Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6577/31326 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Mityng Nadwiślański Brzeg
OTP* Impy
sobota, 17 lutego 2024r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.11466
06746
Tadeusz Laszczak
Zdzisław Laszczak
MA
MA
9
15
65.435025III
III
2.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
19
38.074322III
III
3.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
4
5
36.503719 
 
4.06940
13591
Sylwester Sommer
Konrad Stenzel
MA
MA
7
5
32.433116 
 
5.09607
10340
Henryk Przybysławski
Michał Tuczyński
MA
MA
5
3
30.502412 
 
6.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
27.57189 
 
7.13622
08970
Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
MA
MA
5
12
27.14126 
 
8.15922
07854
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Witalis Talar
MA
MA
7
13
25.14105 
 
9.19920
19921
Svetlana Gudkova
Małgorzata Olborska
MA
MA
2
2
24.7995 
 
10.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2.5
5
23.6474 
 
11.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
2
2
22.7963 
 
12.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
18
18
19.7153 
 
13.13709
05341
Grzegorz Głasek
Jacek Pszczoła
SW
SW
11
24
15.4342 
 
14.06616
13463
Łukasz Grodzicki
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
5
5
14.7932 
 
15.23223
22316
Katarzyna Pomorska
Paweł Wydra
MA
MA
0.5
1
10.2921 
 
16.06733
17738
Grzegorz Kula
Witold Żygulski
MA
MA
11
3
-1.0011 
 
17.08931
15582
Andrzej Fengler
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
4
-1.9311 
 
18.17384
17207
Joanna Derewońko
Jerzy Oleksiewicz
MA
MA
5
3
-3.0711 
 
19.06627
21979
Krzysztof Hołowacz
Michał Hołowacz
MA
MA
7
1.5
-7.7111 
 
20.20007
22802
Monika Gwiazdowska
Magdalena Tomaszewska
MA
MA
2
0.5
-10.2911 
 
21.22348
22349
Dorota Winarska
Magdalena Winarska
MA
MA
1
1
-12.1411 
 
22.09734
15023
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łangowski
MA
MA
5
5
-15.5011 
 
23.22169
07814
Romuald Kąkiel
Piotr Kuźmicz
PD
MA
2.5
3
-18.2111 
 
24.19766
01726
Jerzy Winciorek
Tomasz Winciorek
MA
MA
0
19
-18.9311 
 
25.06556
12629
Sylwester Cieślak
Tomasz Magryś
MA
PK
12
4
-20.0011 
 
26.18298
03023
Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
2.5
2
-21.4311 
 
27.06526
10107
Waldemar Burakowski
Paweł Handke
MA
MA
15
3
-31.0011 
 
28.20194
20195
Dorota Zwierzyńska
Wiesław Zwierzyński
MA
MA
1.5
1.5
-31.2111 
 
29. 
21661
Piotr Drozdowski
Mirosław Kaczorek
-
MA
0
0.5
-34.0011 
 
30.23254
23363
Kaja Pacałowska
Hanna Zielińska
MA
MA
0
0
-37.9311 
 
31.17155
06963
Sławomir Bąk
Marek Szymanowski
MA
MA
5
24
-65.8611 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 554 punkty PKL, w tym 300 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/wyniki/inne2024/NB240217/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-25 g.16:13:26 (2.2383/72) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.