Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5709/29043 zbitka
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2022/2023
Ekstraklasa
niedziela, 28 maja 2023r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK aPKL drużyna ks*
1.04762Konrad AraszkiewiczSW212250SPS CONSTRUCTION KielceMM
2.04163Andrei ArlovichWM171358Vitas ESBS ElblągM
3.21439Sabine AukenOP241850VALUE MEDIA TEAMM
4.19120David BakhshiMA191800ODMET Fundacja Bridge24.plI
5.08294Mariusz BartkowskiLU181312SYNERGIA Lublin 
6.12127Jarosław BartosińskiPM9791GTB SDK Tczew 
7.17721Jakub BazylukMA7934ZIMMERMANN AZS UW 
8.08312Piotr BizońPM21734Szkoła Brydża Szlem Gdańsk 
9.04198Adolf BocheńskiWM131600ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn 
10.04535Dariusz BoguckiPM181167GTB ANDRZEJKI GdańskI
11.07291Krzysztof BurasMA241800ODMET Fundacja Bridge24.plI
12.07782Piotr ButrynWM151498ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn 
13.14420Igor ChalupecMA51134Bridge24.pl 2. 
14.07190Paweł ChindelewiczPM13857GTB SDK Tczew 
15.06540Bartosz ChmurskiMA241400Bridge24.pl 2. 
16.14619Maksymilian ChodackiMP111493Agilero Piast Skawina 
17.04212Mirosław CichockiWM19886ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn 
18.06551Jacek CiechomskiMA191728ESKOM WarszawaMM
19.15595Maciej DąbrowskiOP131058VALUE MEDIA TEAMM
20.12450Katarzyna DufratPM19917Szkoła Brydża Szlem GdańskI
21.04563Ireneusz DzikowskiPM181362GTB ANDRZEJKI GdańskI
22.04242Andrzej FronczakPM181750GTB ANDRZEJKI GdańskI
23.04985Rafał GardzielewskiLU131450SYNERGIA Lublin 
24.08203Wojciech GawełOP211850VALUE MEDIA TEAMM
25.02644Grzegorz GawronMP131550Agilero Piast Skawina 
26.08513Piotr GawryśMA242100ZIMMERMANN AZS UWMM
27.04250Bogusław GierulskiWM211900Vitas ESBS ElblągM
28.13709Grzegorz GłasekSW111800SPS CONSTRUCTION KielceMM
29.18778Robert GłodowskiMA2.5182BATMIX ESKOM Warszawa 
30.01318Stanisław GołębiowskiDS241700Magma KS AZS Wratislavia I WRI
31.06620Igor GrzejdziakWM171600ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn 
32.06621Sabina GrzejdziakWM151600ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn 
33.04588Sławomir HenclikPM191750GTB ANDRZEJKI GdańskI
34.01345Maciej HutyraOP91674VALUE MEDIA TEAMM
35.01347Piotr IlczukLU191312SYNERGIA Lublin 
36.09822Zdzisław IngielewiczMA71100ODMET Fundacja Bridge24.plI
37.05056Rafał JagniewskiOP211850VALUE MEDIA TEAMM
38.03206Maciej JaneczkoMP9862Agilero Piast Skawina 
39.04108Przemysław JaniszewskiSL211895TB Silesia I GliwiceM
40.08979Krzysztof JassemDS241700Magma KS AZS Wratislavia I WRI
41.06648Piotr JurekLU18898SYNERGIA Lublin 
42.06658Jacek KalitaMA242100ZIMMERMANN AZS UWMM
43.04602Aleksander KasprzakPM181054GTB SDK Tczew 
44.09138Danuta KazmuchaMA191400Bridge24.pl 2. 
45.10570Wojciech KaźmierczakMP131493Agilero Piast Skawina 
46.17167Tomasz KiełbasaMA9934ZIMMERMANN AZS UW 
47.12197Michał KlukowskiMA242100ZIMMERMANN AZS UWMM
48.07809Piotr KołudaLU171450SYNERGIA Lublin 
49.04110Jakub KotorowiczLU18691SYNERGIA Lublin 
50.04111Krzysztof KotorowiczSW212250SPS CONSTRUCTION KielceMM
51.02698Jakub KowalMP131550Agilero Piast Skawina 
52.07341Ireneusz KowalczykSL211300TB Silesia II Gliwice 
53.06706Apolinary KowalskiWM241900Vitas ESBS ElblągM
54.08195Dariusz KowalskiMA211400Bridge24.pl 2. 
