Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6238/31626 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Mityng Wiosenny
I Mityngowy OTP** - memoriał Edwarda Mikołajczyka (cav.uśr)
piątek, 5 kwietnia 2024r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.17766
19417
Yuliy Chumak
Petro Karlykov
PD
LU
5
0
83.379648II
II
2.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
MP
LU
15
7
65.439146III
III
3.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
15
19
63.998643III
III
4.16259
02831
Maciej Kliś
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
21
60.468141 
 
5.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
55.307739 
 
6.01807
06659
Roman Grzelak
Maciej Kalita
OP
OP
15
7
54.777236 
 
7.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
WM
WM
21
11
52.906834 
 
8.05739
10938
Robert Nowicki
Wojciech Rozwadowski
WP
DS
15
7
50.876432 
 
9. 
08978
Nedju Buchlev
Jacek Leśniczak
GER
WP
6
17
44.105930 
 
10.05568
04353
Zdzisław Beling
Krzysztof Łukaszewicz
WM
WM
18
15
43.435528 
 
11.06554
07099
Jarosław Cieślak
Jerzy Olczyk
DS
DS
21
11
42.795025 
 
12.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
13
17
42.604623 
 
13.13438
18645
Rafał Marks
Ewa Morawska
MA
WP
15
5
40.974221 
 
14.06706
06973
Apolinary Kowalski
Piotr Tuszyński
WM
MA
24
24
40.023719 
 
15.05615
18128
Jarosław Gąsiorowski
Wojciech Kurkowski
LD
LU
13
7
33.763317 
 
16.09776
05363
Władysław Michalak
Jerzy Russyan
KP
WM
3
21
31.992814 
 
17. 
 
Heini Berger
Peter Zelnik
AUT
AUT
6
6
30.812412 
 
18.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
DS
PK
21
21
27.152010 
 
19.05635
08946
Bogusław Jakóbczyk
Małgorzata Sokołowska
PM
MA
5
4
26.551910 
 
20.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
9
21
25.01189 
 
21.05560
05804
Paweł Ambroziak
Jolanta Sendacka
LD
LD
5
13
23.55179 
 
22.05713
08994
Mirosław Marszał
Jacek Szkup
LD
LD
5
5
23.50179 
 
23.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
22.11168 
 
24.06672
05822
Urban Kielichowski
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
13
13
20.57158 
 
25.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
20.29147 
 
26.05691
07044
Grzegorz Lewaciak
Piotr Żak
LD
LD
18
21
16.10147 
 
27.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PM
PM
19
15
15.72137 
 
28.05675
05678
Mariusz Kraśnicki
Adam Krysiak
LD
LD
9
7
13.06126 
 
29.05595
05712
Zenon Darmaszek
Jerzy Markowski
LD
LD
5
5
12.23116 
 
30.14358
19449
Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
LD
LD
2
2
12.05116 
 
31.06815
12250
Piotr Nawrocki
Małgorzata Rozman
MA
MA
21
2.5
11.41105 
 
32.07087
06348
Piotr Kaczorowski
Tomasz Radwański
LD
LD
5
7
11.0195 
 
33.08950
12006
Iwona Czajka
Danuta Krupnik
MA
MA
11
7
9.6184 
 
34.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
9
13
9.2384 
 
35.02519
14028
Bartosz Matras
Zdzisław Radwański
WM
LD
9
7
9.1874 
 
36. 
 
Aleksi Aleksiev
Jivko Velikov
BUL
BUL
6
6
8.7663 
 
37.06629
07090
Włodzimierz Ilnicki
Anna Kowalska
MA
LD
17
13
7.8253 
 
38.13638
05876
Włodzimierz Biernacki
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
3
9
5.6253 
 
39.21821
05376
Antoni Danek
Jan Sibilski
WP
WP
1.5
5
5.1642 
 
40.12108
17030
Aleksandra Jarosz
Anna Zaręba
PM
SW
7
5
4.2532 
 
41.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
3
7
3.7221 
 
42.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
18
13
3.5221 
 
43.12983
08119
Janusz Kobylarski
Waldemar Warzała
PM
PM
7
12
2.5011 
 
44.05759
05858
Zdzisław Pawlicki
Jerzy Warszakowski
LD
LD
4
5
0.4911 
 
45.18684
20131
Grzegorz Wasiak
Marian Wojtasiński
LD
LD
2.5
3
-0.9311 
 
46.07079
07117
Zbigniew Frank
Sławomir Sroczyński
LD
LD
5
5
-1.5711 
 
47.20907
21007
Nikolay Nieskoromny
Konstantyn Tretiatchenko
LU
LU
0.5
0
-1.6711 
 
48.01239
03170
Robert Biel
Cezary Góra
DS
SL
11
9
-1.8411 
 
49. 
 
