Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5792/30269 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

63. Kongres Bałtycki
63rd Bridge Baltic Congress
OTP* - X kongresowy o puchary Prezesa Infinity Gdynia Jakuba Muchy.
środa, 2 sierpnia 2023r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06658
12197
Jacek Kalita
Michał Klukowski
MA
MA
24
24
65.177940III
III
2.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
64.397638III
III
3.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
64.277337 
 
4.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
63.197035 
 
5.01115
07242
Krzysztof Martens
Vytautas Vainikonis
MA
WM
24
19
62.726734 
 
6.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
19
17
62.406533 
 
7.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
5
5
62.346231 
 
8.04198
07221
Adolf Bocheński
Andrei Kavalenka
WM
WM
15
7
61.005930 
 
9.02109
02114
Jerzy Poślednik
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
7
60.865729 
 
10.09418
08158
Piotr Kuc-Dzierżawski
Piotr Zatorski
MP
PM
9
21
60.465427 
 
11.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
60.085126 
 
12.11809
13359
Krzysztof Mielnik
Dominika Wołyńska
PM
PM
11
2.5
59.714925 
 
13.06706
01539
Apolinary Kowalski
Wojciech Olański
WM
WM
24
21
59.504623 
 
14.07710
02673
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
MP
MP
13
13
58.444422 
 
15.05615
18128
Jarosław Gąsiorowski
Wojciech Kurkowski
LD
LU
13
5
58.154121 
 
16.06551
09550
Jacek Ciechomski
Jakub Wojcieszek
MA
MA
19
19
58.083819 
 
17.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LD
15
9
57.763618 
 
18.02013
04665
Andrzej Jeleniewski
Kazimierz Omernik
WM
PM
18
21
57.483317 
 
19.01865
01726
Andrzej Pawlak
Tomasz Winciorek
SW
MA
17
19
57.033015 
 
20.08294
10450
Mariusz Bartkowski
Jacek Dmowski
LU
MA
18
13
56.802814 
 
21.04588
04593
Sławomir Henclik
Wacław Janicki
PM
PM
19
17
56.182513 
 
22.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2.5
15
55.872312 
 
23.01318
01731
Stanisław Gołębiowski
Paweł Wittenbeck
DS
PM
24
12
55.662010 
 
24.04242
12253
Andrzej Fronczak
Jerzy Kozyczkowski
PM
LD
18
11
55.30179 
 
25.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
MA
WP
21
17
55.04168 
 
26.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
17
19
54.72168 
 
27.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
54.12158 
 
28.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
54.00158 
 
29.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
53.79147 
 
30.20138
06909
Mariusz Kraszewski
Anna Sarniak
MA
MA
0.5
21
53.69147 
 
31.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
53.51137 
 
32. 
05023
Alec Fettes
Paweł Gruszczyński
CHE
WP
6
9
53.49137 
 
33.04531
04535
Marek Barylewski
Dariusz Bogucki
MA
PM
18
18
53.25126 
 
34.12450
04852
Katarzyna Dufrat
Marta Sikora
PM
PM
19
5
53.20126 
 
35.11550
14728
Piotr Marcinowski
Kamil Nowak
DS
SW
17
17
53.14126 
 
36.01297
12927
Mirosław Fechner
Adam Waszkiewicz
DS
DS
7
5
53.14116 
 
37.02666
11358
Andrzej Hycnar
Aleksander Krych
PK
MA
13
7
53.01116 
 
38.13170
23062
Wojciech Burek
Jakub Czujko
PK
PM
2.5
0
53.00105 
 
39.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
52.89105 
 
40.11729
11730
Leszek Czarnecki
Piotr Darznik
PM
PM
4
2.5
52.8795 
 
41.04628
04737
Marcin Kut
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
7
9
52.6895 
 
42.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
PM
15
9
52.2884 
 
43.19724
16829
Bartosz Bejenka
Tomasz Zaleski
PD
PD
3
7
52.2284 
 
44.08097
06822
Włodzimierz Kocoń
Anna Nosalska
PM
PM
5
7
51.8174 
 
45.04829
04731
Marek Pietrzak
Sylwester Walerowicz
PM
PM
7
15
51.8074 
 
46.13882
04740
Agnieszka Wiankowska
Piotr Wiankowski
PM
MA
5
21
51.4774 
 
47.08129
03696
Edward Bednarczyk
Leszek Falkowski
PM
KP
7
13
50.9763 
 
48.07052
06817
Edmund Czubak
Renata Neronowicz
MA
MA
12
12
50.7963 
 
49.06923
07849
Jacek Sikora
Bogdan Szulejewski
PM
MA
7
21
50.7453 
 
50.16140
09785
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
PK
PK
5
5
50.7053 
 
51.04581
04712
Kazimierz Gralak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
50.6942 
 
52.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
50.6242 
 
53.20067
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
PM
PM
1
2.5
50.5932 
 
54.02324
02382
Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
LB
LB
11
7
50.5032 
 
55.18048
17912
Łukasz Józkowiak
Alicja Kaczmarek
WP
WP
2.5
1.5
50.3532 
 
56.05059
05508
Stanisław Janik
Robert Włodkowski
WP
WP
13
7
50.2221 
 
57.08166
03960
Renata Dancewicz
Radosław Szczepański
MA
MA
7
19
50.2121 
 
58.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
3
50.0411 
 
59.04008
21408
Aniela Bocheńska
Krzysztof Świątkowski
WM
SL
2
2.5
50.0011 
 
60.04191
04143
Przemysław Bednarski
Stanisław Gawryszczak
PM
PD
7
7
49.9011 
 
61.04621
04660
Marek Kryniewski
Marek Niesłuchowski
PM
PM
5
7
49.6511 
 
62.09135
09146
Aleksandra Górska
Piotr Tuczyński
WP
WP
3
24
49.3811 
 
63.12983
04399
Janusz Kobylarski
Tomasz Patalan
PM
WM
7
7
49.3811 
 
64.02775
02819
Małgorzata Praszałowicz
Halina Święch
MP
MP
5
7
49.3111 
 
65.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
11
11
49.0611 
 
66.12006
13028
Danuta Krupnik
Piotr Suchodolski
MA
PM
7
7
49.0311 
 
67.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
49.0111 
 
68.23138
06341
Jacek Latomski
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
0.5
24
48.9211 
 