55.02703Marcin KrawczykMP121550Agilero Piast Skawina 
56.03293Patryk Kuczera-DygaSL91300TB Silesia II Gliwice 
57.02934Krzysztof KujawaSL192000TB Silesia I GliwiceM
58.05176Michał KwiecieńPM241650Szkoła Brydża Szlem GdańskI
59.13364Adam LonskiPM91350GTB SDK Tczew 
60.02515Piotr LutekLU9760SYNERGIA Lublin 
61.06336Piotr LutostańskiMA241800ODMET Fundacja Bridge24.plI
62.09357Arkadiusz MajcherMA132364ESKOM WarszawaMM
63.19121Artur MalinowskiMA191800ODMET Fundacja Bridge24.plI
64.11550Piotr MarcinowskiDS151700Magma KS AZS Wratislavia I WRI
65.13438Rafał MarksMA152500ESKOM WarszawaMM
66.03345Zbigniew MąciorSL181300TB Silesia II Gliwice 
67.10095Paweł MiechowiczLU171450SYNERGIA Lublin 
68.11809Krzysztof MielnikPM91350GTB SDK Tczew 
69.06341Grzegorz NarkiewiczMA241200ODMET Fundacja Bridge24.plI
70.06815Piotr NawrockiMA211800ODMET Fundacja Bridge24.plI
71.14728Kamil NowakSW152250SPS CONSTRUCTION KielceMM
72.04662Michał NowosadzkiMA242100ZIMMERMANN AZS UWMM
73.07827Lech OhryskoSL18422TB Silesia I Gliwice 
74.01539Wojciech OlańskiWM211448Vitas ESBS ElblągM
75.04665Kazimierz OmernikPM211750GTB ANDRZEJKI GdańskI
76.14782Jakub PatreuhaDS111323Magma KS AZS Wratislavia I WRI
77.14783Patryk PatreuhaDS111700Magma KS AZS Wratislavia I WRI
78.05310Bogusław PazurSL212000TB Silesia I GliwiceM
79.03423Marek PieczkaSL13632TB Silesia I Gliwice 
80.04405Krzysztof PikusWM19954ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn 
81.07603Tomasz PilchSL192000TB Silesia I GliwiceM
82.02970Marcin PiwowarczykSW1290SPS CONSTRUCTION Kielce 
83.03434Grzegorz PlewniakMP9862Agilero Piast Skawina 
84.05341Jacek PszczołaSW242250SPS CONSTRUCTION KielceMM
85.06887Jacek RomańskiWM241539Vitas ESBS ElblągM
86.05363Jerzy RussyanWM21543Vitas ESBS Elbląg 
87.02121Ryszard SakowiczLU181450SYNERGIA Lublin 
88.10793Natalia SakowskaWM151498ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn 
89.06909Anna SarniakMA211400Bridge24.pl 2. 
90.09643Tomasz SielickiMA91267Bridge24.pl 2. 
91.06923Jacek SikoraPM7875GTB ANDRZEJKI GdańskI
92.04699Krzysztof SikorskiPM191362GTB ANDRZEJKI GdańskI
93.04451Jerzy SkrzypczakWM211900Vitas ESBS ElblągM
94.03496Marek SkulimowskiSL91300TB Silesia II Gliwice 
95.12154Mateusz SobczakDS151700Magma KS AZS Wratislavia I WRI
96.03512Wojciech SołtysikDS5756Magma KS AZS Wratislavia I WR 
97.01661Włodzimierz StarkowskiPM241650Szkoła Brydża Szlem GdańskI
98.05423Jeremi StępińskiOP191674VALUE MEDIA TEAMM
99.06954Adam SuwikMA182500ESKOM WarszawaMM
100.04707Mirosław SzalińskiPM15396GTB SDK Tczew 
101.03960Radosław SzczepańskiMA181637ESKOM WarszawaMM
102.04842Leszek SztyrakWM191600ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn 
103.11903Paweł SzymaszczykOP111058VALUE MEDIA TEAMM
104.03542Andrzej SzymczakSL171300TB Silesia II Gliwice 
105.06973Piotr TuszyńskiMA241960ZIMMERMANN AZS UWMM
106.02827Marek UrbańskiMA15280ZIMMERMANN AZS UW 
107.10370Erikas VainikonisWM151358Vitas ESBS ElblągM
108.07242Vytautas VainikonisWM191448Vitas ESBS ElblągM
109.07940Piotr WaniurskiMP121550Agilero Piast Skawina 
110.04735Wacław WejknisPM171750GTB ANDRZEJKI GdańskI
111.21440Roy WellandOP241850VALUE MEDIA TEAMM
112.04740Piotr WiankowskiMA211800ODMET Fundacja Bridge24.plI
113.01726Tomasz WinciorekMA191364ESKOM WarszawaMM
114.06994Tomasz WiśniewskiSL131300TB Silesia II Gliwice 
115.07431Marek WitekPM211350GTB SDK Tczew 
116.09755Łukasz WitkowskiSW171710SPS CONSTRUCTION KielceMM
117.01731Paweł WittenbeckPM121350GTB SDK Tczew 
118.09550Jakub WojcieszekMA192500ESKOM WarszawaMM
119.05520Marek WójcickiSL192000TB Silesia I GliwiceM
120.12899Michał WróbelMA91364ESKOM WarszawaMM
121.04751Andrzej ZaleskiPM11875GTB ANDRZEJKI GdańskI
122.18760Joanna ZalewskaMA52091ESKOM WarszawaMM
123.08158Piotr ZatorskiPM211650Szkoła Brydża Szlem GdańskI
124.07869Sławomir ZawiślakSL212000TB Silesia I GliwiceM
125.23206Pierre ZimmermannMA24467ZIMMERMANN AZS UW 
126.15477Krzysztof ŻakPM9875GTB ANDRZEJKI GdańskI
127.10085Justyna ŻmudaPM211650Szkoła Brydża Szlem GdańskI

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 185676 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-13 g.09:12:35 (1.1499/137) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.