Atanas Douchev
Svetlan Kazakov
BUL
BUL
6
6
-2.0311 
 
50.04077
04063
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
PD
PD
7
7
-2.3111 
 
51.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
4
4
-3.8811 
 
52.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
2
2
-5.0211 
 
53.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
SL
SL
3
5
-9.3211 
 
54.04602
13028
Aleksander Kasprzak
Piotr Suchodolski
PM
PM
18
7
-9.4011 
 
55.02703
11769
Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
9
-10.3611 
 
56.06795
05464
Ewa Miszewska
Witold Turant
PK
LD
19
18
-12.8711 
 
57.16655
16455
Tadeusz Szczepański
Jerzy Znajdek
LD
LD
3
2.5
-13.2811 
 
58.05582
05834
Włodzimierz Choinkowski
Roman Supeł
LD
LD
7
5
-14.0611 
 
59.06909
04842
Anna Sarniak
Leszek Sztyrak
MA
DS
21
19
-15.5011 
 
60.04157
06822
Sławomir Bolesta
Anna Nosalska
PD
PD
9
9
-15.5911 
 
61.07717
11296
Halina Mikołajczak
Artur Pomarański
ZP
OP
4
9
-16.2611 
 
62.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
7
-18.3111 
 
63.05574
05856
Przemysław Błaszczyk
Piotr Walczak
LD
WP
18
21
-18.8011 
 
64.16317
04052
Marian Krasowski
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
-22.3811 
 
65.07291
13709
Krzysztof Buras
Grzegorz Głasek
SW
SW
24
11
-22.9411 
 
66.09542
05652
Waldemar Górski
Cezary Kanar
LD
LD
5
5
-24.8211 
 
67.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
5
4
-25.4011 
 
68.07290
03104
Jacek Cholewik
Kazimierz Cios
SL
SL
9
11
-25.8711 
 
69.12629
05836
Tomasz Magryś
Piotr Szczeciński
PK
LD
4
5
-31.1311 
 
70.14525
03497
Przemysław Kurzak
Jerzy Skwark
MP
SL
4
15
-31.2111 
 
71.21747
22119
Antoine Farine
Antoni Krawiecki
WP
WP
1.5
1.5
-33.7211 
 
72.21754
21753
Kinga Maćkowiak
Maria Ślebzak
WP
WP
1
1
-35.1511 
 
73.16787
12046
Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
KP
KP
2.5
4
-39.8011 
 
74.15394
17441
Milan Chyliński
Sebastian Wojtczak
LD
LD
2.5
2.5
-40.5511 
 
75.05828
12923
Mirosław Staszewski
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
5
-40.8911 
 
76.14043
10893
Alfred Koda
Mariusz Tatarczuk
PD
PD
5
4
-41.4611 
 
77.06802
19065
Tomasz Modrzejewski
Jacek Zubiel
WM
LD
13
1.5
-42.1711 
 
78.05783
05785
Lech Rakowski
Krzysztof Robaszek
LD
LD
5
5
-48.0211 
 
79.22782
22787
Tatiana Owczarzak
Weronika Schmelz
WP
WP
0
0
-50.6911 
 
80.22784
21139
Stanisław Radziej
Mateusz Żmudziński
WP
WP
0.5
1
-52.1611 
 
81.22788
21751
Anna Stachowiak
Marta Szymańska
WP
WP
0
1
-60.4111 
 
82.05611
05634
Dominik Filipowicz
Włodzimierz Jakowicki
DS
LD
21
7
-67.7211 
 
83.22771
22779
Filip Grześkowiak
Mateusz Krzyżaniak
WP
WP
0.5
0.5
-68.5711 
 
84.17693
13483
Tadeusz Kempko
Andrzej Pełka
LD
LD
2
2
-73.6211 
 
85.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
3
-74.0611 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2636 punktów PKL, w tym 1380 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/lodz/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.19:53:07 (0.2243/180) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.