Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5779/29929 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Memoriał Jurka Gresia
5 OTP* - Maksy
sobota, 10 czerwca 2023r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.19830
20680
Wojciech Bąk
Wojciech Okrzesik
MA
MP
4
3
61.906030III
III
2.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
4
17
61.005729III
III
3.12999
12154
Adam Krysa
Mateusz Sobczak
MP
DS
13
15
60.955327 
 
4.04163
07164
Andrei Arlovich
Sviatlana Badrankova
WM
PD
17
5
60.545025 
 
5.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
59.344724 
 
6.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
58.134422 
 
7.04198
16879
Adolf Bocheński
Piotr Kopko
WM
MA
13
2.5
58.124121 
 
8.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
57.133819 
 
9.04036
04353
Janusz Ciruk
Krzysztof Łukaszewicz
MA
WM
11
15
56.883518 
 
10.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
3
7
56.563216 
 
11.20167
18860
Magdalena Judek
Karolina Matraszek
MA
MA
2
2
56.452915 
 
12.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
LU
LU
2.5
4
56.302613 
 
13.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
56.152312 
 
14.20298
21769
Jan Izwantowski
Wojciech Wnuk
MA
MA
1.5
1.5
56.122010 
 
15.06577
15582
Zygmunt Dumała
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
4
55.82179 
 
16.20259
20240
Jan Kot
Bernard Kula
MA
MA
2
2.5
55.63147 
 
17.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
19
55.54126 
 
18.07271
03206
Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
SL
MP
9
9
54.85126 
 
19.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
9
11
54.83116 
 
20.10450
16859
Jacek Dmowski
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
13
7
54.51116 
 
21.15259
11903
Dominika Ocylok
Paweł Szymaszczyk
SL
OP
4
11
54.31105 
 
22.09357
18890
Arkadiusz Majcher
Vasil Valchev
MA
SL
15
7
54.16105 
 
23.02831
17242
Włodzimierz Wala
Andrzej Zawada
MP
MA
21
7
54.1195 
 
24.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
53.6695 
 
25.11550
14782
Piotr Marcinowski
Jakub Patreuha
DS
DS
15
11
53.5884 
 
26.19724
02533
Bartosz Bejenka
Tomasz Pawluk
PD
LU
3
7
53.2684 
 
27.02671
11471
Ryszard Jaśkiewicz
Maciej Rodzaj
MP
MP
11
9
52.9774 
 
28.05574
06802
Przemysław Błaszczyk
Tomasz Modrzejewski
LD
WM
15
13
52.6574 
 
29.10148
11296
Paulina Klimentowska
Artur Pomarański
MA
OP
9
9
52.4063 
 
30.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
SW
SW
21
21
52.3863 
 
31.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
LD
ZP
18
13
52.1853 
 
32.06539
15023
Robert Chmielak
Rafał Łangowski
MA
MA
7
5
52.1253 
 
33.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
SL
9
11
51.9142 
 
34.08950
07052
Iwona Czajka
Edmund Czubak
MA
MA
11
11
51.7642 
 
35.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
15
51.5732 
 
36.06813
16140
Krzysztof Najda
Andrzej Szepczyński
MA
PK
7
5
51.1532 
 
37.06556
22169
Sylwester Cieślak
Romuald Kąkiel
MA
PD
12
1.5
50.9221 
 
38.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
50.9121 
 
39.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
MA
MA
2
2.5
50.6311 
 
40.06795
01138
Ewa Miszewska
Marek Pietraszek
PK
PK
19
18
50.4911 
 
41.16528
19980
Piotr Kruczek
Dominik Puchała
PK
PK
3
2
50.2811 
 
42.07809
17361
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
MA
17
5
49.9511 
 
43.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
49.9411 
 
44.01865
05856
Andrzej Pawlak
Piotr Walczak
SW
WP
17
21
49.8111 
 
45.16544
18011
Hanna Ciuńczyk
Filip Parol
MA
MA
4
4
49.7911 
 
46.06717
10119
Jolanta Krogulska
Mirosława Siwek
MA
MA
19
5
49.4511 
 
47.20830
19912
Szymon Grabala
Jan Łuczeczko
PM
PM
2
2.5
49.3211 
 
48.06488
15822
Wiesław Andruk
Jacek Metter
WM
MA
9
3
49.1511 
 
49.18699
05830
Piotr Ciszak
Robert Stoliński
LD
LD
2
15
48.9611 
 
50.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
4
7
48.6911 
 
51.06733
13622
Grzegorz Kula
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
11
5
48.2611 
 
52.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
48.2411 
 
53.09710
18801
Mariusz Mączewski
Radosław Rozman
MA
MA
3
3
47.8811 
 
54.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
9
18
47.6611 
 
55.21391
19157
Jan Druch
Grażyna Jaskulska
MA
MA
2.5
3
47.5611 
 
56.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
9
47.1811 
 
57.04157
17001
Sławomir Bolesta
Jakub Lenkiewicz
PD
MP
9
3
46.4611 
 
58.22160
22157
Marek Siermiński
Piotr Szymański
MA
MA
0.5
0.5
46.0611 
 
59.16936
18494
Bolesław Radko
Jakub Wieleba
KP
MA
3
1.5
45.7511 
 
60.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
5
4
45.4011 
 
61.05314
08769
Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
WP
WP
15
11
44.1811 
 
62.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
3
2
43.8011 
 
63.22319
 
Szymon Dombrowski
Leon Kostrubiec
KP
MA
0
0
43.5911 
 
64.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
4
5
43.5511 
 
65.04793
09734
Krzysztof Kluf
Krzysztof Kowalczyk
PM
MA
12
4
43.4211 
 
66.14276
06822
Pavel Klebanovich
Anna Nosalska
PD
PM
5
7
43.0611 
 
67.12266
07385
Marek Drukier
Maria Orłowska
WP
SL
5
4
43.0111 
 
68.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
42.4911 
 
69.12685
19080
Witold Bielecki
Jan Szewczyk
MA
MA
3
2.5
42.3111 
 
70.19388
20978
Andrzej Jarząbkowski
Cyprian Morawski
PM
PM
2
2
42.2211 
 
71.16716
13882
Lena Ostrowska
Agnieszka Wiankowska
MA
PM
4
5
41.9911 
 
72.06810
19086
Andrzej Musiał
Marek Szyszkiewicz
MA
MA
4
1
41.7211 
 
73.06595
16833
Ryszard Florkiewicz
Ted Jablonowski
MA
MA
3
0.5
41.2411 
 
74.21337
20822
Anna Napierajczyk
Roman Rutyna
DS
MA
1
1
38.7811 
 
75.21367
21368
Jakub Bereza
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
2.5
2
38.1711 
 
76.18298
03023
Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
2.5
2
35.6211 
 
77.21761
21472
Dominika Kachniarz
Małgorzata Skowrońska
MA
MA
0.5
0.5
34.8511 
 
78.21471
21459
Matylda Brzyzka
Iga Śliwska
MA
MA
1
1
34.6411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1560 punktów PKL, w tym 838 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/jurek/2023/wyniki.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:48:02 (0.2398/166) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.