Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5994/29388 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Teamów na IMP Grand Prix Polski Teamów 2023 (1)
Puchar Żuław - Zimowe MP Teamów na IMPy
piątek, 3 marca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05732
06554
05611
06815
07099
04740
Paweł Niedzielski
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
Jerzy Olczyk
Piotr Wiankowski
DS
DS
DS
MA
DS
MA
18
21
21
21
9
21
210.75352I
I
I
I
I
I
2.14728
06540
13709
11550
Kamil Nowak
Bartosz Chmurski
Grzegorz Głasek
Piotr Marcinowski
SW
MA
SW
DS
15
24
11
15
150.00318I
I
I
I
3.04662
07291
09822
06658
06341
Michał Nowosadzki
Krzysztof Buras
Zdzisław Ingielewicz
Jacek Kalita
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
MA
MA
MA
24
24
7
24
24
82.75291II
II
II
II
II
4.01397
05574
02496
02934
06802
Piotr Korecki
Przemysław Błaszczyk
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
LU
SL
WM
9
15
12
19
13
19.00264II
II
II
II
II
5.06620
06621
13438
09550
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
WM
WM
MA
MA
17
15
13
17
1.25237 
 
 
 
6.17030
06716
07000
14965
Anna Zaręba
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
Marta Wójcik
WP
WP
WP
WP
5
9
12
5
-81.75210 
 
 
 
7.09462
11899
04329
04480
08951
Marek Serdyński
Dominik Głowacki
Zbigniew Krzepkowski
Waldemar Ślesicki
Janusz Tchórzewski
WM
MA
WM
WM
WM
2.5
4
5
2.5
2.5
31.50184 
 
 
 
 
8.04250
03644
04451
04022
Bogusław Gierulski
Adam Błachnio
Jerzy Skrzypczak
Adam Wujków
WM
KP
WM
KP
21
15
21
17
24.50157 
 
 
 
9.06822
19724
04157
14276
Anna Nosalska
Bartosz Bejenka
Sławomir Bolesta
Pavel Klebanovich
PM
PD
PD
PD
7
2.5
9
5
20.00130 
 
 
 
10.02673
07710
06845
07725
Marek Jaworski
Andrzej Dudzik
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MP
MP
MA
MP
13
13
13
15
18.00103 
 
 
 
11.12680
04541
14845
13028
Michał Wróblewski
Mariusz Brewiak
Robert Krawczyk
Piotr Suchodolski
ZP
PM
PM
PM
4
13
5
7
11.5076 
 
 
 
12.12154
01318
04108
14782
14783
Mateusz Sobczak
Stanisław Gołębiowski
Przemysław Janiszewski (brak aPKL)*
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
SL
DS
DS
15
24
21
9
11
9.5067 
 
 
 
 
13.01739
15621
04699
11600
Rafał Wolański
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
Jarosław Stach
SL
PM
PM
SL
9
21
19
11
2.5063 
 
 
 
14.04163
01539
10370
07242
Andrei Arlovich
Wojciech Olański
Erikas Vainikonis
Vytautas Vainikonis
WM
WM
WM
WM
17
21
15
17
1.5058 
 
 
 
15.02114
02013
07221
04360
11296
02131
Sebastian Rawlik
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
Mirosław Makatrewicz
Artur Pomarański
Ryszard Smejda
LB
WM
WM
WM
OP
LB
7
18
7
13
9
7
-13.5053 
 
 
 
 
 
16.15595
08117
15259
11903
Maciej Dąbrowski
Grażyna Brewiak
Dominika Ocylok
Paweł Szymaszczyk
OP
PM
SL
OP
13
19
3
11
-22.0049 
 
 
 
17.01345
04762
08203
04111
05423
09146
Maciej Hutyra
Konrad Araszkiewicz
Wojciech Gaweł
Krzysztof Kotorowicz
Jeremi Stępiński
Piotr Tuczyński
OP
SW
OP
SW
OP
WP
9
21
21
21
19
24
25.0044 
 
 
 
 
 
18.12634
03960
04015
12899
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
Tomasz Woźniak
Michał Wróbel
KP
MA
KP
MA
5
18
7
9
24.0040 
 
 
 
19.04198
04212
04303
04431
04842
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
Leszek Sztyrak
WM
WM
WM
WM
WM
13
19
21
18
19
16.0035 
 
 
 
 
20.04751
04531
04535
04242
04588
04735
Andrzej Zaleski
Marek Barylewski
Dariusz Bogucki
Andrzej Fronczak
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
MA
PM
PM
PM
PM
11
18
18
18
19
17
12.0030 
 
 
 
 
 
21.04350
04187
04279
04435
Jarosław Łosiak
Tadeusz Banach
Jan Janiak
Jan Romot
WM
WM
WM
WM
11
7
9
11
10.0026 
 
 
 
22.06706
14186
14157
17242
Apolinary Kowalski
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
Andrzej Zawada
WM
PD
PD
MA
24
4
4
7
7.0021 
 
 
 
23.12006
18128
02519
05363
Danuta Krupnik
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
Jerzy Russyan
MA
LU
WM
WM
7
5
9
21
3.0017 
 
 
 
24.05282
05059
08978
05400
05856
05483
Jerzy Nowak
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
Maciej Sobieralski
Piotr Walczak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
WP
WP
WP
WP
13
13
15
15
21
9
-3.0012 
 
 
 
 
 
25.12127
13364
11809
07431
Jarosław Bartosiński
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
Marek Witek
PM
PM
PM
PM
9
9
9
21
-4.007 
 
 
 
26.16259
02933
03881
08308
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
Tomasz Osiński
Kamil Walczyk
MP
SW
SW
SW
5
18
12
9
-6.003 
 
