Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6072/29696 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Grand Prix LZBS23 Strzelce Krajeńskie
Strzelce Krajeńskie
sobota, 6 maja 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.11355
06080
Władysław Korbutowicz
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
5
12
65.327035III
III
2.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
59.476131III
III
3.09039
 
Leszek Kiczaty
Kazimierz Pronkiewicz
LB
-
5
0
59.185427 
 
4.02018
02110
Robert Karanowski
Zbigniew Przybylski
LB
LB
9
7
58.354623 
 
5.06090
05996
Robert Cylwik
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
56.383920 
 
6.05983
06130
Marian Kryger
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
4
5
54.973116 
 
7.02185
12680
Damian Wroński
Michał Wróblewski
ZP
ZP
12
4
54.862412 
 
8.02037
02109
Tadeusz Kowalicki
Jerzy Poślednik
LB
LB
7
5
54.52168 
 
9.02025
02143
Roman Klejny
Mieczysław Stefański
LB
LB
11
9
54.35137 
 
10.01945
02436
Mirosław Bublewicz
Krzysztof Tumielewicz
WP
LB
11
9
54.25126 
 
11.11296
06112
Artur Pomarański
Roman Szlachetka
OP
ZP
9
12
54.14116 
 
12.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
7
53.64105 
 
13.06003
14368
Robert Lewandowski
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
3
4
52.5184 
 
14.02395
02126
Krzysztof Rogoziński
Sebastian Simonienko
LB
LB
12
5
52.0874 
 
15.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
7
51.1463 
 
16.02049
02093
Kazimierz Kuczyński
Stanisław Owczarski
LB
LB
5
12
51.0442 
 
17.01968
14576
Sławomir Drewalski
Anna Janiszewska
LB
ZP
5
3
50.1932 
 
18.02013
02121
Andrzej Jeleniewski
Ryszard Sakowicz
WM
LU
18
18
49.7021 
 
19.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
5
4
49.4611 
 
20.10104
13249
Ryszard Gaca
Krzysztof Małolepszy
ZP
ZP
5
4
49.1011 
 
21.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
4
5
49.0211 
 
22.02262
02040
Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
LB
LB
12
5
48.5411 
 
23.09994
10343
Adam Małecki
Waldemar Marczyński
LB
LB
5
3
48.2511 
 
24.05988
06108
Stanisław Kulesza
Sławomir Szczełkun
ZP
ZP
11
5
47.9011 
 
25.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
LB
LB
13
7
47.7711 
 
26.05957
16470
Edward Kaczmarek
Agata Pyclik
ZP
ZP
11
2.5
47.5811 
 
27.18846
16173
Ewa Bargłowska
Beata Szczepańska
ZP
ZP
2
1.5
46.0711 
 
28.11356
06144
Janusz Linkiewicz
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
5
7
44.8011 
 
29.18409
11401
Dariusz Forycki
Robert Komar
LB
LB
3
4
44.0911 
 
30.01958
02163
Andrzej Czernow
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
3
5
43.9211 
 
31.02057
02199
Radosław Liskowiak
Wiesław Żegilewicz
LB
LB
5
12
43.7211 
 
32.20899
19673
Marian Andruch
Andrzej Pawlik
LB
LB
1.5
2
43.0511 
 
33. 
17943
Aleksandra Gorska
Szymon Gorski
-
LB
0
1.5
42.8611 
 
34.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
7
7
41.7311 
 
35.02115
15688
Czesław Rekret
Barbara Soroko
ZP
LB
4
3
39.1011 
 
36.20043
20140
Hanna Kempka
Małgorzata Żychlińska
WP
LB
1.5
1.5
36.9411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 870 punktów PKL, w tym 460 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://rebid.com.pl/tur/230506/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-01 g.05:39:32 (0.1800/82) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.