
88.08052Bohdan PliszkaKP7700350BIN Aleksandrów Kujawski
89.11296Artur PomarańskiOP7794397SYNIS OPOLE
90.01577Aleksander PoznyszDS12234117Invenio Szlem Dzierżoniów
91.01587Marek RajcaDS7850425Invenio Szlem Dzierżoniów
92.03909Ryszard RapickiKP12657329BIN Aleksandrów Kujawski
93.01590Piotr RatajskiDS7700350Strachota KS AZS Wratislavia VII WR
94.01597Michał RobakDS5875438Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
95.05352Ewa Rodziewicz-BielewiczWP71000500Tęcza PAB Szczecinek
96.05353Olgierd Rodziewicz-BielewiczWP131000500Tęcza PAB Szczecinek
97.03925Roch RupniewskiKP11700350EKO-TECH JANTAR Toruń
98.01617Przemysław SalińskiDS11850425Invenio Szlem Dzierżoniów
99.16616Paweł SankowskiMA3453227ESKOM Warszawa
100.06086Ryszard SawickiWP5900450KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA
101.08911Ilya ShpuntouWP9975488DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
102.06923Jacek SikoraPM71250625GTB ANDRZEJKI Gdańsk
103.04699Krzysztof SikorskiPM191150575GTB ANDRZEJKI Gdańsk
104.01882Andrzej SkotnicznyOP9699350SYNIS OPOLE
105.01881Marek SkotnicznyOP7825413SYNIS OPOLE
106.01643Ewa SobolewskaOP15286143SYNIS OPOLE
107.05405Paweł SosnowskiWP5900450KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA
108.11813Bartosz StępieńWP7843422DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
109.03523Jan SucharkiewiczWP18712356UKB KLEKS Szamotuły
110.03960Radosław SzczepańskiMA181300650ESKOM Warszawa
111.08450Waldemar SzelkaOP9825413SYNIS OPOLE
112.01677Stanisław SzubaDS5363182TURBO FLY BACK Wrocław
113.01679Jacek SzwedDS5659330Strachota KS AZS Wratislavia VII WR
114.03970Tadeusz SzwenkelKP9289145EKO-TECH JANTAR Toruń
115.01683Marian SzymonowiczDS11363182TURBO FLY BACK Wrocław
116.07854Witalis TalarMA131150575Autostrada Eksploatacja & 2S Media
117.07542Marek TekieliOP9730365SYNIS OPOLE
118.01705Małgorzata Turska-MarcinowskaDS9700350Strachota KS AZS Wratislavia VII WR
119.06128Andrzej WasylkoZP71100550FIORI GIFTS Szczecin
120.06129Piotr WasylkoZP121100550FIORI GIFTS Szczecin
121.12927Adam WaszkiewiczDS5875438Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
122.06131Marek WawrzyniakZP9950475AD Szczecin
123.04735Wacław WejknisPM171250625GTB ANDRZEJKI Gdańsk
124.10403Andrzej WielowieyskiZP5950475AD Szczecin
125.12018Andrzej WilemskiKP7700350EKO-TECH JANTAR Toruń
126.01726Tomasz WinciorekMA191300650ESKOM Warszawa
127.01730Michał WittenbeckDS9361181Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
128.05508Robert WłodkowskiWP7900450KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA
129.07000Tomasz WnukWP121000500Tęcza PAB Szczecinek
130.09550Jakub WojcieszekWP17444222DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
131.01740Marek WoźniakDS4309155Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
132.04015Tomasz WoźniakKP7700350EKO-TECH JANTAR Toruń
133.06147Paweł WoźnickiZP91100550FIORI GIFTS Szczecin
134.05523Artur WójcikWP12925463UKB KLEKS Szamotuły
135.14965Marta WójcikWP4577289DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
136.04751Andrzej ZaleskiPM11400200GTB ANDRZEJKI Gdańsk
137.01912Franciszek ZarzeckiDS15435218TURBO FLY BACK Wrocław
138.07033Dariusz ZembrzuskiMA131150575Autostrada Eksploatacja & 2S Media
139.15477Krzysztof ŻakPM71250625GTB ANDRZEJKI Gdańsk

Łącznie 108195 punktów PKL, w tym 54125 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.15:23:55 (0.3931/149) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.