Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5882/30159 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

64. Mistrzostwa Polski Par Mikstowych
Mistrzostwa Polski Par Mikstowych
sobota, 8 lipca 2023r., godz. 12:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06540
20655
Bartosz Chmurski
Dominika Lucka
MA
SL
24
2.5
429.5315075I
I
2.08166
06629
Renata Dancewicz
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
7
17
415.5514070I
I
3.09357
18760
Arkadiusz Majcher
Joanna Zalewska
MA
MA
15
5
409.3313166I
I
4.06795
07869
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
PK
SL
19
21
397.1012462II
II
5.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
392.4711658II
II
6.04108
17030
Przemysław Janiszewski
Anna Zaręba
SL
WP
21
5
388.8710854II
II
7.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
17
19
388.0410050III
III
8.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
WM
WM
17
15
381.479246III
III
9.22120
09138
Christoph Danielewicz
Danuta Kazmucha
WP
MA
1
21
371.228442III
III
10.01223
 
Cathy Bałdysz
Andrzej Jaszczak
DS
BGR
21
6
368.907638III
 
11.07811
07815
Marcin Krupowicz
Lena Leszczyńska
MA
ZP
21
9
368.036834 
 
12.07090
05691
Anna Kowalska
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
13
18
363.206030 
 
13.18354
14728
Małgorzata Buduła
Kamil Nowak
MA
SW
3
17
361.645327 
 
14.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
354.374523 
 
15.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
343.353719 
 
16.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
WM
WM
15
15
329.703015 
 
17.12108
05374
Aleksandra Jarosz
Cezary Serek
MA
WP
7
17
325.212915 
 
18.12263
12503
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszyński
MA
MA
4
13
323.132814 
 
19.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
MA
7
19
53.822613 
 
20.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
19
53.532513 
 
21.13882
04740
Agnieszka Wiankowska
Piotr Wiankowski
PM
MA
5
21
53.512312 
 
22.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
53.402211 
 
23.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
7
13
53.232111 
 
24.21220
06101
Jadwiga Stężała
Paweł Stężała
ZP
ZP
1.5
5
52.771910 
 
25.16544
16875
Hanna Ciuńczyk
Edward Sucharda
MA
MA
4
7
52.65189 
 
26.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
52.20179 
 
27.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2.5
2.5
52.19158 
 
28.07777
10023
Ewa Banaszkiewicz
Leszek Łuniewski
MA
MA
15
12
51.90147 
 
29.18032
06817
Maciej Kulikowski
Renata Neronowicz
MA
MA
5
12
51.75137 
 
30.01318
04852
Stanisław Gołębiowski
Marta Sikora
DS
PM
24
5
51.70116 
 
31.14420
06909
Igor Chalupec
Anna Sarniak
MA
MA
7
21
51.14105 
 
32.12006
06356
Danuta Krupnik
Maciej Wiącek
MA
MA
7
12
51.0995 
 
33.18320
16637
Michał Górski
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
3
2.5
51.0174 
 
34.10978
08203
Natalia Gaweł
Wojciech Gaweł
MP
OP
4
21
50.9963 
 
35.18221
13438
Łucja Ciborowska
Rafał Marks
MP
MA
3
15
50.9153 
 
36.10571
11615
Marek Kubicki
Katarzyna Kumela
MA
MA
5
2.5
50.8932 
 
37.03170
04848
Cezary Góra
Maria Tomczewska
SL
PM
9
7
50.7921 
 
38.08950
10533
Iwona Czajka
Ryszard Pałasz
MA
ZP
11
13
50.5411 
 
39.13098
12272
Damian Garczarek
Anna Makarewicz
ZG
MA
1
5
50.2211 
 
40.02219
05298
Beata Bojarska
Michał Pabich
WP
WP
5
5
50.0511 
 
41.19724
06822
Bartosz Bejenka
Anna Nosalska
PD
PM
3
7
49.7511 
 
42.17916
18645
Kajetan Gościański
Ewa Morawska
WP
WP
2.5
4
49.7511 
 
43.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
49.7411 
 
44.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
49.6311 
 
45.09360
12123
Monika Maksymiuk
Mateusz Stępiński
MA
MA
3
11
49.3711 
 
46.07725
18996
Grzegorz Superson
Natalia Węgleńska
MP
MA
15
2
49.1711 
 
47.07809
17361
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
MA
17
5
49.1511 
 
48.09358
07975
Stanisława Maludzińska
Jerzy Maludziński
SW
SW
3
11
48.7411 
 
49.21533
21408
Magdalena Kapała
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
1.5
2.5
48.6911 
 
50.15259
11903
Dominika Ocylok
Paweł Szymaszczyk
SL
OP
4
11
48.6311 
 
51.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2.5
48.5811 
 
52.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
MA
7
9
48.3811 
 
53.09643
01643
Tomasz Sielicki
Ewa Sobolewska
MA
OP
11
15
47.5911 
 
54.18037
06956
Marzena Landowska
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
47.5211 
 
55.20136
20304
Adrian Foltyn
Aleksandra Klupś
LB
LB
2
2
47.4111 
 
56.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
2
2
47.2611 
 
57.16736
20140
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
LB
LB
2
1.5
46.7511 
 
58.21502
21536
Alex Cimr
Milena Gryzło
SL
SL
2
2
46.6011 
 
59.04887
16183
Olech Bestrzyński
Zofia Miechowicz
WP
WP
17
7
46.0211 
 
60.19157
10426
Grażyna Jaskulska
Marek Szakun
MA
MA
3
4
45.7311 
 
61.15040
21208
Thomas Gotard
Kathrin Schwalbach
DS
DS
5
0
45.4811 
 
62.20761
20770
Magdalena Klimczewska
Maksymilian Szczurowski
MA
MA
1.5
1.5
45.2911 
 
63.14358
19449
Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
LD
LD
2
2
44.5711 
 
64.05574
20171
Przemysław Błaszczyk
Agnieszka Łuczak
LD
DS
15
1
44.0611 
 
65.16377
16456
Karolina Kupczyk
Sylwester Sokół
MA
LD
2.5
5
44.0011 
 
66.09359
11550
Ewa Maksymiuk-Kania
Piotr Marcinowski
MA
DS
2.5
15
43.8811 
 
67.06815
12250
Piotr Nawrocki
Małgorzata Rozman
MA
MA
21
2
43.8211 
 
68.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
2
15
43.7411 
 
69.21337
16699
Anna Napierajczyk
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
1
5
42.9311 
 
70.11584
01901
Wanda Wiszniewska
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
3
7
42.8911 
 
71.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
40.8211 
 
72.20298
21473
Jan Izwantowski
Weronika Miszczuk
MA
MA
1.5
1
38.1511 
 
73.19920
19984
Svetlana Gudkova
Mirosław Rożek
MA
MA
1.5
2
37.6711 
 
74.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
19.6511 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3548 punktów PKL, w tym 1828 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/mppmxt/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:09:27 (0.2269/158) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.