Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6379/31832 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2023/2024
III liga województwo pomorskie PM
niedziela, 30 czerwca 2024r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.10790Grzegorz AntoszPM356PIANPUR Sierakowice
2.13796Marzena BanachPM2.5136Czarny Kier
3.16147Marek BednarczykPM4184AZS PJATK Gdańsk
4.08128Zenon BetańskiPM5139GTB Makabi Gdańsk
5.14230Adam BetlińskiPM4119PIANPUR Sierakowice
6.20985Marcin BohdziewiczPM1.5113SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
7.08109Krzysztof BorkowskiPM5165SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
8.04540Rafał BownikPM7230AZS PJATK Gdańsk
9.08117Grażyna BrewiakPM19200GTB Express z Kaszub
10.17731Beata Brynkiewicz-BownikPM5196AZS PJATK Gdańsk
11.11728Marcin BrzeskiPM3109Bryza Władysławowo
12.12445Tomasz BrzęckiPM580KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
13.04545Roman BudzikPM1388PIANPUR Sierakowice
14.19911Antoni BylińskiPM2.5139GTB - Elbudrem Gdańsk
15.17344Krzysztof ChełstowskiPM2.545SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
16.04549Dariusz ChmielewskiPM5180KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
17.10794Aleksander ChrenowskiPM13230AZS PJATK Gdańsk
18.16187Krzysztof CzapczykPM5213Lwy Gdańskie
19.02618Zofia CzarneckaPM2.5138Czarny Kier
20.11729Leszek CzarneckiPM4160Bryza Władysławowo
21.17810Tomasz CzekałaPM3111PIANPUR Sierakowice
22.23062Jakub CzujkoPM0.5165SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
23.11730Piotr DarznikPM2.5124Bryza Władysławowo
24.04555Adam DerwińskiPM4109Bryza Władysławowo
25.12452Andrzej DobkowiczPM4145Bryza Władysławowo
26.04557Tomasz DobrowolskiPM2.5164KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
27.04559Kazimierz DominiakPM9236Lwy Gdańskie
28.04560Jarosław DrewingPM5126GTB Express z Kaszub
29.13794Leszek DybizbańskiPM2116Czarny Kier
30.14422Zbigniew DybizbańskiPM2.5150Czarny Kier
31.19384Leszek EkertPM4177ANDRZEJKI BIS Gdańsk
32.04569Krzysztof FirkusPM5210ANDRZEJKI BIS Gdańsk
33.04573Michał GapaPM582SCK Impas Sztum
34.12678Tomasz GawrysPM230SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
35.14282Mirosław GiełczyńskiPM2.580PIANPUR Sierakowice
36.10798Kazimierz GierulskiPM4175PIANPUR Sierakowice
37.17380Grzegorz GłowackiPM2.590SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
38.14430Teresa GórkiewiczPM3109Bryza Władysławowo
39.04783Michał GórskiPM9160KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
40.20830Szymon GrabalaPM2.5170GTB - Elbudrem Gdańsk
41.04581Kazimierz GralakPM18185Activa Juszkowo
42.11246Aleksander GrucaPM5240GTB ATUT Rumia
43.10799Michał GutowskiPM4300SCK Impas Sztum
44.15701Sławomir HennigPM2.5155CKiS Pruszcz Gdański
45.04591Tadeusz JakubiakPM5200GTB Express z Kaszub
46.04593Wacław JanickiPM17264Lwy Gdańskie
47.04595Jacek JanowiczPM4104GTB Makabi Gdańsk
48.19388Andrzej JarząbkowskiPM2170GTB - Elbudrem Gdańsk
49.08094Zdzisław JędrzejczakPM5148CKiS Pruszcz Gdański
50.21053Szymon JędrzejewskiPM2170GTB - Elbudrem Gdańsk
51.16130Jerzy KajzerPM5210ANDRZEJKI BIS Gdańsk
52.04601Witold KalińskiPM12174GTB Makabi Gdańsk
53.08104Zbigniew KamińskiPM4240GTB ATUT Rumia
54.19450Janusz KarczewskiPM2155CKiS Pruszcz Gdański
55.14022Adam KarpińskiPM1.590SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
56.04618Wiesława KasperekPM5210ANDRZEJKI BIS Gdańsk
57.04609Roman KmieciakPM5177ANDRZEJKI BIS Gdańsk
58.11231Wojciech KobielaPM2150Czarny Kier
59.04613Tadeusz KoronowskiPM3113CKiS Pruszcz Gdański
60.22250Tomasz KostrzewskiPM0.538SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
61.12573Zdzisław KozaPM4180KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
62.17828Anna KrasińskaPM2150Czarny Kier
63.14845Robert KrawczykPM780KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
64.11749Jan KrygerPM2.5126Activa Juszkowo
65.04621Marek KryniewskiPM5139GTB Makabi Gdańsk
66.04627Jacek KuśmierzPM5155CKiS Pruszcz Gdański
67.11997Eugeniusz KuźmińskiPM388ANDRZEJKI BIS Gdańsk
68.04630Jacek LasotaPM11189GTB Express z Kaszub
69.04341Jan LechPM5153Bryza Władysławowo
