Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5781/29999 turniej par

szczegóły imprezy

66. Kongres "Sława"
3. Wczasowy
wtorek, 27 czerwca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.08854
07061
Joanna Przytycka
Marek Różański
MA
MA
4
9
64.1243
2.02519
06802
Bartosz Matras
Tomasz Modrzejewski
WM
WM
9
13
48.3740
3.18221
13438
Łucja Ciborowska
Rafał Marks
MP
MA
3
15
46.8338
4.17001
23155
Jakub Lenkiewicz
Oliwia Żmuda
MP
MP
3
0
44.6735
5.05221
03345
Tadeusz Masłowski
Zbigniew Mącior
LB
SL
9
18
41.4533
6.19830
21057
Wojciech Bąk
Dariusz Sarzyński
MA
LU
4
2.5
39.3931
7.11573
07090
Piotr Kazub
Anna Kowalska
LD
LD
5
13
38.5428
8.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
11
7
33.9926
9.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
13
29.8523
10.16177
02365
Roman Miłkowski
Jan Obuchowicz
LB
LB
5
9
28.8021
11.17545
09357
Franciszek Kurlit
Arkadiusz Majcher
MP
MA
4
15
27.9919
12.01502
03562
Mirosław Miłaszewski
Jerzy Ujma
DS
SL
19
12
24.7016
13.01352
01554
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
DS
DS
9
7
22.6714
14.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2
22.4011
15.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
11
5
20.819
16.11550
12123
Piotr Marcinowski
Mateusz Stępiński
DS
MA
15
11
20.789
17.18645
15259
Ewa Morawska
Dominika Ocylok
WP
SL
4
4
18.258
18.05624
05691
Jacek Grzelczak
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
15
18
17.848
19.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
13.987
20.18699
05678
Piotr Ciszak
Adam Krysiak
LD
LD
2
7
13.477
21.12985
07849
Eugeniusz Strzyż
Bogdan Szulejewski
PK
MA
5
21
12.577
22.04161
12154
Bartosz Mer
Mateusz Sobczak
MA
DS
5
15
12.006
23.01433
13693
Aleksander Kud
Curt Sjolin
PK
LB
12
2.5
11.686
24.10893
01910
Mariusz Tatarczuk
Roman Zabłocki
PD
OP
4
5
11.025
25.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
9
13
10.935
26.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1.5
1.5
9.845
27.02382
02402
Sławomir Polak
Zygmunt Sanocki
LB
LB
7
5
9.804
28.02395
02126
Krzysztof Rogoziński
Sebastian Simonienko
LB
LB
12
5
6.504
29.15519
07815
Piotr Kulesza
Lena Leszczyńska
ZP
ZP
9
9
4.623
30.01291
01713
Krzysztof Dziekański
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
13
7
4.563
31.06909
03960
Anna Sarniak
Radosław Szczepański
MA
MA
21
19
3.963
32.06507
01239
Wojciech Biegajło
Robert Biel
MA
DS
13
11
2.622
33.05574
20171
Przemysław Błaszczyk
Agnieszka Łuczak
LD
DS
15
1
2.252
34.01416
01493
Marek Kozłowski
Bohdan Mazur
SL
DS
5
13
1.051
35.16585
07431
Adam Pigulski
Marek Witek
DS
PM
5
21
-0.611
36.08166
05830
Renata Dancewicz
Robert Stoliński
MA
LD
7
15
-2.101
37.05675
12999
Mariusz Kraśnicki
Adam Krysa
LD
MP
9
13
-2.981
38.12376
01772
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
DS
DS
3
7
-3.131
39.17935
17008
Ryszard Rosikiewicz
Filip Trojański
DS
MA
4
4
-3.151
40.17167
18011
Tomasz Kiełbasa
Filip Parol
MA
MA
9
4
-3.801
41.11444
04848
Grzegorz Adamski
Maria Tomczewska
ZP
PM
5
7
-3.951
42.07102
18684
Jacek Omelańczuk
Grzegorz Wasiak
LD
LD
4
2.5
-5.821
43.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
1.5
13
-6.641
44.19065
11428
Jacek Zubiel
Paweł Zubiel
LD
LD
1.5
9
-6.991
45.01270
09575
Grzegorz Czapulak
Krzysztof Komenda
DS
DS
5
5
-7.071
46.21646
20548
Kamil Grzybek
Marta Walczyk
DS
DS
0.5
1.5
-8.161
47.01397
03423
Piotr Korecki
Marek Pieczka
LD
SL
9
13
-11.901
48.14728
20680
Kamil Nowak
Wojciech Okrzesik
SW
MP
17
3
-12.371
49.05889
06101
Patryk Araszkiewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
7
5
-13.251
50.01968
02036
Sławomir Drewalski
Stanisław Kotas
LB
LB
5
5
-13.951
51.03168
03593
Roman Goszcz
Grzegorz Wodecki
SL
SL
5
5
-14.341
52.03422
03588
Andrzej Piecuch
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
9
5
-14.511
53.09360
16637
Monika Maksymiuk
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
3
2.5
-15.951
54.04873
22495
Bogusław Barański
Marta Haszkiewicz
WP
LB
4
1
-16.441
55.18897
16875
Kornel Krawiec
Edward Sucharda
DS
MA
2.5
7
-19.091
56.14885
19780
Marcin Dobrowolski
Tomasz Kuchta
WP
ZP
11
2
-19.381
57.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
-20.551
58.16544
16616
Hanna Ciuńczyk
Paweł Sankowski
MA
MA
4
3
-23.441
59.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
3
4
-23.711
60.15906
07130
Dariusz Głowiński
Eugeniusz Konik
ZP
OP
4
5
-24.881
61.02673
11769
Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
13
9
-25.971
62.20186
05670
Anna Kozikowska
Andrzej Kozikowski
DS
LD
2
15
-32.641
63.21124
21442
Katarzyna Pogłód
Anna Sladek
MA
MA
1.5
1.5
-33.961
64.20178
01668
Marian Chrzanowski
Edward Szafraniec
DS
DS
2.5
11
-35.861
65.17386
21164
Wojciech Potapczyk
Maja Schroeder
DS
DS
1.5
0.5
-36.611
66.22283
22284
Katarzyna Kujałowicz
Pavlo Mykhashchuk
DS
DS
0.5
0.5
-42.211
67.23041
19545
Petro Mykhashchuk
Nina Przybylska
DS
DS
0
1
-42.751
68.19531
13187
Iga Przybylska
Lech Rębisz
DS
DS
0.5
2
-45.131
69.21156
19532
Kajetan Kęska
Adrian Sinicki
DS
DS
0.5
1
-61.381
70.02262
03472
Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
LB
SL
12
9
-70.671

Łącznie 1036 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2023

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:20:08 (0.1980/150) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.