Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6379/31436 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2023/2024
III Liga Lubuska
niedziela, 30 czerwca 2024r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.09961Jerzy AdamczakLB427REBID 1 Grodzisk Wielkpolski
2.21004Romuald AlaborskiLB1200REBID 1 Grodzisk Wielkpolski
3.20899Marian AndruchLB2175Wastaafu Gorzów Wlkp.
4.01922Ryszard AndrzejewskiLB532STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
5.13082Krzysztof BakLB2.531INSTALKO SBS 2 Międzyrzecz
6.16733Stanisław BamberLB2157REBID 1 Grodzisk Wielkpolski
7.10576Ryszard BelećLB4254CKiR Wschowa
8.02211Krzysztof BeygaLB5210SOKÓŁ Żary
9.01933Wiesław BieniekLB4180STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
10.01936Władysław BiernatLB5170INSTALKO SBS 2 Międzyrzecz
11.01937Ryszard BoberskiLB4113Ilanka Rzepin
12.01938Henryk BoguckiLB4155INSTALKO SBS 2 Międzyrzecz
13.20881Krzysztof BorowikLB2220GSBS Dom Kultury Góra
14.20966Anna BrukwickaLB170Rebid 2 Grodzisk Wlkp.
15.18993Franciszek BułyszkoLB5220GSBS Dom Kultury Góra
16.02229Henryk ChoińskiLB4220GSBS Dom Kultury Góra
17.02235Jacek CornLB448SOKÓŁ Żary
18.02236Jerzy CydzikLB5230ZIELBRUK Zielona Góra
19.07883Janusz ĆwikłaLB2.5115SOKÓŁ Żary
20.11405Kacper DąbrowskiLB0.5134SPÓJNIA Ośno Lubuskie
21.20068Alina Dobosz-SztubaLB2150Rebid 2 Grodzisk Wlkp.
22.01968Sławomir DrewalskiLB5240Ilanka Rzepin
23.02244Stanisław DroszczLB5230ZIELBRUK Zielona Góra
24.02245Paweł DubowskiLB5190KBS Dawid Nowa Sól
25.07886Mariusz DulLB2.5153SOKÓŁ Żary
26.11672Janusz DworzeckiLB3150ZIELBRUK Zielona Góra
27.02246Witold DygasLB5190KBS Dawid Nowa Sól
28.19327Tomasz FedakLB1.5190KBS Dawid Nowa Sól
29.18393Wojciech FelsztyńskiLB2157REBID 1 Grodzisk Wielkpolski
30.20136Adrian FoltynLB2143REBID 1 Grodzisk Wielkpolski
31.18409Dariusz ForyckiLB4244Kłodawka Gorzów wlkp.
32.01982Andrzej GarczyńskiLB5157Wastaafu Gorzów Wlkp.
33.07887Antoni GocyłaLB7220ZIELBRUK Zielona Góra
34.11506Beata GolecLB4166Kłodawka Gorzów wlkp.
35.20349Izabela GórnickaLB2150Rebid 2 Grodzisk Wlkp.
36.01995Krzysztof GromadzińskiLB4195Ilanka Rzepin
37.02259Andrzej GrygorczukLB5190KBS Dawid Nowa Sól
38.01998Jerzy GrzelakLB5175Wastaafu Gorzów Wlkp.
39.17388Halina GrześkowiakLB2180STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
40.10365Grzegorz HajkowiczLB2134SPÓJNIA Ośno Lubuskie
41.22495Marta HaszkiewiczLB1143Ilanka Rzepin
42.20789Bartosz HeydukLB0.5160Rebid 2 Grodzisk Wlkp.
43.17301Arkadiusz JaranowskiLB5170INSTALKO SBS1. Międzyrzecz
44.02277Janusz JasińskiLB5190KBS Dawid Nowa Sól
45.17411Lech JaworskiLB4300CKiR Wschowa
46.02013Andrzej JeleniewskiLB1861REBID 1 Grodzisk Wielkpolski
47.02283Zbigniew JózefiakLB5220GSBS Dom Kultury Góra
48.17820Andrzej KałużnyLB3300CKiR Wschowa
49.16736Paweł KańdułaLB2200REBID 1 Grodzisk Wielkpolski
50.02018Robert KaranowskiLB9200Kłodawka Gorzów wlkp.
51.20043Hanna KempkaLB2160Rebid 2 Grodzisk Wlkp.
52.09039Leszek KiczatyLB5175Wastaafu Gorzów Wlkp.
53.10971Dariusz KiewliczLB2.5150ZIELBRUK Zielona Góra
54.20304Aleksandra KlupśLB2143REBID 1 Grodzisk Wielkpolski
55.11401Robert KomarLB4244Kłodawka Gorzów wlkp.
56.05123Tomasz KonopkaLB5300CKiR Wschowa
57.02034Zbigniew KosiórLB4110STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
58.02296Janusz KotasaLB5142SPÓJNIA Ośno Lubuskie
59.21528Marek KowalskiLB1.5175Wastaafu Gorzów Wlkp.
