Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6228/31363 turniej par

szczegóły imprezy

XXVII Mityng Żuławski
IV Mityngowy Turniej Par
sobota, 2 marca 2024r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.08978
02158
Jacek Leśniczak
Zdzisław Świątek
WP
WP
17
13
65.0555
2.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
9
13
63.4753
3.12783
15110
Robert Mrukowski
Artur Zariczny
KP
PK
7
3
62.8751
4.04588
04665
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
PM
PM
19
21
62.0649
5.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
WM
WM
5
24
61.9647
6.04108
02806
Przemysław Janiszewski
Wojciech Strzemecki
DS
DS
21
21
61.2945
7.04551
04399
Robert Czarnecki
Tomasz Patalan
PM
PM
5
7
61.1843
8.10095
07849
Paweł Miechowicz
Bogdan Szulejewski
KP
KP
17
21
60.8841
9.04067
06822
Tomasz Bliński
Anna Nosalska
PD
PD
9
9
60.6540
10.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MA
MP
5
4
58.7238
11.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PM
PM
19
15
58.5736
12.07283
14782
Jarosław Figlus
Jakub Patreuha
SL
MA
13
11
58.5634
13.06795
06801
Ewa Miszewska
Maciej Modrzejewski
PK
MA
19
12
58.2632
14.06634
11447
Stefan Jakubowski
Paweł Lasota
MA
MA
5
3
58.0731
15.03960
04015
Radosław Szczepański
Tomasz Woźniak
MA
KP
19
7
57.0329
16.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
56.7827
17.02460
09491
Marek Atalski
Rafał Niedzielski
LU
LU
13
9
56.4725
18.07809
11319
Piotr Kołuda
Przemysław Zawada
LU
PK
18
21
56.2223
19.01318
08195
Stanisław Gołębiowski
Dariusz Kowalski
DS
WM
24
21
56.1721
20.13438
18645
Rafał Marks
Ewa Morawska
MA
WP
15
5
56.0220
21.02495
02524
Andrzej Kokoryka
Józef Myć
LU
LU
11
7
55.5218
22.10798
09462
Kazimierz Gierulski
Marek Serdyński
PM
WM
4
2.5
55.3216
23.07221
14157
Andrei Kavalenka
Sonata Simanaitiene
WM
PD
7
5
55.3014
24.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
7
5
55.2312
25.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
KP
KP
12
13
55.2111
26.07054
06909
Sławomir Kolarz
Anna Sarniak
MA
MA
7
21
55.0811
27.08294
01726
Mariusz Bartkowski
Tomasz Winciorek
MA
MA
18
19
55.0311
28.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
11
13
54.9510
29.04887
05314
Olech Bestrzyński
Marcin Pędziński
WP
WP
17
15
54.8610
30.02496
02934
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
LU
SL
12
19
53.9010
31.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
WM
WM
17
15
53.829
32.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
53.799
33.04541
13028
Mariusz Brewiak
Piotr Suchodolski
PM
PM
13
7
53.709
34.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
DS
11
19
53.618
35.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
2
15
53.588
36.06551
02966
Jacek Ciechomski
Stanisław Pająk
LU
SW
19
15
53.438
37.13098
21057
Damian Garczarek
Dariusz Sarzyński
WP
SL
1.5
3
53.228
38.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
9
21
53.147
39.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
4
3
53.137
40.20259
21769
Jan Kot
Wojciech Wnuk
MA
MA
2.5
2.5
52.947
41.08097
04719
Włodzimierz Kocoń
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
52.936
42.12220
04402
Kazimierz Konefał
Ryszard Pichla
WM
PM
5
7
52.736
43.22210
20298
Michał Brzozowski
Jan Izwantowski
MA
MA
2
1.5
52.476
44.08166
16259
Renata Dancewicz
Maciej Kliś
MA
MP
7
7
52.065
45.20797
19723
Jakub Piłat
Adam Rogowski
WP
MA
3
2.5
51.965
46.06815
07099
Piotr Nawrocki
Jerzy Olczyk
MA
DS
21
11
51.805
47.13709
05341
Grzegorz Głasek
Jacek Pszczoła
SW
SW
11
24
51.774
48.04103
10893
Dariusz Sterniczuk
Mariusz Tatarczuk
PD
PD
5
4
51.684
49.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
51.644
50.04416
08389
Bernard Pszczoła
Krzysztof Trunowicz
WM
WM
11
3
51.573
51.02519
07725
Bartosz Matras
Grzegorz Superson
WM
MP
9
15
51.443
52.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
15
9
51.423
53.18677
20054
Andrzej Kita
Łukasz Taczalski
KP
LU
2.5
0
51.243
54.06488
06556
Wiesław Andruk
Sylwester Cieślak
WM
MA
9
12
51.122
55.19912
20978
Jan Łuczeczko
Cyprian Morawski
PM
PM
2.5
2.5
50.832
56.07717
11296
Halina Mikołajczak
Artur Pomarański
ZP
OP
4
9
50.822
57.06540
15259
Bartosz Chmurski
Dominika Ocylok
MA
WP
24
5
50.751
58.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
50.641
