Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5781/29986 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

66. Kongres "Sława"
OTP* - 1. Kongresowy
piątek, 23 czerwca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
15
15
65.396734III
III
2.18645
15259
Ewa Morawska
Dominika Ocylok
WP
SL
4
4
63.856231III
III
3.03345
03423
Zbigniew Mącior
Marek Pieczka
SL
SL
18
13
63.335729 
 
4.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
13
63.105226 
 
5.17721
17008
Jakub Bazyluk
Filip Trojański
MA
MA
7
4
60.764824 
 
6.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
MA
MA
11
24
59.124322 
 
7.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
7
7
57.563920 
 
8.08978
02402
Jacek Leśniczak
Zygmunt Sanocki
WP
LB
17
5
57.253417 
 
9.05282
05534
Jerzy Nowak
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
13
17
56.742915 
 
10.21367
21368
Jakub Bereza
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
2.5
2
56.202513 
 
11.06551
13438
Jacek Ciechomski
Rafał Marks
MA
MA
19
15
56.042010 
 
12.16717
02831
Aleksander Swatler
Włodzimierz Wala
ZP
MP
13
21
55.29168 
 
13.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
7
13
54.43137 
 
14.17539
20680
Kacper Kuflowski
Wojciech Okrzesik
MP
MP
4
3
53.92137 
 
15.18642
16585
Maria Niklaus
Adam Pigulski
MA
DS
3
5
53.53126 
 
16.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
MA
0
7
53.26116 
 
17.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
2.5
52.82105 
 
18.05611
09138
Dominik Filipowicz
Danuta Kazmucha
DS
MA
21
19
52.65105 
 
19.06338
10019
Aleksander Marciniak
Maryla Zdrojewska
MA
MA
7
2
52.6295 
 
20.08854
05822
Joanna Przytycka
Tomasz Spodenkiewicz
MA
LD
4
13
52.5984 
 
21.06540
09146
Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
MA
WP
24
24
52.3174 
 
22.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
9
13
51.8263 
 
23.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
51.4963 
 
24.12985
07849
Eugeniusz Strzyż
Bogdan Szulejewski
PK
MA
5
21
51.2653 
 
25.06795
18890
Ewa Miszewska
Vasil Valchev
PK
SL
19
7
51.2342 
 
26.18011
12123
Filip Parol
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
11
50.6632 
 
27.16888
16372
Ireneusz Liberadzki
Tadeusz Osiecki
LD
LD
3
3
50.3221 
 
28.13147
03529
Zbigniew Floriański
Jacek Szczerbowski
MA
SL
0
9
49.8921 
 
29.12176
01910
Aneta Buze
Roman Zabłocki
ZP
OP
5
5
49.1811 
 
30.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
48.6311 
 
31.18897
19189
Kornel Krawiec
Zofia Trojan
DS
DS
2.5
2.5
48.5511 
 
32.14728
07431
Kamil Nowak
Marek Witek
SW
PM
17
21
48.5411 
 
33.18119
04958
Bożena Budnik
Tomasz Dorobek
WP
DS
2
4
48.2211 
 
34.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
11
15
47.8711 
 
35.20259
20240
Jan Kot
Bernard Kula
MA
MA
2
2.5
47.8611 
 
36.02806
07545
Wojciech Strzemecki
Aleksander Wład
SW
PK
21
5
47.6611 
 
37.17775
17544
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
DS
MP
2.5
3
47.5111 
 
38.02673
17001
Marek Jaworski
Jakub Lenkiewicz
MP
MP
13
3
47.2211 
 
39.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
LB
LB
13
7
47.1011 
 
40.07130
02036
Eugeniusz Konik
Stanisław Kotas
OP
LB
5
5
47.0511 
 
41.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
3
2
46.4411 
 
42.13693
10893
Curt Sjolin
Mariusz Tatarczuk
LB
PD
2.5
4
46.3311 
 
43.03562
06355
Jerzy Ujma
Lech Warwocki
SL
LD
12
9
46.1411 
 
44.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
45.4511 
 
45.17951
20787
Jakub Bojanowski
Tomasz Kalinowski
MA
MA
2.5
2
44.7811 
 
46.04161
07061
Bartosz Mer
Marek Różański
MA
MA
5
9
44.7011 
 
47.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
44.7011 
 
48.14783
12374
Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
DS
DS
11
5
44.4611 
 
49.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
5
5
44.0011 
 
50.19780
15840
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
ZP
ZP
2
1.5
43.9811 
 
51.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
43.7411 
 
52.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2
15
43.7211 
 
53.14885
05374
Marcin Dobrowolski
Cezary Serek
WP
WP
11
17
42.9511 
 
54.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
LD
5
3
42.5811 
 
55.15906
14369
Dariusz Głowiński
Józef Klimowski
ZP
ZP
4
4
40.4211 
 
56.05059
10403
Stanisław Janik
Andrzej Wielowieyski
WP
ZP
13
5
38.7211 
 
57.20178
01668
Marian Chrzanowski
Edward Szafraniec
DS
DS
2.5
11
38.3911 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1284 punkty PKL, w tym 684 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2023

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.05:43:16 (0.2781/124) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.