60.02040Skarbimir KozarLB5240Ilanka Rzepin
61.02042Aleksander KozłowskiLB4150ZIELBRUK Zielona Góra
62.02305Henryk KrzymińskiLB5170ZIELBRUK Zielona Góra
63.17389Zdzisława KrzyżańskaLB2126STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
64.23479Marek KucLB0160Rebid 2 Grodzisk Wlkp.
65.02049Kazimierz KuczyńskiLB5233Kłodawka Gorzów wlkp.
66.02310Zdzisław KuleszaLB9184GSBS Dom Kultury Góra
67.02314Ireneusz LachowiczLB5190KBS Dawid Nowa Sól
68.02057Radosław LiskowiakLB5200Kłodawka Gorzów wlkp.
69.02058Lech LorkiewiczLB4195Ilanka Rzepin
70.19639Andrzej ŁysakowskiLB2170INSTALKO SBS 2 Międzyrzecz
71.02331Edward MakarewiczLB3140ZIELBRUK Zielona Góra
72.02334Wiesława MalewiczLB367SOKÓŁ Żary
73.02071Marek MarciniakLB5180STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
74.02336Iwona MarciniecLB3190KBS Dawid Nowa Sól
75.05217Mirosław MarkiewiczLB2.5103SPÓJNIA Ośno Lubuskie
76.02074Bogusław MazierskiLB4240Ilanka Rzepin
77.09995Karol MońkoLB527REBID 1 Grodzisk Wielkpolski
78.03861Leszek MoszczyńskiLB7166Kłodawka Gorzów wlkp.
79.10366Andrzej NiziałekLB3185SPÓJNIA Ośno Lubuskie
80.02367Bogumił OlszewskiLB596SOKÓŁ Żary
81.02093Stanisław OwczarskiLB12233Kłodawka Gorzów wlkp.
82.19673Andrzej PawlikLB2175Wastaafu Gorzów Wlkp.
83.07910Zbigniew PietrzakLB2170INSTALKO SBS 2 Międzyrzecz
84.05325Jerzy PodgruszewskiLB2.5180STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
85.02105Grzegorz PogodzińskiLB5183REBID 1 Grodzisk Wielkpolski
86.20079Anna RóżańskaLB2116Rebid 2 Grodzisk Wlkp.
87.20080Piotr RóżańskiLB1104Rebid 2 Grodzisk Wlkp.
88.02398Sławomir RuteckiLB7184GSBS Dom Kultury Góra
89.19674Andrzej RymarzLB1135Wastaafu Gorzów Wlkp.
90.21527Danuta RynkiewiczLB1142Wastaafu Gorzów Wlkp.
91.02119Edward SajkowskiLB4140INSTALKO SBS 2 Międzyrzecz
92.02126Sebastian SimonienkoLB5240Ilanka Rzepin
93.09996Krzysztof SinickiLB596SOKÓŁ Żary
94.11493Arkadiusz SkoniecznyLB4300CKiR Wschowa
95.19714Andrzej SkrzydłoLB3140INSTALKO SBS 2 Międzyrzecz
96.02415Stanisław StefańskiLB5163SOKÓŁ Żary
97.10973Jerzy StępieńLB1.5230ZIELBRUK Zielona Góra
98.10364Marek StolarczykLB2.5158SPÓJNIA Ośno Lubuskie
99.13861Zbigniew SzczęsnyLB3210SOKÓŁ Żary
100.02426Andrzej SzkielLB5300CKiR Wschowa
101.02156Czesław SzymańskiLB4180STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
102.01682Michał SzymkowiakLB4182SPÓJNIA Ośno Lubuskie
103.17284Jacek ŚliwińskiLB1.540ZIELBRUK Zielona Góra
104.02433Zbigniew TelecLB370ZIELBRUK Zielona Góra
105.01692Andrzej TelusLB3185SPÓJNIA Ośno Lubuskie
106.10406Stanisław TokarskiLB1103SPÓJNIA Ośno Lubuskie
107.02396Marek Wejchan-RotowiczLB7210SOKÓŁ Żary
108.18502Małgorzata WęglewskaLB3143Rebid 2 Grodzisk Wlkp.
109.19988Henryk WicińskiLB2191SOKÓŁ Żary
110.02443Wiesław WiśniewskiLB5294CKiR Wschowa
111.02447Tadeusz WolniczakLB5267CKiR Wschowa
112.10578Sławomir ZubryckiLB558SOKÓŁ Żary
113.02199Wiesław ŻegilewiczLB12260Kłodawka Gorzów wlkp.
114.02200Cezary ŻuchowskiLB485INSTALKO SBS 2 Międzyrzecz
115.20140Małgorzata ŻychlińskaLB2200REBID 1 Grodzisk Wielkpolski

Łącznie 19587 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-25 g.15:30:27 (1.0597/125) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.