Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5740/29616 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

24. Mityng Hotel Senator
OTP* - II Mityngowy Turniej Par
piątek, 21 kwietnia 2023r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
13
44.287538III
III
2.03724
06802
Leszek Hejne
Tomasz Modrzejewski
KP
WM
7
13
42.166834III
III
3.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
7
7
41.606332 
 
4.09357
07849
Arkadiusz Majcher
Bogdan Szulejewski
MA
MA
13
21
39.605729 
 
5.19724
04067
Bartosz Bejenka
Tomasz Bliński
PD
PD
2.5
7
36.365126 
 
6.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
34.244623 
 
7.02489
02496
Jarosław Kaczorowski
Cezary Komajda
LU
LU
12
12
32.804020 
 
8.02928
02806
Marek Kozdrach
Wojciech Strzemecki
SW
SW
5
21
32.403518 
 
9.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
7
7
30.202915 
 
10.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
23.882312 
 
11.02519
01152
Bartosz Matras
Grzegorz Rewer
WM
LU
9
11
22.80189 
 
12.05691
07109
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
LD
LD
18
13
20.44158 
 
13.04198
01502
Adolf Bocheński
Mirosław Miłaszewski
WM
DS
13
19
17.56147 
 
14.23038
23037
Stefan Georgiev
Draganka Georgieva
KP
KP
0
0
15.96137 
 
15.01865
11319
Andrzej Pawlak
Przemysław Zawada
SW
SW
17
21
15.76126 
 
16.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
18
12.88116 
 
17.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
10.56105 
 
18.01397
05670
Piotr Korecki
Andrzej Kozikowski
LD
LD
9
15
8.6895 
 
19.11806
04818
Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
PM
PM
2
3
8.3684 
 
20.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
12
12
7.3674 
 
21.08978
18890
Jacek Leśniczak
Vasil Valchev
WP
SL
15
7
5.8463 
 
22.14276
06822
Pavel Klebanovich
Anna Nosalska
PD
PM
5
7
5.4453 
 
23.12985
01206
Eugeniusz Strzyż
Jacek Znamirowski
PK
PK
5
15
3.1242 
 
24.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
3
5
1.6432 
 
25.06539
06591
Robert Chmielak
Grzegorz Fijałkowski
MA
MA
7
11
0.8021 
 
26.02673
07431
Marek Jaworski
Marek Witek
MP
PM
13
21
-0.5211 
 
27.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
-1.7211 
 
28.07221
10893
Andrei Kavalenka
Mariusz Tatarczuk
WM
PD
7
4
-2.1211 
 
29.02671
07312
Ryszard Jaśkiewicz
Dariusz Sosin
MP
PD
11
7
-2.2811 
 
30.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
-2.7211 
 
31.12006
07722
Danuta Krupnik
Janusz Wesołowski
MA
LU
7
13
-2.9611 
 
32.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
WM
11
19
-3.4411 
 
33.02460
09491
Marek Atalski
Rafał Niedzielski
LU
LU
13
9
-3.6011 
 
34.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
18
-7.1211 
 
35.23138
06341
Jacek Latomski
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
0
24
-8.5211 
 
36.07809
17361
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
MA
17
5
-8.8011 
 
37.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
5
-12.1611 
 
38.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
-12.5211 
 
39.06488
04399
Wiesław Andruk
Tomasz Patalan
WM
WM
9
5
-14.0011 
 
40.13156
03006
Paweł Szymański
Krzysztof Warzocha
LU
LU
3
12
-16.3611 
 
41.06382
03003
Maciej Dobrzyński
Hubert Urban
SW
MA
9
9
-16.9611 
 
42.06556
18165
Sylwester Cieślak
Dariusz Kłodos
MA
MA
12
3
-18.5211 
 
43. 
 
Galin Nenov
Ilko Popov
BGR
BGR
6
6
-19.6811 
 
44.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
3
3
-20.0411 
 
45.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
MA
7
5
-23.0811 
 
46.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
7
-32.4811 
 
47.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
-32.6411 
 
48.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
11
12
-38.7211 
 
49. 
 
Atanas Donchev
Svetlan Kazakov
BGR
BGR
6
6
-39.5211 
 
50.17495
05678
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
LD
LD
4
7
-47.4811 
 
51.02495
02976
Andrzej Kokoryka
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
11
12
-50.4011 
 
52.16259
14728
Maciej Kliś
Kamil Nowak
MP
SW
5
15
-76.3611 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1302 punkty PKL, w tym 692 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:58:26 (0.1889/114) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.