Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6098/29937 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** GPWlkp Puszczykowo
GPW Puszczykowo
https://wyniki.brydz.poznan.pl/ior/gpwpuszczykowo/
niedziela, 18 czerwca 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
70.66100II
II
2.12139
01826
Remigiusz Kaźmierczak
Janusz Kościelny
DS
WP
5
9
70.4191III
III
3.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
11
66.4584III
III
4.10534
10536
Waldemar Sroczyński
Mirosław Witek
MA
WP
11
3
66.2577 
 
5.06041
05534
Edward Niewierowski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
11
17
63.2370 
 
6.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
62.8763 
 
7.20797
05548
Jakub Piłat
Janusz Zwierzyński
WP
WP
2.5
12
62.8456 
 
8.05400
05446
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
WP
WP
17
19
61.4049 
 
9.05213
08911
Paweł Małecki
Ilya Shpuntou
WP
WP
11
9
60.3142 
 
10.03401
05314
Jarosław Ostrowski
Marcin Pędziński
WP
WP
15
15
59.8235 
 
11.02219
18681
Beata Bojarska
Paweł Fiebig
WP
WP
5
4
59.2928 
 
12.05081
05430
Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
WP
WP
5
5
58.5120 
 
13.18048
05376
Łukasz Józkowiak
Jan Sibilski
WP
WP
2.5
5
57.8319 
 
14.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
LB
LB
5
4
57.1218 
 
15.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
17
19
56.0617 
 
16.04949
13491
Michał Dembiński
Marek Kudła
WP
WP
12
19
55.5516 
 
17.04968
05510
Leszek Ernst
Marek Wojciechowski
WP
WP
3
9
53.3514 
 
18.05017
05371
Józef Grewling
Grzegorz Samol
WP
WP
7
5
52.8213 
 
19.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
52.4312 
 
20.16729
05351
Barbara Podgórska
Jerzy Rodziewicz
WP
WP
5
5
52.0411 
 
21.18952
09958
Jerzy Węglarz
Leszard Żółtek
WP
WP
2
1.5
51.3310 
 
22.19445
19316
Kajetan Granops
Adam Serafin
WP
WP
2
0.5
51.138 
 
23.05203
15596
Sławomir Maciejewski
Grzegorz Silny
WP
WP
5
1.5
50.447 
 
24.05242
05222
Ewa Knapik
Stefan Masternak
WP
WP
5
5
50.416 
 
25.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
LB
LB
4
4
50.135 
 
26.09006
21060
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
5
2
50.084 
 
27.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
3
4
49.942 
 
28.18491
12434
Tadeusz Dziadykiewicz
Wojciech Kaniewski
WP
WP
3
5
49.621 
 
29.12435
05229
Janusz Kopras
Adam Meller
WP
WP
5
5
49.391 
 
30.20454
20450
Maja Skowrońska
Maria Tytyk
WP
WP
1.5
2
48.441 
 
31.21478
21501
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
WP
WP
1
1
48.431 
 
32.19411
19412
Tadeusz Łuczkiewicz
Marian Twardowski
WP
WP
1
1
48.031 
 
33.04872
08768
Zygfryd Banecki
Adam Talarczyk
WP
WP
4
1.5
47.331 
 
34.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
3
2.5
46.851 
 
35.16736
20140
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
LB
LB
1.5
1.5
46.701 
 
36.22752
20308
Piotr Michałkiewicz
Marek Stawujak
WP
WP
0.5
1
45.951 
 
37.15044
05525
Piotr Surdyk
Maciej Wybranowski
WP
WP
4
5
45.921 
 
38.21750
21741
Karolina Kaczmarek
Marta Wojszel
WP
WP
0.5
1
45.551 
 
39.21743
22119
Anna Gorwa
Antoni Krawiecki
WP
WP
1
1
43.761 
 
40.23162
22189
Małgorzata Borowiak-Koppe
Jan Ludwig
WP
WP
0
0
43.541 
 
41.22270
22239
Kinga Lesińska
Janusz Patynek
WP
WP
0.5
0
42.941 
 
42.21548
21131
Agnieszka Kwacz
Maciej Kwacz
WP
WP
1.5
1
42.851 
 
43.07672
12338
Piotr Dymny
Janusz Woda
WP
WP
1.5
2
42.491 
 
44.22313
22197
Marzena Bartel
Beata Światłowska
WP
WP
0
0
42.181 
 
45.21828
21827
Ewa Wójcicka
Przemysław Wójcicki
WP
WP
0
0
41.541 
 
46.22637
22638
Arletta Pawłowska
Tomasz Pawłowski
WP
WP
0
0
41.071 
 
47.19315
18713
Marcel Błażejewski
Jacek Jasiński
WP
WP
0
0
40.811 
 
48.21754
21753
Kinga Maćkowiak
Maria Ślebzak
WP
WP
1
1
40.411 
 
49.05244
18502
Bogna Latowska
Małgorzata Węglewska
WP
WP
2
3
40.351 
 
50.21426
21642
Konrad Długosz
Lidia Nowak
WP
WP
0.5
0.5
40.241 
 
51.19414
19413
Krzysztof Korczyk
Marzena Żmuda
WP
WP
0
0
40.121 
 
52.23259
 
Wojciech Grześkowiak
Dariusz Szymkowiak
WP
-
0
0
36.901 
 
53.21259
 
Ryszard Leciej
Marian Tomczak
WP
-
1.5
0
36.361 
 
54.22288
23166
Edward Niewolny
Andrzej Urbańczyk
WP
WP
0.5
0
36.171 
 
55.22198
22323
Ewa Antoniewicz
Gabriela Ceglarek
WP
WP
0.5
0.5
33.981 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1810 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-03 g.00:36:03 (0.4959/120) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.