59.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
WP
MA
11
24
50.521
60.09413
13693
Jacek Ridinger
Curt Sjolin
WM
LB
1.5
2.5
50.431
61.18625
04818
Krzysztof Boniek
Krzysztof Materek
PM
PM
3
4
50.281
62.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
50.151
63.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
9
49.971
64.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
49.891
65.04704
22618
Maciej Stasiński
Wiktor Stasiński
PM
PM
3
1.5
49.621
66.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
3
7
49.481
67.04531
14845
Marek Barylewski
Robert Krawczyk
KP
PM
18
7
49.461
68.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
49.371
69.14783
19485
Patryk Patreuha
Adrianna Staniszewska
DS
MA
13
2
49.311
70.19391
19390
Barbara Tuma
Krzysztof Tuma
PM
PM
2.5
2.5
49.041
71.11637
14252
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
PD
PD
5
5
48.971
72.09355
07501
Mariusz Grabowski
Jan Styczyński
KP
KP
9
5
48.971
73.12634
12899
Monika Sautaux
Michał Wróbel
KP
MA
5
11
48.841
74.17361
17030
Marta Makarewicz
Anna Zaręba
MA
SW
5
5
48.831
75.13018
18482
Rafał Szafranek
Piotr Zalcman
KP
KP
5
3
48.821
76.15647
04124
Jan Ciulkin
Roman Kruk
PD
PD
5
9
48.381
77.19755
05876
Marek Łukaszewski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
2
9
48.271
78.19724
04157
Bartosz Bejenka
Sławomir Bolesta
PD
PD
4
9
48.151
79.04602
04797
Aleksander Kasprzak
Ryszard Konopka
PM
PM
18
12
47.821
80.17495
12923
Robert Barankiewicz
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
5
47.481
81.15906
04829
Dariusz Głowiński
Marek Pietrzak
ZP
PM
4
7
47.251
82.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
11
5
46.751
83.13003
22579
Mariusz Bielski
Piotr Pawełkiewicz
KP
KP
5
1.5
46.391
84.03636
01169
Mieczysław Lebiecki
Waldemar Sadurski
WM
WM
4
2.5
46.091
85.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
11
46.001
86.22292
14956
Sabina Klawikowska-Milczewska
Wiesław Pytliński
PM
KP
1
2.5
45.741
87.07605
04808
Zdzisław Godlewski
Krzysztof Pękała
WM
WM
5
4
45.461
88.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
45.371
89.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
7
9
45.251
90.16765
12574
Mirosław Makurat
Waldemar Wnuk
PM
PM
3
3
44.801
91.04297
08316
Wojciech Karpiński
Krzysztof Nagielski
WM
WM
5
9
44.401
92.08124
04469
Wojciech Kujda
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
2.5
5
44.091
93.04066
04077
Zbigniew Gadek
Mirosław Morchat
PD
PD
4
7
43.961
94.04793
09679
Krzysztof Kluf
Krzysztof Meyer
PM
PM
12
4
43.821
95.04535
04852
Dariusz Bogucki
Marta Sikora
PM
PM
18
5
43.751
96.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
5
43.431
97.07052
07043
Edmund Czubak
Sandra Różańska
MA
MA
12
4
43.411
98.21083
18933
Rafał Bald
Tomasz Jaworski
KP
KP
2
3
43.231
99.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
43.191
100.01056
04427
Grażyna Blech
Edmund Reczuga
WM
WM
2
7
43.051
101.16217
20076
Patrycja Krupnik
Marek Nazarko
PD
PD
2
4
42.871
102.19770
21064
Martyna Smoleń
Julia Wodzyńska
PM
PM
2.5
2
42.281
103.20830
21053
Szymon Grabala
Szymon Jędrzejewski
PM
PM
2.5
2
41.971
104.09228
08994
Karol Kałuziński
Jacek Szkup
LD
LD
7
5
41.731
105.06802
10561
Tomasz Modrzejewski
Tadeusz Więckiewicz
WM
WM
13
7
41.501
106.01371
14401
Tomasz Lubecki
Mirosław Makuch
WM
WM
2
4
41.451
107.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
40.871
108.22099
23633
Witold Dobroszek
Adam Królak
LD
WP
1.5
0
40.171
109.04329
08951
Zbigniew Krzepkowski
Janusz Tchórzewski
WM
WM
5
3
39.071
110.17230
20201
Krzysztof Bonowicz
Piotr Mizak
KP
KP
3
2.5
38.761
111.20763
10507
Andrzej Polak
Igor Terszak
MA
MA
1
4
37.281
112.19268
14156
Remigijus Mackus
Gintaras Simanaitis
PD
PD
1
2
36.021
113.23062
19388
Jakub Czujko
Andrzej Jarząbkowski
PM
PM
0
2
35.521
114.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
33.511
115.21821
06697
Antoni Danek
Jarosław Kostrzewa
WP
MA
1
11
32.761
116.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LD
18
9
30.791
117.11899
04480
Dominik Głowacki
Waldemar Ślesicki
MA
WM
5
3
29.501

Łącznie 2134 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2024/elblag/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.18:48:11 (0.2966/244) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.