Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6233/31601 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

25. Mityng Hotel Senator
1. OTP** Memoriał Pawła Kowalskiego
czwartek, 18 kwietnia 2024r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07710
02673
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
MP
MP
13
13
65.0710151II
II
2.17082
11296
Maciej Boczar
Artur Pomarański
MA
OP
7
9
57.779246III
III
3.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
18
18
57.338543III
III
4.02495
02976
Andrzej Kokoryka
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
11
13
57.027839 
 
5.02460
09491
Marek Atalski
Rafał Niedzielski
LU
LU
13
9
56.987136 
 
6.23038
05670
Stefan Georgiev
Andrzej Kozikowski
KP
LD
0.5
15
56.596432 
 
7.11466
03881
Tadeusz Laszczak
Tomasz Osiński
MA
SW
9
12
56.195628 
 
8.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
13
55.864925 
 
9. 
 
Florinel Filip
Bogdan Marina
ROU
ROU
6
19
55.694221 
 
10.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
DS
11
19
55.433518 
 
11.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
55.322814 
 
12.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
53.802111 
 
13.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
7
9
53.571910 
 
14.08978
18890
Jacek Leśniczak
Vasil Valchev
WP
LU
17
7
53.49189 
 
15.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
13
53.25179 
 
16.21505
22067
Szymon Lubina
Andżelika Petruczenko
LU
LU
1.5
0.5
53.00168 
 
17.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2.5
52.85158 
 
18.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
52.42137 
 
19.04242
04751
Andrzej Fronczak
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
11
52.30126 
 
20.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
11
13
52.28116 
 
21.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
52.08105 
 
22.04329
04396
Zbigniew Krzepkowski
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
9
51.9684 
 
23.15647
09332
Jan Ciulkin
Janusz Galewski
PD
PD
5
5
51.7174 
 
24.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
51.2863 
 
25.06551
02533
Jacek Ciechomski
Tomasz Pawluk
LU
LU
19
7
50.8253 
 
26.06382
05856
Maciej Dobrzyński
Piotr Walczak
SW
WP
9
21
50.6742 
 
27.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
LU
1
7
50.0421 
 
28.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
11
12
50.0211 
 
29.02928
02806
Marek Kozdrach
Wojciech Strzemecki
SW
DS
5
21
49.5911 
 
30.02919
02954
Aleksander Knawa
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
13
7
49.4411 
 
31.09245
08389
Tomasz Sinkiewicz
Krzysztof Trunowicz
WM
WM
7
3
49.2911 
 
32.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
4
49.2511 
 
33.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
49.2111 
 
34.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
WM
7
9
49.0311 
 
35.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
48.6611 
 
36.03005
07494
Piotr Waluszewski
Artur Więckowski
SW
SW
5
5
47.9111 
 
37.17495
12923
Robert Barankiewicz
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
5
47.5211 
 
38.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
9
47.0411 
 
39.02489
03006
Jarosław Kaczorowski
Krzysztof Warzocha
LU
LU
12
12
46.9611 
 
40.02998
03020
Marcin Terelak
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
11
46.6611 
 
41.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
46.5811 
 
42.12154
11319
Mateusz Sobczak
Przemysław Zawada
DS
PK
15
21
46.3611 
 
43.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
MA
WM
7
21
46.2311 
 
44.02559
02571
Jerzy Tarajko
Marek Zaleski
LU
LU
5
3
46.1611 
 
45.04551
04399
Robert Czarnecki
Tomasz Patalan
PM
PM
5
7
45.9411 
 
46.10709
05517
Piotr Frankowski
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
5
7
45.9111 
 
47.20034
06898
Katarzyna Grabarczyk-Steć
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
2
4
45.3911 
 
48. 
 
Valentin Ivanov
Milena Ruscheva
BGR
BGR
6
6
45.0311 
 
49.06370
06447
Jacek Bors
Jan Zalewski
MA
MA
7
7
44.8311 
 
50.06385
06441
Zygmunt Figura
Roman Urbańczyk
MA
MA
7
7
43.4311 
 
51.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
MA
7
5
43.0811 
 
52.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
42.7111 
 
53.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
42.4411 
 
54.02545
02572
Adam Pruszkowski
Paweł Zaleski
LU
LU
5
5
42.1411 
 
55.05713
08994
Mirosław Marszał
Jacek Szkup
LD
LD
5
5
39.0511 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1826 punktów PKL, w tym 954 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2024/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.18:54:32 (0.7483/120) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.