Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5709/29044 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2022/2023
I liga, grupa N
niedziela, 28 maja 2023r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna ks*
1.03633Mariusz ArutiuniancKP151087544LKS KASZTELAN KONKRET ChełmnoI
2.01220Grzegorz BajekDS131032516GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IVI
3.01223Cathy BałdyszDS211300650Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
4.12320Sophia BałdyszDS111300650Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
5.17495Robert BarankiewiczLD4850425Laser DeLux Łódź 
6.16184Tomasz BartnickiWP7312156KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA 
7.05893Jacek BatógZP7450225Elbud AZS US Szczecin 
8.09549Maciej BielawskiDS13775388Blueref.pl KS AZS Wratislavia II 
9.03644Adam BłachnioKP151250625LKS KASZTELAN KONKRET ChełmnoI
10.05574Przemysław BłaszczykLD15850425Laser DeLux Łódź 
11.12575Wojciech BondarewiczZP5900450Elbud AZS US Szczecin 
12.04109Łukasz BredeWP171000500UKB Kleks Szamotuły 
13.01945Mirosław BublewiczWP11514257PKB KART-El Gorzów Wlkp. 
14.18284Aleks BukatDS4665333Blueref.pl KS AZS Wratislavia II 
15.08485Grażyna BusseZP15975488(n/a) 
16.04922Piotr BusseZP19975488(n/a) 
17.08341Jan ChmielewskiZP7539270KONTRA Koszalin 
18.06554Jarosław CieślakDS211150575GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IVI
19.01272Marek CzerepakDS13952476GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IVI
20.21517Simon de WijsDS24910455Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
21.05918Tomasz DerbaZP11750375KONTRA Koszalin 
22.14885Marcin DobrowolskiZP11975488KS Tęcza Szczecinek 
23.09594Ewa DziekańskaDS9436218Invenio Szlem Dzierżoniów 
24.01291Krzysztof DziekańskiDS13925463Invenio Szlem Dzierżoniów 
25.17274Marcin DziemborZP3450225Elbud AZS US Szczecin 
26.01297Mirosław FechnerDS7725363Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
27.05611Dominik FilipowiczDS211150575GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IVI
28.01299Karol FilipowiczWP131000500UKB Kleks Szamotuły 
29.08243Jacek GackowskiKP11979490LKS KASZTELAN KONKRET ChełmnoI
30.09562Łukasz GawełDS7725363Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
31.18378Steve GreenDS41300650Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
32.05023Paweł GruszczyńskiWP9537269UKB Kleks Szamotuły 
33.05025Jan GrygierWP5732366UKB Kleks Szamotuły 
34.01807Roman GrzelakOP15703352SYNIS OPOLE 
35.17298Rob HelleDS9650325Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
36.18252Ed HoogenkampDS51300650Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
37.09568Mariusz IlnickiDS9925463Invenio Szlem Dzierżoniów 
38.01352Bernard JadczakDS9725363Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
39.05950Tadeusz JanczurewiczWP5700350KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA 
40.05059Stanisław JanikWP13294147PKB KART-El Gorzów Wlkp. 
41.04788Ireneusz JaroszWP18312156KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA 
42.05069Paweł JassemWP17950475DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań 
43.05070Piotr JassemWP11898449DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań 
44.05649Tomasz JochymskiWP11739370DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań 
45.01822Andrzej JurkiewiczOP51100550SYNIS OPOLE 
46.05084Tadeusz KaczanowskiZP19900450Elbud AZS US Szczecin 
47.06659Maciej KalitaOP7375188SYNIS OPOLE 
48.22231Veri KiljanDS0845423Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
49.01381Piotr KlubińskiDS11925463Invenio Szlem Dzierżoniów 
50.20028Anna KołodziejczykLD1.57839Laser DeLux Łódź 
51.01397Piotr KoreckiLD9619310Laser DeLux Łódź 
52.08182Paweł KowalczewskiDS9992496GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IVI
53.05134Piotr KozickiWP7700350KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA 
54.05670Andrzej KozikowskiLD15850425Laser DeLux Łódź 
55.05142Waldemar KożuchowskiWP5662331KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA 
56.06716Anna Kręglewska-WnukWP9875438Taurus PAB 
57.07093Tomasz KrymLD3696348Laser DeLux Łódź 
58.05678Adam KrysiakLD7850425Laser DeLux Łódź 
59.10045Jacek KrysteckiDS5775388Blueref.pl KS AZS Wratislavia II 
60.01427Przemysław KubickiDS7564282Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
61.15519Piotr KuleszaZP9900450Elbud AZS US Szczecin 
62.05989Jerzy KullassZP9750375KONTRA Koszalin 
63.07815Lena LeszczyńskaZP9279140ZZBS Szczecin 
64.08978Jacek LeśniczakWP15825413PKB KART-El Gorzów Wlkp. 
