Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5870/30614 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

XVII. Tarnowski Mityng Brydżowy
OTP** VII Memoriał Renaty Wajdowicz
niedziela, 12 listopada 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02966
07849
Stanisław Pająk
Bogdan Szulejewski
SW
KP
15
21
64.56106II
II
2.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
13
15
60.5798III
III
3.02683
02774
Krzysztof Kleinrok
Jarosław Posłuszny
MP
MP
13
12
60.2791III
III
4.02736
01155
Stanisław Malinowski
Małgorzata Rojkowicz
PK
PK
5
5
59.3185 
 
5.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
58.4978 
 
6.14234
11319
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
PK
PK
9
21
57.5671 
 
7.11109
13076
Maciej Kita
Michał Krysa
PK
PK
5
4
57.5265 
 
8.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
57.3658 
 
9.17539
22990
Kacper Kuflowski
Henryk Mach
MA
MP
5
1
56.7252 
 
10.11471
07642
Maciej Rodzaj
Witold Stachnik
MP
MP
9
9
56.6245 
 
11.02727
07617
Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
MP
MP
13
12
56.5239 
 
12.02672
07473
Stanisław Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
7
12
55.9132 
 
13.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
55.4826 
 
14.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
7
55.3121 
 
15.12999
12154
Adam Krysa
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
15
55.1920 
 
16.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
PK
PK
12
7
55.0619 
 
17. 
07616
Zdzisław Czajkowski
Jerzy Stępień
-
MP
0
5
55.0018 
 
18.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
3
3
54.2717 
 
19.01137
01154
Robert Piechota
Bogdan Rojkowicz
LU
LU
7
5
54.0416 
 
20.07405
02804
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
MP
MP
9
13
53.4615 
 
21.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
11
12
53.0113 
 
22.02676
02794
Jarosław Jurkiewicz
Ryszard Skotarski
MP
MP
13
12
52.9112 
 
23.14584
16341
Marek Heichel
Mateusz Krzemyk
MP
MP
5
2.5
52.8011 
 
24.05615
18128
Jarosław Gąsiorowski
Wojciech Kurkowski
LD
LU
13
7
52.3710 
 
25.21920
16908
Paweł Skrzypek
Mateusz Słuszniak
MP
MP
1.5
3
51.829 
 
26.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
51.818 
 
27.01189
01195
Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
PK
PK
7
5
51.757 
 
28.07644
12755
Piotr Markiewicz
Maciej Prokuszki
MP
MP
5
3
51.596 
 
29.16724
10937
Adam Grobler
Jacek Stasica
MP
MP
5
13
51.424 
 
30.02671
15916
Ryszard Jaśkiewicz
Grzegorz Wieczorkiewicz
MP
MA
11
5
50.953 
 
31.19197
20706
Jakub Gawron
Jakub Michalski
MP
MP
3
2.5
50.722 
 
32.04793
16140
Krzysztof Kluf
Andrzej Szepczyński
PM
PK
12
5
50.671 
 
33.17950
11232
Ziemowit Sacha
Zbigniew Świderek
MP
MP
1
5
50.201 
 
34.02748
15239
Roman Narewski
Wiesław Stój
MP
MP
5
4
50.151 
 
35.07229
07613
Kazimierz Banek
Marek Surmiak
MP
MP
7
5
50.091 
 
36.11092
01433
Tytus Bisping
Aleksander Kud
MP
PK
7
12
49.821 
 
37.18221
03096
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
4
12
49.321 
 
38.19845
07621
Janusz Wątroba
Jerzy Wielgus
MP
MP
1
5
48.911 
 
39.02666
01171
Andrzej Hycnar
Stefan Skowron
PK
PK
13
12
48.841 
 
40.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
SL
SL
3
4
48.631 
 
41.14882
02678
Jacek Brózda
Jacek Kalinowski
MP
MP
5
7
48.381 
 
42.01030
01207
Marek Cyrkiel
Stanisław Zych
PK
PK
12
5
47.771 
 
43.14361
14379
Jerzy Matelowski
Józef Turecki
PK
PK
3
4
47.761 
 
44.17544
19730
Łukasz Kasperczyk
Jakub Korzeniowski
DS
MP
3
2
47.711 
 
45.07729
01149
Wojciech Paszko
Jerzy Puchała
PK
PK
9
7
46.931 
 
46.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
13
46.841 
 
47.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
9
13
46.571 
 
48.20170
10486
Adam Stachura
Artur Stachura
MP
MP
2
1
46.501 
 
49.02703
09466
Marcin Krawczyk
Piotr Ludwikowski
MP
MP
12
5
46.181 
 
50.22241
23155
Bartłomiej Słupik
Oliwia Żmuda
MP
MP
1
0.5
45.321 
 
51.07230
07322
Krzysztof Jakubas
Andrzej Pietrucha
MP
MP
4
7
45.221 
 
52.16862
01746
Paweł Bagrowski
Sławomir Wójcik
MA
DS
2.5
1.5
44.991 
 
53. 
 
Leszek Przybyłowicz
Tadeusz Wielgus
-
-
0
0
44.391 
 
54.22077
21908
Paweł Godula
Magdalena Podgórczyk
MP
MP
1.5
1.5
44.361 
 
55.01066
12314
Andrzej Janda
Damian Smulski
PK
PK
5
4
43.801 
 
56.07319
07264
Anna Dymek
Wiesław Dymek
MP
MP
3
3
42.741 
 
57. 
23426
Mieczysław Drag
Jarosław Kubala
-
MP
0
0
41.411 
 
58.17021
17457
Stefan Bentkowski
Lech Kozłowski
MP
MP
2
1.5
39.691 
 
59.22260
21492
Anna Kurzeja
Angelika Węgrzyn
MP
MP
0
0.5
39.251 
 
60.04141
15952
Robert Maliszewski
Maciej Ogorzelski
MA
MA
1
1
37.351 
 
61.15810
14866
Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
MP
MP
3
3
34.091 
 
62.20818
15277
Adam Gdowski
Kazimiera Przybyło
MP
MP
1.5
2
33.691 
 
63. 
 
Danuta Gołuńska
Wiesława Nicjieja
-
-
0
0
30.801 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2178 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:05:52 (0.1870/136) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.