Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5387/27402 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2021/2022
I liga, grupa S
niedziela, 8 maja 2022r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna
1.02460Marek AtalskiMP13950475Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
2.17495Robert BarankiewiczLD4850425Laser DeLux Łódź
3.08593Marcin BartoszewskiWM9775388Vęgoria WCK Węgorzewo
4.03049Tomasz BednarekSL7700350BUKS MDK MOSM I Bytom
5.05568Zdzisław BelingLD18900450Inwit Pabianice
6.12474Marek BlatSL13445223BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
7.03064Michał BłachSL7371186TB Silesia II Gliwice
8.06512Jerzy BoczarMA5875438Taka sobie drużyna brydżowa WZBS
9.17082Maciej BoczarMA5875438Taka sobie drużyna brydżowa WZBS
10.06513Maria BoczarMA5875438Taka sobie drużyna brydżowa WZBS
11.18284Aleks BukatDS3484242Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
12.17513Bartosz BunarDS3323162Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
13.06526Waldemar BurakowskiMA1514774Mokotów Warszawa
14.14420Igor ChalupecMA5496248Bridge24.pl 2.
15.06540Bartosz ChmurskiMA241300650Bridge24.pl 2.
16.06542Irena ChodorowskaMA18825413Mokotów Warszawa
17.06543Jan ChodorowskiMA18825413Mokotów Warszawa
18.01032Jacek CzaykowskiPK12708354Skobud Joker Tarnobrzeg
19.02894Krzysztof CzulPK18925463Skobud Joker Tarnobrzeg
20.12129Grzegorz DeptułaWM9245123Vęgoria WCK Węgorzewo
21.11928Krystian DowolskiMA5875438Taka sobie drużyna brydżowa WZBS
22.01288Janusz DrozdowskiDS12202101Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
23.10548Tadeusz FilaberMA7825413Mokotów Warszawa
24.06598Karol GałązkaMA9975488ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
25.02644Grzegorz GawronMP121150575Agilero Piast Skawina
26.13074Maciej GrabiecMA7875438Taka sobie drużyna brydżowa WZBS
27.03185Zbigniew GułaSL13371186TB Silesia II Gliwice
28.12846Andrzej HermansdorferSL7700350BUKS MDK MOSM I Bytom
29.11834Jakub JagodzińskiLU7750375FREEECO Chemik Puławy
30.03206Maciej JaneczkoMP91150575Agilero Piast Skawina
31.02676Jarosław JurkiewiczPK13925463Skobud Joker Tarnobrzeg
32.02489Jarosław KaczorowskiLU12750375FREEECO Chemik Puławy
33.09138Danuta KazmuchaMA171300650Bridge24.pl 2.
34.02683Krzysztof KleinrokMP12950475Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
35.01385Tomasz KlukowskiDS5444222Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
36.02495Andrzej KokorykaLU11215108FREEECO Chemik Puławy
37.02496Cezary KomajdaLU11572286FREEECO Chemik Puławy
38.02698Jakub KowalMP131150575Agilero Piast Skawina
39.07341Ireneusz KowalczykSL211250625TB Silesia II Gliwice
40.06703Sławomir KowalczykMA9825413Mokotów Warszawa
41.08195Dariusz KowalskiMA211300650Bridge24.pl 2.