69.04551
15802
Robert Czarnecki
Adam Suchodolski
PM
PM
5
5
48.8311 
 
70.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
48.7011 
 
71.02000
07902
Janusz Hliwa
Damian Mazurak
LB
LB
7
7
48.6011 
 
72.18644
17925
Szymon Graś
Adam Zalwowski
WP
WP
3
2.5
48.3511 
 
73.02219
05282
Beata Bojarska
Jerzy Nowak
WP
WP
5
13
48.2411 
 
74.04682
04696
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
48.1211 
 
75.17001
23155
Jakub Lenkiewicz
Oliwia Żmuda
MP
MP
3
0.5
47.9811 
 
76.20985
12678
Marcin Bohdziewicz
Tomasz Gawrys
PM
PM
1.5
2
47.9611 
 
77.04798
06131
Mirosław Kopowski
Marek Wawrzyniak
PM
ZP
12
9
47.7311 
 
78.14956
18989
Wiesław Pytliński
Janusz Strześniewski
KP
KP
2.5
2
47.6711 
 
79.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
13
47.3911 
 
80.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LU
MA
18
24
47.2411 
 
81.21042
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
PM
PM
2
21
46.9311 
 
82.04780
09679
Grzegorz Gan
Krzysztof Meyer
PM
PM
4
4
46.7411 
 
83.10790
04818
Grzegorz Antosz
Krzysztof Materek
PM
PM
3
4
46.7011 
 
84.19911
20978
Antoni Byliński
Cyprian Morawski
PM
PM
2
2
46.4411 
 
85.14282
08563
Mirosław Giełczyński
Andrzej Osiński
PM
PM
2
3
46.3011 
 
86.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0.5
0.5
46.1311 
 
87.20787
02157
Tomasz Kalinowski
Paweł Szymonik
MA
LU
2
7
46.0511 
 
88.03815
03920
Michał Lewiński
Grzegorz Rojewski
KP
KP
12
13
46.0111 
 
89.04783
14845
Michał Górski
Robert Krawczyk
PM
PM
9
7
45.6411 
 
90.08104
08122
Zbigniew Kamiński
Tomasz Tarasiuk
PM
PM
4
4
45.5711 
 
91.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
11
5
45.5311 
 
92.04303
17231
Roman Kierznowski
Stanisław Król
WM
WM
21
2.5
45.3811 
 
93. 
18063
Alex Gilnecki
Robert Grisdale
-
PM
0
1
45.0211 
 
94.08859
16145
Krzysztof Lewandowski
Andrzej Proczkowski
DS
PK
7
4
44.3211 
 
95. 
 
Adrians Imsa
Maris Matisons
LVA
LVA
6
6
44.3011 
 
96.12634
04015
Monika Sautaux
Tomasz Woźniak
KP
KP
5
7
43.9211 
 
97.06488
04686
Wiesław Andruk
Janusz Przybyszewski
WM
PM
9
11
43.7811 
 
98.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
MA
MA
24
9
43.5811 
 
99.19388
19770
Andrzej Jarząbkowski
Martyna Smoleń
PM
PM
2
2.5
43.4911 
 
100.19384
21438
Leszek Ekert
Maciej Raczkiewicz
PM
MA
4
1
43.4611 
 
101.04540
17731
Rafał Bownik
Beata Brynkiewicz-Bownik
PM
PM
7
5
43.2111 
 
102. 
 
Peter Dekker
Anton Zegwarrd
NLD
NLD
6
6
43.1411 
 
103.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
7
21
43.0811 
 
104. 
 
Martin Holdaas
Fritz Reitan
NOR
NOR
6
6
42.8311 
 
105.06795
07869
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
PK
SL
19
21
42.7711 
 
106.04601
04710
Witold Kaliński
Stanisław Szejko
PM
PM
12
7
42.1311 
 
107.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
42.0211 
 
108.11726
04639
Ryszard Kamiński
Andrzej Malinowski
PM
PM
4
5
41.1411 
 
109.17495
20171
Robert Barankiewicz
Agnieszka Łuczak
LD
DS
5
1.5
41.0311 
 
110.05246
16729
Zofia Mikołajczyk
Barbara Podgórska
WP
WP
4
5
40.7211 
 
111.17775
17544
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
DS
MP
3
3
39.9811 
 
112.16187
04559
Krzysztof Czapczyk
Kazimierz Dominiak
PM
PM
5
9
39.9711 
 
113.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
11
7
38.8511 
 
114.21391
19463
Jan Druch
Bogdan Kowalczyk
MA
KP
2.5
4
36.5611 
 
115.05111
11296
Wit Klapper
Artur Pomarański
MP
OP
21
9
35.6611 
 
116.22618
22688
Wiktor Stasiński
Nina Zwiercan
PM
PM
0.5
0.5
32.4211 
 
117.22102
20635
Jolanta Maślanka
Anna Tańska
DS
DS
0.5
0
31.4011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2990 punktów PKL, w tym 1584 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:15:31 (0.3581/244) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.