Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5464/28293 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

49. Grand Prix Warszawy
49th Grand Prix of Warsaw
OTP** - Pożegnalny Turniej Par
niedziela, 7 sierpnia 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
63.08106II
II
2.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
3
7
61.8498III
III
3.16898
14286
Maciej Kędzierski
Błażej Krawczyk
MP
MP
7
7
60.4091III
III
4.08294
10095
Mariusz Bartkowski
Paweł Miechowicz
KP
LU
18
17
60.3685 
 
5.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
9
12
59.6078 
 
6.16528
19980
Piotr Kruczek
Dominik Puchała
PK
PK
2.5
2
59.1071 
 
7.12108
11551
Aleksandra Jarosz
Grzegorz Jarząbek
MA
MA
5
5
58.4365 
 
8.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
4
5
56.8258 
 
9.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
3
5
55.9952 
 
10.07710
16259
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
MP
MP
13
5
54.5645 
 
11.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
MA
MA
9
9
54.3639 
 
12.12263
06921
Anna Jaguszewska
Dariusz Sierocki
MA
MA
4
9
54.3232 
 
13.06733
18260
Grzegorz Kula
Tomasz Wolfke
MA
MA
11
3
54.2726 
 
14.07052
19484
Edmund Czubak
Urszula Staniszewska
MA
MA
11
2
53.9721 
 
15.09020
08929
Kazimierz Grzeszkowiak
Jan Mazurkiewicz
MA
MA
5
9
53.0620 
 
15.20186
05670
Anna Górska
Andrzej Kozikowski
DS
LD
1
15
53.0620 
 
17.08166
07849
Renata Dancewicz
Bogdan Szulejewski
MA
KP
7
21
52.9918 
 
18.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
5
9
52.3817 
 
19.15822
17837
Jacek Metter
Mirosław Zawiślak
MA
MA
3
3
52.2416 
 
20.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
12
11
52.2215 
 
21.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
3
3
51.9513 
 
22.14276
06822
Pavel Klebanovich
Anna Nosalska
PD
PM
5
7
51.8812 
 
23.06813
16140
Krzysztof Najda
Andrzej Szepczyński
MA
PK
7
5
51.7811 
 
24.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
3
51.5910 
 
25.20763
19938
Andrzej Polak
Miłosz Polak
MA
MA
0.5
1.5
51.449 
 
26.07053
06877
Krzysztof Gołaś
Waldemar Radziak
MA
MA
5
12
51.168 
 
27.03170
07431
Cezary Góra
Marek Witek
SL
SW
9
21
50.947 
 
28.09710
18505
Mariusz Mączewski
Tomasz Przegaliński
MA
MA
2.5
2
50.316 
 
29.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
50.004 
 
30.18645
16585
Ewa Morawska
Adam Pigulski
WP
KP
3
4
49.793 
 
31.13001
06598
Anna Gałązka
Karol Gałązka
MA
MA
3
11
49.782 
 
32.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2.5
11
49.381 
 
33.06717
10119
Jolanta Krogulska
Mirosława Siwek
MA
MA
19
5
49.111 
 
34.10548
06817
Tadeusz Filaber
Renata Neronowicz
MA
MA
7
12
49.101 
 
35.15511
19474
Kacper Kopka
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
7
1.5
48.981 
 
36.21877
17855
Lidia Dąbrowska
Jan Dąbrowski
MA
MA
0
0
48.901 
 
37.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
3
12
48.581 
 
38.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
MA
MA
12
12
48.501 
 
39.12266
12503
Marek Drukier
Wojciech Uszyński
WP
MA
5
13
48.421 
 
40.12139
21337
Remigiusz Kaźmierczak
Anna Napierajczyk
DS
DS
5
0
48.321 
 
41.17640
21144
Marek Chylewski
Krzysztof Szufnara
MA
MA
2.5
1.5
48.251 
 
42.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
MA
MA
13
5
48.111 
 
43.10148
06780
Paulina Klimentowska
Anna Mandecka
PM
MA
9
7
47.931 
 
44.15906
06066
Dariusz Głowiński
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
3
9
47.561 
 
45.06702
14417
Janusz Kowalczyk
Maciej Mosakowski
MA
MA
5
2.5
47.371 
 
46.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
47.091 
 
47.05021
15768
Tadeusz Grobys
Krzysztof Wiesiołek
WP
WP
4
2.5
47.051 
 
48.09357
18760
Arkadiusz Majcher
Joanna Zalewska
MA
MA
13
5
46.701 
 
49.18348
18862
Piotr Miara
Dariusz Płoszaj
MA
MA
1
2
46.291 
 
50.17934
14060
Szymon Ostrowski
Adam Szuszkiewicz
DS
LB
2
4
46.171 
 
51.04535
18128
Dariusz Bogucki
Wojciech Kurkowski
SW
WM
18
5
45.771 
 
52.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
45.631 
 
53.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2.5
2.5
45.501 
 
54.17061
17675
Urszula Kielak
Janusz Królikowski
MA
MA
3
4
45.291 
 
55.06488
10444
Wiesław Andruk
Stefan Cabaj
PM
MA
9
9
45.221 
 
56.02966
11296
Stanisław Pająk
Artur Pomarański
SW
OP
15
7
45.181 
 
57.17935
16926
Ryszard Rosikiewicz
Oskar Tokarczuk
DS
DS
4
3
45.121 
 
58.21351
21695
Elżbieta Chmielowska
Małgorzata Olejnik
MA
MA
0.5
0
44.491 
 
59.21412
21411
Kamil Czerny
Paweł Wnuk
SL
SL
0.5
0.5
43.381 
 
60.06556
12629
Sylwester Cieślak
Tomasz Magryś
MA
PK
12
3
40.821 
 
61.21116
21134
Aleksandra Pawlak
Michał Pawlak
MA
MA
0.5
1
40.501 
 
62.10720
06810
Maria Düm
Andrzej Musiał
MA
MA
2.5
3
39.621 
 
63.13941
12499
Piotr Łukianiuk
Michał Wieteska
MA
MA
2.5
4
38.541 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2180 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2022/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-22 g.00:58:48 (0.3865/136) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.