 
 
27.02966
06382
02904
02806
Stanisław Pająk
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
Wojciech Strzemecki
SW
SW
SW
SW
15
9
18
21
-6.001 
 
 
 
28.04035
17766
04040
04043
Andrzej Balunowski
Yuliy Chumak
Jerzy Gober
Mirosław Liszewski
PD
PD
PD
PD
7
4
11
11
-7.001 
 
 
 
29.08950
04547
07794
17361
Iwona Czajka
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
Marta Makarewicz
MA
PM
PM
MA
11
18
11
5
-7.001 
 
 
 
30.05701
05624
12253
09303
05822
05876
Marta Maj-Rudnicka
Jacek Grzelczak
Jerzy Kozyczkowski
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Wulkiewicz
WP
LD
LD
WP
LD
PD
13
15
11
7
13
7
-8.001 
 
 
 
 
 
31.03787
03815
03920
12229
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
Grzegorz Rojewski
Robert Rychlicki
KP
KP
KP
KP
12
12
13
5
-11.001 
 
 
 
32.16829
07209
20076
09763
Tomasz Zaleski
Krzysztof Krajewski
Marek Nazarko
Adam Wszeborowski
PD
PD
PD
PD
7
7
3
7
-12.001 
 
 
 
33.02928
02888
02921
02990
03003
08930
Marek Kozdrach
Zbigniew Borkowski
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
SW
SW
MA
MA
5
12
12
7
9
7
-13.001 
 
 
 
 
 
34.09643
08195
06795
07869
Tomasz Sielicki
Dariusz Kowalski
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
MA
MA
PK
SL
9
21
19
21
-15.001 
 
 
 
35.09755
17167
15511
07849
Łukasz Witkowski
Tomasz Kiełbasa
Kacper Kopka
Bogdan Szulejewski
SW
MA
MA
MA
17
9
9
21
-20.001 
 
 
 
36.08166
10043
10570
01726
Renata Dancewicz
Łukasz Kalbarczyk
Wojciech Kaźmierczak
Tomasz Winciorek
MA
MA
MP
MA
7
7
13
19
-25.001 
 
 
 
37.08344
15906
11198
06121
Jerzy Czeszewski
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
ZP
ZP
5
3
5
5
-29.001 
 
 
 
38.08485
04922
14885
08549
Grażyna Busse
Piotr Busse
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
ZP
ZP
15
19
11
11
-30.001 
 
 
 
39.14156
20960
19268
22886
Gintaras Simanaitis
Rimantas Cizauskas
Remigijus Mackus
Saulius Sakarauskas
PD
PD
PD
PD
2
0
1
0
-30.001 
 
 
 
40.08294
10450
10095
06973
Mariusz Bartkowski
Jacek Dmowski
Paweł Miechowicz
Piotr Tuszyński
LU
MA
LU
MA
18
13
17
24
-31.001 
 
 
 
41.08389
04240
08388
04399
Krzysztof Trunowicz
Dariusz Filipek
Tomasz Kuś
Tomasz Patalan
WM
WM
WM
WM
2.5
5
5
5
-33.001 
 
 
 
42.15120
03454
03529
13174
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
SL
SL
7
11
9
5
-36.001 
 
 
 
43.10403
05893
12575
17274
05084
05431
Andrzej Wielowieyski
Jacek Batóg
Wojciech Bondarewicz
Marcin Dziembor
Tadeusz Kaczanowski
Andrzej Syrek
ZP
ZP
ZP
ZP
ZP
ZP
5
7
5
3
19
13
-38.001 
 
 
 
 
 
44.11928
06512
17082
06513
10148
Krystian Dowolski
Jerzy Boczar
Maciej Boczar
Maria Boczar
Paulina Klimentowska
MA
MA
MA
MA
MA
5
5
5
5
9
-42.001 
 
 
 
 
45.02533
02460
02468
11834
09491
15414
Tomasz Pawluk
Marek Atalski
Jerzy Brzustowski
Jakub Jagodziński
Rafał Niedzielski
Wojciech Okuniewski
LU
LU
LU
LU
LU
LU
7
13
7
7
9
5
-54.001 
 
 
 
 
 
46.18625
04829
08565
12010
Krzysztof Boniek
Marek Pietrzak
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
PM
PM
2.5
5
5
5
-56.001 
 
 
 
47.10798
14230
04780
09679
Kazimierz Gierulski
Adam Betliński
Grzegorz Gan
Krzysztof Meyer
PM
PM
PM
PM
4
4
4
4
-62.001 
 
 
 
48.01101
01979
09413
13693
Iwona Smilgin
Jerzy Kwoczek
Jacek Ridinger
Curt Sjolin
WM
WM
WM
LB
1.5
1.5
0.5
2.5
-82.001 
 
 
 
49.19912
20830
19388
20978
19770
Jan Łuczeczko
Szymon Grabala
Andrzej Jarząbkowski
Cyprian Morawski
Martyna Smoleń
PM
PM
PM
PM
PM
2
2
2
2
2
-123.001 
 
 
 
 
50.04506
02202
01218
08592
Regina Wołek
Anna Dworakowska
Andrzej Szyc
Jerzy Uscki
WM
WM
WM
WM
3
1.5
1.5
1.5
-155.001 
 
 
 
51.13763
04209
04213
04468
Tadeusz Krajewski
Edmund Burzyński
Bogusław Cichosz
Jan Stoma
WM
WM
WM
WM
3
5
2.5
5
-156.001 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

* brak lub inna wartość aPKL z uwagi na kwestie regulaminowe, np. brak frekwencji

Łącznie 13321 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/elblag/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:25:37 (0.2964/239) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.