Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5781/30005 turniej par

szczegóły imprezy

66. Kongres "Sława"
5. Wczasowy
czwartek, 29 czerwca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2
15
60.1041
2.05574
20171
Przemysław Błaszczyk
Agnieszka Łuczak
LD
DS
15
1
59.8138
3.08978
02158
Jacek Leśniczak
Zdzisław Świątek
WP
WP
17
13
59.4635
4.19840
05282
Małgorzata Konkiewicz
Jerzy Nowak
WP
WP
2
13
58.6232
5.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
58.3829
6.03562
01905
Jerzy Ujma
Andrzej Wojnarowski
SL
OP
12
7
58.0126
7.03422
18392
Andrzej Piecuch
Anna Stelmach
SL
SL
9
2.5
57.7624
8.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
2.5
11
57.7221
9.18011
16875
Filip Parol
Edward Sucharda
MA
MA
4
7
57.5518
10.15519
01634
Piotr Kulesza
Agnieszka Skrybant-Jaworska
ZP
DS
9
4
56.4615
11.04797
10893
Ryszard Konopka
Mariusz Tatarczuk
PM
PD
12
4
56.3212
12.17167
11550
Tomasz Kiełbasa
Piotr Marcinowski
MA
DS
9
15
54.989
13.13438
03960
Rafał Marks
Radosław Szczepański
MA
MA
15
19
54.928
14.12985
07849
Eugeniusz Strzyż
Bogdan Szulejewski
PK
MA
5
21
54.748
15.18644
17925
Szymon Graś
Adam Zalwowski
WP
WP
3
2
54.607
16.01433
01727
Aleksander Kud
Artur Winkler
PK
DS
12
9
54.107
17.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
53.996
18.02223
05221
Piotr Brzeziński
Tadeusz Masłowski
LB
LB
12
9
53.946
19.19830
07431
Wojciech Bąk
Marek Witek
MA
PM
4
21
53.865
20.14783
19485
Patryk Patreuha
Adrianna Staniszewska
DS
MA
11
1.5
53.795
21.05691
03588
Grzegorz Lewaciak
Maciej Wilkoszewski
LD
SL
18
5
53.774
22.07090
03345
Anna Kowalska
Zbigniew Mącior
LD
SL
13
18
53.154
23.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
52.863
24.16544
11903
Hanna Ciuńczyk
Paweł Szymaszczyk
MA
OP
4
11
52.853
25.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
13
52.722
26.05830
19065
Robert Stoliński
Jacek Zubiel
LD
LD
15
1.5
51.902
27.01397
11466
Piotr Korecki
Tadeusz Laszczak
LD
MA
9
9
51.381
28.18645
15259
Ewa Morawska
Dominika Ocylok
WP
SL
4
4
50.771
29.21057
12154
Dariusz Sarzyński
Mateusz Sobczak
LU
DS
2.5
15
50.661
30.12374
05856
Zdzisław Patreuha
Piotr Walczak
DS
WP
5
21
50.401
31.15615
15616
Waldemar Pietrasiewicz
Ralf Wollenberg
LB
LB
2.5
1.5
49.831
32.02234
18829
Piotr Ciesielski
Gerhard Langenmayr
LB
LB
3
0.5
49.701
33.15324
 
Henryk Gayny
Stefan Gayny
DS
-
2.5
0
49.541
34.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2
49.291
35.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
1.5
13
49.271
36.14728
01910
Kamil Nowak
Roman Zabłocki
SW
OP
17
5
48.801
37.09357
19484
Arkadiusz Majcher
Urszula Staniszewska
MA
MA
15
2
48.541
38.14885
01502
Marcin Dobrowolski
Mirosław Miłaszewski
WP
DS
11
19
48.221
39.01239
13693
Robert Biel
Curt Sjolin
DS
LB
11
2.5
48.131
40.20186
05822
Anna Kozikowska
Tomasz Spodenkiewicz
DS
LD
2
13
47.461
41.19545
21164
Nina Przybylska
Maja Schroeder
DS
DS
1
0.5
46.161
42.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
3
3
45.691
43.19780
18642
Tomasz Kuchta
Maria Niklaus
ZP
MA
2
3
45.621
44.01324
17677
Stanisław Greszta
Zdzisław Kuc
DS
DS
2.5
2
45.061
45.11444
06909
Grzegorz Adamski
Anna Sarniak
ZP
MA
5
21
44.841
46.07102
18684
Jacek Omelańczuk
Grzegorz Wasiak
LD
LD
4
2.5
44.191
47.12382
01392
Zygmunt Adamski
Andrzej Kołodziejczyk
DS
DS
2.5
3
43.751
48.14165
15840
Sylwester Gołdyn
Patryk Szczuczko
DS
ZP
3
1.5
43.511
49.17912
17539
Alicja Kaczmarek
Kacper Kuflowski
WP
MP
1.5
4
43.461
50.18015
16616
Ireneusz Jędrzejewski
Paweł Sankowski
MA
MA
2
3
41.801
51.22284
23041
Pavlo Mykhashchuk
Petro Mykhashchuk
DS
DS
0.5
0
40.861
52.12376
18265
Dorota Kwintkiewicz
Ewa Sokolińska
DS
DS
3
2
39.231
53.17951
18778
Jakub Bojanowski
Robert Głodowski
MA
MA
2.5
2.5
35.701
54.18794
21642
Danuta Kaczmarek
Lidia Nowak
WP
WP
1.5
0.5
34.921
55.21151
22283
Michalina Barbarowicz
Katarzyna Kujałowicz
DS
DS
0.5
0.5
33.531
56.19531
19532
Iga Przybylska
Adrian Sinicki
DS
DS
0.5
1
33.311

Łącznie 800 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2023

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.06:05:05 (0.2841/122) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.