Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5763/29763 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

44. Błękitna Wstęga Odry
OTP* - I MTP im. Leszka Chrzanowskiego
piątek, 12 maja 2023r., godz. 12:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
15
15
64.837136III
III
2.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
MA
PM
24
21
64.596432III
III
3.07291
02806
Krzysztof Buras
Wojciech Strzemecki
MA
SW
24
21
62.645829 
 
4.07052
09357
Edmund Czubak
Arkadiusz Majcher
MA
MA
11
13
59.065226 
 
5.05856
01731
Piotr Walczak
Paweł Wittenbeck
WP
PM
21
12
58.584623 
 
6.18257
18648
Thomas Berg
Geert Jorgensen
DS
DS
4
3
58.564121 
 
7.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
MP
SL
15
7
57.833518 
 
8.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
11
5
57.772915 
 
9.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
13
17
57.732312 
 
10.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
PM
PM
19
19
55.83179 
 
11.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
13
24
55.82147 
 
12. 
 
Bjarke Friis
Henrik Hansen
-
-
6
6
55.72137 
 
13.17495
05675
Robert Barankiewicz
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
4
9
54.44126 
 
14.22397
11244
Jakub Bździuch
Tomasz Kierepka
SL
SL
0.5
2
54.34116 
 
15.01416
01493
Marek Kozłowski
Bohdan Mazur
SL
DS
4
13
53.92105 
 
16.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
53.7695 
 
17.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
2.5
11
52.9184 
 
18.23189
01502
Rami Kriegel
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
0
19
52.8774 
 
19.18896
16699
Jakub Franczak
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
2.5
4
51.7663 
 
20.19830
18284
Wojciech Bąk
Aleks Bukat
MA
DS
3
4
51.1453 
 
21.14782
12374
Jakub Patreuha
Zdzisław Patreuha
DS
DS
11
5
50.1742 
 
22.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
50.1632 
 
23.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
19
17
50.1121 
 
24.09549
10045
Maciej Bielawski
Jacek Krystecki
DS
DS
13
5
49.4611 
 
25.06551
11319
Jacek Ciechomski
Przemysław Zawada
MA
SW
19
21
49.3811 
 
26.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
7
49.2911 
 
27.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
49.0411 
 
28.01392
01641
Andrzej Kołodziejczyk
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
2.5
12
48.9711 
 
29.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
2.5
2
48.8111 
 
30.12382
01707
Zygmunt Adamski
Stanisław Wachel
DS
DS
2.5
7
48.5711 
 
31.02673
07431
Marek Jaworski
Marek Witek
MP
PM
13
21
48.4711 
 
31.22574
01631
Wojciech Sadowski
Wojciech Skonieczny
DS
DS
1
5
48.4711 
 
33.01270
13118
Grzegorz Czapulak
Andrzej Janiak
DS
DS
5
4
47.0911 
 
34.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
15
46.7411 
 
35.05678
05822
Adam Krysiak
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
7
13
46.1411 
 
36.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
5
12
46.1111 
 
37.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
13
21
44.7011 
 
38.12139
21337
Remigiusz Kaźmierczak
Anna Napierajczyk
DS
DS
5
1
44.5411 
 
39.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
11
44.3711 
 
40.01297
15519
Mirosław Fechner
Piotr Kulesza
DS
ZP
7
9
43.9211 
 
41.01005
07080
Andrzej Biliński
Tomasz Freitag
DS
DS
2.5
5
42.5311 
 
42.10324
11296
Filip Piotrowski
Artur Pomarański
ZP
OP
3
9
40.8411 
 
43.21839
21441
Radosław Filiński
Michał Janusz
DS
DS
0
1
40.1811 
 
44.11213
08208
Edmund Budka
Antoni Pażucha
DS
DS
2
2.5
39.9111 
 
45.12383
11521
Andrzej Chodowski
Kazimierz Komorowicz
DS
DS
3
5
38.9511 
 
46.20186
05670
Anna Górska
Andrzej Kozikowski
DS
LD
1.5
15
37.0711 
 
47.10479
08574
Krzysztof Obłój
Mariusz Szumski
DS
DS
5
2.5
32.1011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1128 punktów PKL, w tym 600 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/wroclaw/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.04:48:21 (0.3037/104) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.