Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6155/29732 turniej par

szczegóły imprezy

OTP** Kolumna Zygmunta
Kolumna Zygmunta - turniej par na imp
sobota, 6 maja 2023r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
66.1728
2.06733
22665
Grzegorz Kula
Zofia Marks
MA
MA
11
0
41.3325
3.06628
06648
Krzysztof Hordyński
Piotr Jurek
MA
LU
3
18
39.5022
4.18032
07555
Maciej Kulikowski
Stanisław Stachlewski
MA
MA
5
9
38.6719
5.21057
12899
Dariusz Sarzyński
Michał Wróbel
LU
MA
2.5
9
36.9416
6.06684
18260
Stefan Knothe
Tomasz Wolfke
MA
MA
9
3
32.7214
7.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
31.6711
8.18319
19189
Rafał Przybysz
Zofia Trojan
MA
DS
4
2.5
27.338
9.17675
07814
Janusz Królikowski
Piotr Kuźmicz
MA
MA
5
3
26.006
10.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
SW
SW
7
21
24.065
11.13622
08970
Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
MA
MA
5
12
21.175
12.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
18
13.504
13.17447
20822
Ryszard Karwat
Roman Rutyna
MA
MA
2.5
1
12.334
14.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
11.503
15.14971
14973
Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
MA
MA
4
3
10.833
16.15582
10340
Tomasz Kozłowski
Michał Tuczyński
MA
MA
4
3
10.502
17.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
9
12
4.002
18.09357
18760
Arkadiusz Majcher
Joanna Zalewska
MA
MA
13
5
-0.221
19.06766
06987
Wiesław Maciejczuk
Krzysztof Waśniewski
MA
MA
13
7
-1.721
20.15922
07854
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Witalis Talar
MA
MA
7
13
-2.111
21.18076
14534
Wiesław Olszewski
Roman Wajs
MA
MA
3
4
-3.281
22.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2.5
5
-7.781
23.20021
20006
Małgorzata Kołakowska
Iwona Orzełowska
MA
MA
1
1.5
-8.001
24.20812
22160
Hubert Kamiński
Marek Siermiński
MA
MA
1
0.5
-9.561
25.10720
06711
Maria Düm
Hanna Koziorowska
MA
MA
2.5
5
-9.611
26.12012
06854
Jacek Koter
Janusz Pietrzak
MA
MA
5
7
-12.501
27.06556
06823
Sylwester Cieślak
Tomasz Nowacki
MA
MA
12
5
-15.221
28.19705
10426
Jan Syska
Marek Szakun
MA
MA
3
4
-16.331
29.16859
12196
Ireneusz Grynczewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
7
7
-16.721
30.18858
19484
Michał Frączek
Urszula Staniszewska
MA
MA
2
2
-17.221
31.16430
13938
Andrzej Pawlik
Janusz Woźniak
MA
MA
2
3
-18.281
32.22188
22157
Renata Godlewska
Piotr Szymański
MA
MA
0
0.5
-30.781
33.19984
19122
Mirosław Rożek
Anna Zalewska
MA
MA
2
2.5
-32.611
34.18862
18785
Dariusz Płoszaj
Paweł Sierakowski
MA
MA
2.5
4
-32.671
35.21234
21351
Monika Borowska
Elżbieta Chmielowska
MA
MA
0.5
1
-46.671
36.21231
17659
Czesław Kornatka
Jerzy Noworol
MA
MA
0.5
2
-48.501
37.17207
20632
Jerzy Oleksiewicz
Piotr Świtkowski
MA
MA
2.5
0.5
-52.831
38.23138
06341
Jacek Latomski
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
0
24
-65.611

Łącznie 396 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/wyniki/wyniki.php?main=/wyniki/inne2023/230505KZ/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-28 g.17:42:25 (1.4859/86) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.