Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5410/27823 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Kwiecień 2022
Mazowiecki WZBS
WOB

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.07777Ewa BanaszkiewiczMA151
2.08294Mariusz BartkowskiKP1721
3.17951Jakub BojanowskiMA21
4. Wiesław Bratoszewski-02
5.18354Małgorzata BudułaMA316
6.06539Robert ChmielakMA74
7.06542Irena ChodorowskaMA185
8.06543Jan ChodorowskiMA185
9.18479Magdalena CzajkowskaMA2.56
10.07052Edmund CzubakMA112
11.08166Renata DancewiczMA712
12.15922Grzegorz Darkiewicz-MoniuszkoMA76
13.06577Zygmunt DumałaMA52
14.16445Piotr GodlewskiMA2.57
15.17451Wojciech GrzegorzewskiMA2.53
16.09020Kazimierz GrzeszkowiakMA42
17.01345Maciej HutyraOP73
18. Andrzej Irzycki-01
19.12108Aleksandra JaroszMA51
20.20167Magdalena JudekMA1.51
21.17167Tomasz KiełbasaMA71
22.18165Dariusz KłodosMA31
23.07809Piotr KołudaLU172
24.06702Janusz KowalczykMA51
25.15582Tomasz KozłowskiMA42
26.11358Aleksander KrychMA711
27.07812Zygmunt KuczyńskiMA112
28.13622Mirosław ŁopaciukMA59
29.16065Konrad MajewskiMA37
30.17361Marta MakarewiczMA52
31.10549Jerzy MałożewskiMA91
32.13438Rafał MarksMA1316
33.08416Andrzej MatuszewskiMA45
34.15976Stanisław MączkaMA51
35.18821Marek MelsztyńskiMA22
36.04161Bartosz MerMA41
37.10095Paweł MiechowiczLU1721
38.06801Maciej ModrzejewskiMA126
39.14417Maciej MosakowskiMA2.51
40.06812Jan NadajMA133
41.06818Wiesław NiedzielaMA912
42.14728Kamil NowakSW1513
43.06830Andrzej OgłoblinMA153
44.13060Dominika OgłoblinMA516
45.19637Piotr OkonekMA1.51
46.06845Tomasz PaluchowskiMA131
47.18011Filip ParolMA31
48.08970Bogusław PawszakMA129
49.18319Rafał PrzybyszMA36
50.13462Dariusz PuczyńskiMA413
51.11942Bogdan RadwańskiMA55
52.06877Waldemar RadziakMA1212
53.05353Olgierd Rodziewicz-BielewiczWP136
54.06882Andrzej RohdeMA111
55.18801Radosław RozmanMA2.51
56. Włodzimierz Siudek-01
57.06929Ewa SkopińskaMA121
58.19678Piotr SkowrońskiMA1.51
59.18843Wojciech SłyszMA1.52
60.06940Sylwester SommerMA532
61.13591Konrad StenzelMA432
62.05423Jeremi StępińskiOP193
63.12123Mateusz StępińskiMA1112
64.16140Andrzej SzepczyńskiPK56
65.19080Jan SzewczykMA21
66.17232Andrzej SzlachtaMA2.55
67.07849Bogdan SzulejewskiKP2112
68.02157Paweł SzymonikLU71
69.14006Andrzej TarleckiMA41
70.06995Piotr WitkowskiMA91
71.18166Arkadiusz WódkowskiMA31
72.14965Marta WójcikWP41
73.13463Arkadiusz ZadwornyMA413
74.10096Adam ZdrojewskiMA42

Łącznie 424 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.13:37:42 (0.2516/84) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.