Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6233/31602 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

25. Mityng Hotel Senator
2. OTP*
piątek, 19 kwietnia 2024r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
13
59.667236III
III
2.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
DS
11
19
40.586533III
III
3.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2.5
37.585930 
 
4.08166
05856
Renata Dancewicz
Piotr Walczak
MA
WP
7
21
37.355427 
 
5.02489
03006
Jarosław Kaczorowski
Krzysztof Warzocha
LU
LU
12
12
35.034824 
 
6.08978
18890
Jacek Leśniczak
Vasil Valchev
WP
LU
17
7
29.994221 
 
7.04551
04399
Robert Czarnecki
Tomasz Patalan
PM
PM
5
7
29.133719 
 
8.06385
06447
Zygmunt Figura
Jan Zalewski
MA
MA
7
7
28.293116 
 
9.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
4
26.352513 
 
10.12154
11319
Mateusz Sobczak
Przemysław Zawada
DS
PK
15
21
25.151910 
 
11.02460
09491
Marek Atalski
Rafał Niedzielski
LU
LU
13
9
22.39158 
 
12.02559
02571
Jerzy Tarajko
Marek Zaleski
LU
LU
5
3
18.41147 
 
13.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
15.24137 
 
14.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
15.15126 
 
15.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
15.14116 
 
16.07710
02673
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
MP
MP
13
13
13.66105 
 
17.17082
11296
Maciej Boczar
Artur Pomarański
MA
OP
7
9
8.3395 
 
18. 
 
Marius Moraru
Ioana Pagu
ROU
ROU
6
6
7.6484 
 
19.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
7
9
5.4874 
 
20.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
SL
SL
3
5
3.5263 
 
21.10472
09322
Samuel Bałdysz
Mirosław Kotowski
DS
SW
7
5
3.0253 
 
22.11466
03881
Tadeusz Laszczak
Tomasz Osiński
MA
SW
9
12
2.8642 
 
23. 
 
Valentin Ivanov
Milena Ruscheva
BGR
BGR
6
6
2.1332 
 
24.02921
15916
Tadeusz Kowalczewski
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
MA
12
5
-1.2021 
 
25.02928
02806
Marek Kozdrach
Wojciech Strzemecki
SW
DS
5
21
-1.2911 
 
26.06551
02533
Jacek Ciechomski
Tomasz Pawluk
LU
LU
19
7
-1.4311 
 
27.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
11
12
-1.5711 
 
28.04329
04396
Zbigniew Krzepkowski
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
9
-4.3911 
 
29.10709
05517
Piotr Frankowski
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
5
7
-4.4511 
 
30.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
-4.4811 
 
31.23038
05670
Stefan Georgiev
Andrzej Kozikowski
KP
LD
0.5
15
-5.1811 
 
32.15647
09332
Jan Ciulkin
Janusz Galewski
PD
PD
5
5
-6.7611 
 
33.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
MA
WM
7
21
-7.3011 
 
34.17495
12923
Robert Barankiewicz
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
5
-8.2211 
 
35.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
9
-9.3511 
 
36.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
-9.9111 
 
37.04242
04751
Andrzej Fronczak
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
11
-10.2211 
 
38.02495
02976
Andrzej Kokoryka
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
11
13
-10.2711 
 
39.09245
08389
Tomasz Sinkiewicz
Krzysztof Trunowicz
WM
WM
7
3
-11.5511 
 
40.02545
02572
Adam Pruszkowski
Paweł Zaleski
LU
LU
5
5
-14.9211 
 
41.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
LU
1
7
-17.5711 
 
42.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
-21.7911 
 
43.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
13
-22.6911 
 
44.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
18
18
-27.4411 
 
45.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
11
13
-27.6011 
 
46.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
-34.3811 
 
47.14885
12123
Marcin Dobrowolski
Mateusz Stępiński
WP
MA
11
11
-47.2411 
 
48.21505
22067
Szymon Lubina
Andżelika Petruczenko
LU
LU
1.5
0.5
-48.5011 
 
49.08853
06441
Łukasz Sznajder
Roman Urbańczyk
MA
MA
3
7
-56.4111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1192 punkty PKL, w tym 634 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2024/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.18:53:56 (0.1870/108) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.