65.08859Krzysztof LewandowskiDS7370185Blueref.pl KS AZS Wratislavia II 
66.09303Jarosław ŁaszczukWP7875438Taurus PAB 
67.08549Anna MaduziaZP11975488KS Tęcza Szczecinek 
68.05701Marta Maj-RudnickaWP13875438Taurus PAB 
69.05210Przemysław MaliszewskiWP5662331KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA 
70.05213Paweł MałeckiWP11792396DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań 
71.01486Marek MarkowskiWP12830415UKB Kleks Szamotuły 
72.01493Bohdan MazurDS13443222Blueref.pl KS AZS Wratislavia II 
73.16183Zofia MiechowiczWP7312156KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA 
74.05732Paweł NiedzielskiDS19357179GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV 
75.05282Jerzy NowakWP13825413PKB KART-El Gorzów Wlkp. 
76.07099Jerzy OlczykDS9357179GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV 
77.03401Jarosław OstrowskiWP15634317DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań 
78.10533Ryszard PałaszZP13900450Elbud AZS US Szczecin 
79.08769Sławomir PiechockiWP111000500UKB Kleks Szamotuły 
80.16585Adam PigulskiDS4775388Blueref.pl KS AZS Wratislavia II 
81.04683Przemysław PiotrowskiDS12403202Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
82.11296Artur PomarańskiOP91100550SYNIS OPOLE 
83.01597Michał RobakDS5645323Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
84.01599Maciej RochowiczDS7925463Invenio Szlem Dzierżoniów 
85.05352Ewa Rodziewicz-BielewiczWP9875438Taurus PAB 
86.05353Olgierd Rodziewicz-BielewiczWP13875438Taurus PAB 
87.17935Ryszard RosikiewiczDS4775388Blueref.pl KS AZS Wratislavia II 
88.01617Przemysław SalińskiDS11925463Invenio Szlem Dzierżoniów 
89.06086Ryszard SawickiWP7700350KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA 
90.08911Ilya ShpuntouWP9950475DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań 
91.05386Paweł SiwińskiWP13624312PKB KART-El Gorzów Wlkp. 
92.03939Aleksander SkopKP131250625LKS KASZTELAN KONKRET ChełmnoI
93.01882Andrzej SkotnicznyOP91100550SYNIS OPOLE 
94.01881Marek SkotnicznyOP71030515SYNIS OPOLE 
95.05400Maciej SobieralskiWP151000500UKB Kleks Szamotuły 
96.01643Ewa SobolewskaOP151100550SYNIS OPOLE 
97.05405Paweł SosnowskiWP5700350KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA 
98.18066Michał StasikDS3775388Blueref.pl KS AZS Wratislavia II 
99.11813Bartosz StępieńWP7845423DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań 
100.05431Andrzej SyrekZP13750375Elbud AZS US Szczecin 
101.08450Waldemar SzelkaOP91100550SYNIS OPOLE 
102.06112Roman SzlachetkaZP12750375KONTRA Koszalin 
103.06116Radosław SzymczakZP7693347KONTRA Koszalin 
104.03978Jarosław ŚmieszekKP151250625LKS KASZTELAN KONKRET ChełmnoI
105.02158Zdzisław ŚwiątekWP13624312PKB KART-El Gorzów Wlkp. 
106.07542Marek TekieliOP9422211SYNIS OPOLE 
107.22232Luc TijssenDS0390195Objectivity KS AZS Wratislavia III WR 
108.16926Oskar TokarczukDS3222111Blueref.pl KS AZS Wratislavia II 
109.09146Piotr TuczyńskiWP24950475DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań 
110.03987Piotr TurowskiKP111250625LKS KASZTELAN KONKRET ChełmnoI
111.05483Tomasz WasilewskiWP9825413PKB KART-El Gorzów Wlkp. 
112.06128Andrzej WasylkoZP9558279(n/a) 
113.06129Piotr WasylkoZP12975488(n/a) 
114.12927Adam WaszkiewiczDS5725363Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
115.06131Marek WawrzyniakZP9750375KONTRA Koszalin 
116.10403Andrzej WielowieyskiZP5900450Elbud AZS US Szczecin 
117.08855Janusz WieruckiZP7539270KONTRA Koszalin 
118.07926Maciej WierzbickiWP9404202PKB KART-El Gorzów Wlkp. 
119.06137Marcin WilińskiZP7693347KONTRA Koszalin 
120.05508Robert WłodkowskiWP7312156KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA 
121.07000Tomasz WnukWP12875438Taurus PAB 
122.01740Marek WoźniakDS4403202Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
123.06147Paweł WoźnickiZP9325163ZZBS Szczecin 
124.05523Artur WójcikWP12781391UKB Kleks Szamotuły 
125.14965Marta WójcikWP5730365Taurus PAB 
126.01749Maciej WręczyckiDS171150575GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IVI
127.04022Adam WujkówKP171250625LKS KASZTELAN KONKRET ChełmnoI
128.09126Jacek ZalewskiWP7825413PKB KART-El Gorzów Wlkp. 
129.17030Anna ZarębaWP5730365Taurus PAB 
130.17494Aleksander ZatkeLD4541271Laser DeLux Łódź 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 101497 punktów PKL, w tym 50775 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.05:39:32 (1.5396/140) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.