Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6004/29784 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Grand Prix Polski Teamów 2023 (4)
GPPT - MTT im. Tadeusza Hutyry o puchary Value Media
sobota, 13 maja 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.10450
12450
06973
10085
Jacek Dmowski
Katarzyna Dufrat
Piotr Tuszyński
Justyna Żmuda
MA
PM
MA
PM
13
19
24
19
190.05356I
I
I
I
2.07099
06554
05611
11550
05732
12154
Jerzy Olczyk
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Piotr Marcinowski
Paweł Niedzielski
Mateusz Sobczak
DS
DS
DS
DS
DS
DS
9
21
21
15
19
15
189.10305II
II
II
II
II
II
3.09822
12197
06341
08158
Zdzisław Ingielewicz
Michał Klukowski
Grzegorz Narkiewicz
Piotr Zatorski
MA
MA
MA
PM
7
24
24
21
183.19262II
II
II
II
4.07291
01318
04108
06336
01556
02806
Krzysztof Buras
Stanisław Gołębiowski
Przemysław Janiszewski
Piotr Lutostański
Jan Pawlikaniec
Wojciech Strzemecki
MA
DS
SL
MA
WP
SW
24
24
21
24
5
21
179.26219 
 
 
 
 
 
5.05574
01397
02934
06802
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
Krzysztof Kujawa
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
SL
WM
15
9
19
13
170.27176 
 
 
 
6.01220
01272
08182
01749
Grzegorz Bajek
Marek Czerepak
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
DS
DS
13
13
9
17
168.30132 
 
 
 
7.17935
16585
16699
16586
Ryszard Rosikiewicz
Adam Pigulski
Arkadiusz Poziemski
Maciej Racewicz
DS
DS
DS
DS
4
4
4
4
168.2389 
 
 
 
8.18284
19830
15519
18890
Aleks Bukat
Wojciech Bąk
Piotr Kulesza
Vasil Valchev
DS
MA
ZP
SL
4
3
9
7
165.6667 
 
 
 
9.09549
23189
10045
01502
Maciej Bielawski
Rami Kriegel
Jacek Krystecki
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
DS
DS
13
0
5
19
151.9060 
 
 
 
10.04922
08485
14885
08549
Piotr Busse
Grażyna Busse
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
ZP
ZP
19
15
11
11
148.0552 
 
 
 
11.17361
08950
01483
01705
Marta Makarewicz
Iwona Czajka
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
MA
MA
DS
DS
5
11
9
9
146.3945 
 
 
 
12.14586
01231
12629
07545
Magdalena Chmielewska
Longin Bartnik
Tomasz Magryś
Aleksander Wład
MP
OP
PK
PK
2.5
7
3
5
132.3738 
 
 
 
13.21731
01381
10479
01608
Marek Brosch
Piotr Klubiński
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
DS
DS
2.5
11
5
5
85.8730 
 
 
 
14.02121
01347
07809
10095
Ryszard Sakowicz
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
Paweł Miechowicz
LU
LU
LU
LU
18
19
17
17
84.5623 
 
 
 
15.03430
03029
03103
05797
Janusz Pisarek
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
SL
SL
7
7
7
7
82.6215 
 
 
 
16.06795
01840
16140
05534
Ewa Miszewska
Leszek Majdański
Andrzej Szepczyński
Stanisław Zakrzewski
PK
WP
PK
WP
19
15
5
17
82.058 
 
 
 
17.12899
12999
21057
18392
Michał Wróbel
Adam Krysa
Dariusz Sarzyński
Anna Stelmach
MA
MP
LU
SL
9
13
2.5
2.5
81.341 
 
 
 
18.02673
01239
03170
07431
Marek Jaworski
Robert Biel
Cezary Góra
Marek Witek
MP
DS
SL
PM
13
11
9
21
79.481 
 
 
 
19.01345
08203
05056
05423
Maciej Hutyra
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
Jeremi Stępiński
OP
OP
OP
OP
9
21
21
19
77.431 
 
 
 
20.07052
01826
09357
05856
Edmund Czubak
Janusz Kościelny
Arkadiusz Majcher
Piotr Walczak
MA
WP
MA
WP
11
9
13
21
74.511 
 
 
 
21.18925
16213
08859
01648
Andrzej Bojda
Dariusz Budnik
Krzysztof Lewandowski
Zbigniew Sosna
DS
DS
DS
DS
2.5
4
7
5
73.731 
 
 
 
22.05367
04885
01005
07080
Zbigniew Sabała
Zbigniew Bera
Andrzej Biliński
Tomasz Freitag
WP
WP
DS
DS
12
5
2.5
5
73.491 
 
 
 
23.09643
08195
06845
07849
Tomasz Sielicki
Dariusz Kowalski
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
MA
MA
9
21
13
21
72.971 
 
 
 
24.13709
14728
14782
14783
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
SW
SW
DS
DS
11
15
11
11
71.001 
 
 
 
25.06551
08283
02966
01865
07725
11319
Jacek Ciechomski
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
Andrzej Pawlak
Grzegorz Superson
Przemysław Zawada
MA
SW
SW
SW
MP
SW
19
13
15
17
15
21
70.611 
 
 
 
 
 
26.01311
01408
01641
01683
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
Zbigniew Sobczyk
Marian Szymonowicz
DS
DS
DS
DS
12
7
12
11
65.151 
 
 
 
27.01455
12374
01635
01636
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
DS
DS
5
5
5
5
64.161 
 
 
 
28.18257
 
 
18648
Thomas Berg
Bjarke Friis
Henrik Hansen
Geert Jorgensen
DS
-
-
DS
4
6
6
3
60.341 
 
 
 
29.21337
12139
10324
11296
Anna Napierajczyk
Remigiusz Kaźmierczak
Filip Piotrowski
Artur Pomarański
DS
DS
ZP
OP
1
5
3
9
59.461 
 
 
 
30.11386
11590
10954
11153
Anna Makuch
Maciej Baranowski
Stanisław Makuch
Jarosław Malawski
SL
WP
SL
PK
2
2
3
4
56.111 
 
 
 
31.19926
19777
20028
20261
Jacek Barski
Piotr Cegielski
Anna Kołodziejczyk
Roger Szarek
DS
DS
LD
DS
2.5
2
1.5
2
54.631 
 
 
 
32.22378
22397
11244
22418
Karol Złocki
Jakub Bździuch
Tomasz Kierepka
Konrad Musioł
SL
SL
SL
SL
0.5
0.5
2
0.5
52.121 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 8622 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/wroclaw/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:04:24 (0.1902/144) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.