70.04631Łukasz LedóchowskiPM2.5165SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
71.09675Sławomir LejkPM4168Activa Juszkowo
72.04632Jacek LewPM15264Lwy Gdańskie
73.04633Adam LewandowskiPM3165SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
74.04636Janusz LiwoszPM5210ANDRZEJKI BIS Gdańsk
75.16784Władysław ŁobaczPM5230AZS PJATK Gdańsk
76.19912Jan ŁuczeczkoPM2.5170GTB - Elbudrem Gdańsk
77.08087Jan MaciejewskiPM9168GTB ATUT Rumia
78.03829Bogumił MacierzyńskiPM9185GTB Makabi Gdańsk
79.16765Mirosław MakuratPM3180KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
80.13707Mirosław MałypanPM5225Lwy Gdańskie
81.04643Bogdan MałyszPM18111ANDRZEJKI BIS Gdańsk
82.09679Krzysztof MeyerPM4159PIANPUR Sierakowice
83.16727Dariusz MilewskiPM3286SCK Impas Sztum
84.20978Cyprian MorawskiPM2.5170GTB - Elbudrem Gdańsk
85.04660Marek NiesłuchowskiPM7116GTB Makabi Gdańsk
86.14434Alison NissenPM234Czarny Kier
87.11681Ziemowit NowakPM5273SCK Impas Sztum
88.04661Andrzej NowickiPM422ANDRZEJKI BIS Gdańsk
89.16708Agata NowiczPM2.545SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
90.08563Andrzej OsińskiPM4159PIANPUR Sierakowice
91.13208Marek PacekPM2.5143SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
92.12802Mariusz PankiewiczPM464PIANPUR Sierakowice
93.04399Tomasz PatalanPM7220GTB Makabi Gdańsk
94.04670Mariusz PaterPM11190KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
95.10118Jarosław PęskiPM5240GTB ATUT Rumia
96.04402Ryszard PichlaPM7300SCK Impas Sztum
97.09768Sebastian PiepióraPM9140KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
98.12987Witold PietrzakPM3273SCK Impas Sztum
99.17291Marek PiętakPM2.5205SCK Impas Sztum
100.17611Jakub PilachowskiPM1.5173AZS PJATK Gdańsk
101.08078Edmund PinkiewiczPM12264Lwy Gdańskie
102.08057Zbigniew PinkiewiczPM13204GTB ATUT Rumia
103.10348Dariusz PodfigurnyPM5158GTB Express z Kaszub
104.04686Janusz PrzybyszewskiPM1159Lwy Gdańskie
105.11453Zbigniew RokickiPM1.5109Czarny Kier
106.04434Wojciech RomaszkoPM480KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
107.09685Jerzy RozenbergPM3185Activa Juszkowo
108.14435Roman RudnickiPM2.568Czarny Kier
109.20556Gerhard SchroederPM027Czarny Kier
110.04696Antoni SękowskiPM18185Activa Juszkowo
111.04852Marta SikoraPM5200GTB Express z Kaszub
112.14767Mariusz SkrzypczakPM1.580PIANPUR Sierakowice
113.19770Martyna SmoleńPM2.5107GTB - Elbudrem Gdańsk
114.04701Jan StaniszewskiPM5130KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
115.18434Janusz StankiewiczPM125Activa Juszkowo
116.08565Lechosław SuszkaPM5220GTB Makabi Gdańsk
117.04710Stanisław SzejkoPM723AZS PJATK Gdańsk
118.08134Jarosław SzwajPM330KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
119.08122Tomasz TarasiukPM4240GTB ATUT Rumia
120.19391Barbara TumaPM2.5143PIANPUR Sierakowice
121.19390Krzysztof TumaPM2.5143PIANPUR Sierakowice
122.04731Sylwester WalerowiczPM15264Lwy Gdańskie
123.11733Zbigniew WalkowskiPM3160Bryza Władysławowo
124.04732Michał WantkePM11189GTB Express z Kaszub
125.12571Włodzimierz WasielewskiPM3180KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
126.04737Elżbieta WesołowskaPM9155CKiS Pruszcz Gdański
127.10821Daniel WesołowskiPM4177SCK Impas Sztum
128.13882Agnieszka WiankowskaPM580KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
129.08115Mirosław WiśniewskiPM2.5240GTB ATUT Rumia
130.12574Waldemar WnukPM3180KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
131.21064Julia WodzyńskaPM293GTB Gdańsk
132.04744Andrzej WojnowskiPM3185Activa Juszkowo
133.04745Kazimierz WołowiecPM5185Activa Juszkowo
134.12681Mirosław WróblewskiPM2.595Czarny Kier
135.08903Olga ZabulewiczPM5190KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
136.04749Waldemar ZającPM2164KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
137.04752Krzysztof ZastawnyPM4155CKiS Pruszcz Gdański
138.12010Dariusz ZielińskiPM5139GTB Makabi Gdańsk
139.04755Danuta ŻabickaPM7208GTB Makabi Gdańsk
140.04756Andrzej ŻaboklickiPM4138Bryza Władysławowo
141.17136Maciej ŻurekPM1.5173AZS PJATK Gdańsk

Łącznie 21885 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-23 g.11:42:01 (0.3310/151) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.