Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6135/29822 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Niżański Szlem
OTP** Niżański Szlem 13 Grand Prix Lubelszczyzny
niedziela, 7 maja 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08986
07986
Józef Małysz
Wiesław Pawelec
LU
LU
7
5
60.21100II
II
2.07991
08043
Gabriel Szarafin
Piotr Zawiślak
LU
LU
5
5
57.0585III
III
3.02489
16936
Jarosław Kaczorowski
Bolesław Radko
LU
KP
12
3
56.4371III
III
4.07984
07992
Bogdan Palikot
Andrzej Szczepaniak
MP
LU
7
5
56.0558 
 
5.02666
01171
Andrzej Hycnar
Stefan Skowron
PK
PK
13
12
55.6045 
 
6.02470
07952
Krzysztof Chabrowski
Marek Osiński
LU
LU
4
3
55.2931 
 
7.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
7
7
55.0820 
 
8.02479
07937
Wojciech Gąska
Michał Świdziński
LU
LU
4
5
53.8818 
 
9.07938
02512
Marcin Chibowski
Krzysztof Latus
LU
LU
3
7
53.7015 
 
10.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
53.6613 
 
11.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
4
53.3111 
 
12.07982
07990
Marcin Pachniewski
Wojciech Sołtysiak
LU
LU
4
2.5
52.989 
 
13.16446
02559
Robert Szabla
Jerzy Tarajko
LU
LU
2.5
5
52.806 
 
14.13156
03006
Paweł Szymański
Krzysztof Warzocha
LU
LU
3
12
52.514 
 
15.01041
14179
Stanisław Dziki
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
7
5
52.422 
 
16.13170
07732
Wojciech Burek
Jan Kowal
PK
PK
2.5
3
52.261 
 
17.02517
02566
Ryszard Maciąg
Zdzisław Widomski
LU
LU
5
5
51.891 
 
18.02507
21890
Grzegorz Kułak
Kazimierz Stanicki
LU
LU
13
4
50.981 
 
19.19833
19001
Jan Chmura
Józef Trybuła
LU
LU
1
0.5
49.701 
 
20.08516
01168
Zbigniew Niezgoda
Wiesław Siek
PK
PK
4
9
49.331 
 
21.13155
09487
Zenobiusz Łukawski
Jacek Siedlecki
LU
LU
0.5
1.5
49.261 
 
22.11109
13076
Maciej Kita
Michał Krysa
MP
MP
5
4
46.181 
 
23.13033
21689
Andrzej Pertkiewicz
Włodzimierz Pszczoła
LU
LU
5
1
45.001 
 
24.19453
07981
Aleksander Łukasz
Jarosław Ostrowski
LU
LU
0
5
44.511 
 
25.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
3
3
42.711 
 
26.22942
22944
Andrzej Pasieczny
Jerzy Rozumski
LU
LU
0
0
40.601 
 
27.13866
07999
Arkadiusz Stojan
Jerzy Zub
LU
LU
2
2.5
40.271 
 
28.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
PD
PD
12
7
40.111 
 
29.13087
11320
Mariusz Czesnar
Robert Kwiatkowski
PK
PK
3
5
36.731 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1004 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://brydz.lublin.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.06:12:18 (0.2216/68) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.