Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6420/31565 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Marzec 2024
Małopolski WZBS
Wczasy Brydżowe - Tarnów

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.06488Wiesław AndrukWM978
2. Marian Baca-01
3.17021Stefan BentkowskiMP21
4.01005Andrzej BilińskiDS2.530
5.11092Tytus BispingMP71
6.19836Elżbieta BrewińskaMA217
7. Emil Bystrowski-02
8.18347Lidia ChłądPM2.545
9.14586Magdalena ChmielewskaPK2.514
10.01022Tadeusz ChmielowiecPK515
11.20124Janina Czaja-KoziołOP2.567
12.21272Łukasz CzajkowskiMP220
13.01032Jacek CzaykowskiPK1221
14.23661Mieczysław DrągMP0.51
15.15633Bogusław DrozdZP4106
16.21391Jan DruchSW332
17.15810Stanisław DrwalMP311
18.07319Anna DymekMP325
19.07264Wiesław DymekMP350
20.17984Krzysztof GalubińskiWP495
21.07315Andrzej GałęzaMP55
22.01053Leszek GarbacikPK717
23. Jan Garstka-01
24.14476Jacek GąsiorekPK315
25.20818Adam GdowskiMP1.516
26. Tadeusz Halastra-01
27. Bożena Harbaszewska-012
28. Zbigniew Harbaszewski-012
29.14584Marek HeichelMP58
30.02666Andrzej HycnarPK1370
31.01066Andrzej JandaPK52
32. Maja Janik-01
33.03744Andrzej JarmużekKP565
34.22259Alicja JasińskaMP01
35.17596Jerzy JasińskiMP21
36.02671Ryszard JaśkiewiczMP1126
37.02672Stanisław JaśkiewiczMP925
38.07437Aleksandra JurkiewiczMP551
39.02676Jarosław JurkiewiczMP1346
40. Jan Kiedrowicz-01
41. Jerzy Kiedrowicz-022
42.11109Maciej KitaPK55
43.02681Mariusz KitaPK125
44.18623Andrzej KlimukWP114
45.14866Wiesława KotelonMP36
46.17296Stanisław KowalczewskiWP1.514
47.18380Piotr KowalewskiPM221
48.17457Lech KozłowskiMP1.52
49.07623Aleksandra KrakowskaMP31
50.07619Waldemar KrakowskiMP41
51.14855Arkadiusz KrasMP21
52.09345Norbert KrzystanekSW429
53.23426Jarosław KubalaMP0.512
54.07625Andrzej KularMP1.51
55.13571Józef KurnikKP350
56.22260Anna KurzejaMP08
57.21338Patryk LeszczakPK25
58.01104Jan LipiorPK54
59.23139Kazimierz LorensSL0.531
60.18068Teresa LubasDS226
61.01458Wojciech LubasDS537
62.19365Andrzej ŁodzińskiMA2.56
63.12629Tomasz MagryśPK414
64.02736Stanisław MalinowskiPK57
65.07644Piotr MarkiewiczMP512
66.18795Małgorzata MaruszkinMA2.524
67.14361Jerzy MatelowskiPK31
68.07620Leszek MatusikMP58
69.12682Wioletta MatusikMP316
70. Zbigniew Mączka-05
71.03351Marek MichalskiPK717
72.17793Krzysztof MielniczukLU254
73.13387Benedykt MieszczakKP539
74.11503Mirosława MiętkiewskaWP423
75.19475Mariola MiklaszewskaMA344
76.12714Wacław MizeraMP413
77. Stanislaw Mróz-01
78.20826Jacek MuchaMP1.54
79.20825Małgorzata MuchaMP1.517
80.02523Ludwik MuratLU52
81.02953Ryszard MusiałSW41
82.18018Zbigniew NiziołekPK41
83.18761Grażyna OżógMA214
84.19106Piotr PiątkiewiczMA344
85.01137Robert PiechotaLU72
86.19575Ewa PietrzykowskaMA136
87.21908Magdalena PodgórczykMP1.51
88.14226Zbigniew PrzeginiakMP525
89.15277Kazimiera PrzybyłoMP27
90.07405Piotr RadzikowskiMP91
91.21455Anita Rakszewska-MichnowskaMA1.510
92.11471Maciej RodzajMP915
93.03309Hanna RohdeWM368
94.03311Krzysztof RohdeWM368
95.01155Małgorzata RojkowiczPK77
96.08882Wiesława RusekPK0.52
97. Danuta Rybarska-052
98.01834Henryk RybarskiWM1.545
99.16848Andrzej SadowskiMP2.516
100.13285Halina SamborekMP313
101.20173Maciej SchmidtDS230
102.02794Ryszard SkotarskiMP1246
103.01171Stefan SkowronPK1221
104.07312Dariusz SosinPK741
105.22639Bronisława SroczyńskaWP1.516
106.01045Jacek SroczyńskiDS354
107.  Starzyk-02
108.15815Eugenia StefanówMP432
109.15814Piotr StefanówMP2.519
110.18392Anna StelmachSL2.59
111.11769Tomasz StryszawskiMP923
112.02810Wacław SypieńMP512
113.20920Danuta SzczepanikSW1.525
114.14609Piotr SzczygiełSW5116
115.19366Piotr SzewczykMP45
116.22827Stanisław SzkadłubowiczSW0.51
117.07520Zbigniew SzkołutMP512
118.10819Marek SzymborskiPM431
119.11232Zbigniew ŚwiderekMP55
120.08768Adam TalarczykWP262
121.08518Jan TokarczykPK334
122.14379Józef TureckiPK42
123.01189Tadeusz UrbanekPK784
124.03005Piotr WaluszewskiSW54
125.14360Jan WarchołPK33
126.18502Małgorzata WęglewskaLB326
127.15757Marcin WilczyńskiMP725
128.01195Zbigniew WilisowskiPK54
129.21106Katarzyna WolakMP224
130. Tadeusz Wolf-023
131. Tadeusz Wolf -01
132. Urszula Wróbel-018
133.17018Iwona WróblewskaMA339
134.17017Piotr WróblewskiMA466
135.07401Janusz WrześniakMP51
136.19931Janusz ZajączkowskiDS2.532
137.20048Danuta Zalewska-BielanikSL232
138.03618Eugeniusz ZalewskiSL9105
139.23183Ewa ZawilskaMA110
140.02862Krzysztof ZiewaczSL5101
141.10557Zdzisław ŻuberPK31

Łącznie 3235 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-25 g.15:52:08 (1.0234/151) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.