42.05670Andrzej KozikowskiLD15850425Laser DeLux Łódź
43.04319Dariusz KozłowskiWM12775388Vęgoria WCK Węgorzewo
44.07563Radosław KozłowskiWM7775388Vęgoria WCK Węgorzewo
45.02703Marcin KrawczykMP121150575Agilero Piast Skawina
46.11358Aleksander KrychMA7342171ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
47.07093Tomasz KrymLD3594297Laser DeLux Łódź
48.12999Adam KrysaPK13925463Skobud Joker Tarnobrzeg
49.05678Adam KrysiakLD5850425Laser DeLux Łódź
50.03293Patryk Kuczera-DygaSL9700350TB Silesia II Gliwice
51.02507Grzegorz KułakLU13750375FREEECO Chemik Puławy
52.08388Tomasz KuśWM4775388Vęgoria WCK Węgorzewo
53.05691Grzegorz LewaciakLD18900450Inwit Pabianice
54.07346Kazimierz LichawskiSL13389195BUKS MDK MOSM I Bytom
55.02727Andrzej LubojemskiMP13950475Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
56.04347Henryk ŁakomskiWM12653327Vęgoria WCK Węgorzewo
57.10209Igor ŁosiewiczMA9975488ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
58.04353Krzysztof ŁukaszewiczLD15900450Inwit Pabianice
59.12235Mieczysław MaciążekWM34121Vęgoria WCK Węgorzewo
60.05708Janusz MakarukLD18900450Inwit Pabianice
61.07370Piotr MatkowskiSL13428214BUKS MDK MOSM I Bytom
62.02519Bartosz MatrasLU9750375FREEECO Chemik Puławy
63.03345Zbigniew MąciorSL181250625TB Silesia II Gliwice
64.06801Maciej ModrzejewskiMA12825413Mokotów Warszawa
65.06802Tomasz ModrzejewskiLD11850425Laser DeLux Łódź
66.13412Zuzanna MoszczyńskaMA7975488ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
67.02524Józef MyćLU7750375FREEECO Chemik Puławy
68.17834Alicja MyśliwiecDS2725363Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
69.03389Leszek NiemiecSL13741371TB Silesia II Gliwice
70.01128Roman OpalińskiPK181100550Elektromontaż Joker Rzeszów
71.07984Bogdan PalikotMP7950475Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
72.07729Wojciech PaszkoPK9459230Elektromontaż Joker Rzeszów
73.09277Marek PawlikMA5825413Mokotów Warszawa
74.03422Andrzej PiecuchSL9741371TB Silesia II Gliwice
75.01138Marek PietraszekPK181100550Elektromontaż Joker Rzeszów
76.03434Grzegorz PlewniakMP71150575Agilero Piast Skawina
77.02774Jarosław PosłusznyMP126432Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
78.16699Arkadiusz PoziemskiDS4725363Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
79.16586Maciej RacewiczDS3685343Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
80.02976Tomasz RaczkiewiczLU12215108FREEECO Chemik Puławy
81.17935Ryszard RosikiewiczDS3725363Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
82.06909Anna SarniakMA211300650Bridge24.pl 2.
83.09643Tomasz SielickiMA91300650Bridge24.pl 2.
84.01171Stefan SkowronPK12708354Skobud Joker Tarnobrzeg
85.03496Marek SkulimowskiSL9700350TB Silesia II Gliwice
86.03497Jerzy SkwarkSL15500250BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
87.16456Sylwester SokółLD5277139Laser DeLux Łódź
88.11600Jarosław StachSL111000500BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
89.12123Mateusz StępińskiMA11975488ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
90.16875Edward SuchardaMA5975488ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
91.04474Andrzej SulimaWM11653327Vęgoria WCK Węgorzewo
92.07725Grzegorz SupersonSL131000500BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
93.03529Jacek SzczerbowskiSL9723362BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
94.16140Andrzej SzepczyńskiPK5825413Elektromontaż Joker Rzeszów
95.03542Andrzej SzymczakSL171250625TB Silesia II Gliwice
96.03546Krzysztof ŚliwońSL13700350BUKS MDK MOSM I Bytom
97.16926Oskar TokarczukDS3524262Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
98.05464Witold TurantLD18400200Inwit Pabianice
99.09785Tomasz TwarógPK5825413Elektromontaż Joker Rzeszów
100.07544Marek TyranLD15900450Inwit Pabianice
101.03003Hubert UrbanMA9875438Taka sobie drużyna brydżowa WZBS
102.18890Vasil ValchevSL71000500BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
103.07939Elżbieta WaniurskaLU7465233FREEECO Chemik Puławy
104.07940Piotr WaniurskiMP121150575Agilero Piast Skawina
105.05859Artur WasiakMA12975488ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
106.07722Janusz WesołowskiPK13925463Skobud Joker Tarnobrzeg
107.06994Tomasz WiśniewskiSL131250625TB Silesia II Gliwice
108.01739Rafał WolańskiSL91000500BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
109.12899Michał WróbelSL9389195BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
110.17494Aleksander ZatkeLD3831416Laser DeLux Łódź
111.14234Jakub ZawadaPK91100550Elektromontaż Joker Rzeszów
112.01206Jacek ZnamirowskiPK151100550Elektromontaż Joker Rzeszów
113.13174Ryszard ZwolakSL5723362BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
114.08930Maja ŻabierekMA7567284Taka sobie drużyna brydżowa WZBS
115.07044Piotr ŻakLD19900450Inwit Pabianice
116.01208Adam ŻarnowskiPK12917459Elektromontaż Joker Rzeszów

Łącznie 91377 punktów PKL, w tym 45716 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.13:03:22 (0.3667/126) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.