Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C2223/10422 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** O Puchar "Śnieżnego Płatka"
XLI Turniej Brydża Sportowego o Puchar Śnieżnego Płatka
niedziela, 19 lutego 2012r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03185
03321
Zbigniew Guła
Marek Łazanowski
SL
SL
7
4
63.41100II
II
2.03274
10085
Joanna Taczewska
Justyna Żmuda
SL
MP
12
7
62.3495III
III
3.05574
05615
Przemysław Błaszczyk
Jarosław Gąsiorowski
LD
MA
12
12
60.7089III
III
4.09930
03345
Mirosław Białożyt
Zbigniew Mącior
SL
SL
7
18
58.6585 
 
5.06274
12197
Ryszard Kiełczewski
Michał Klukowski
ZP
DS
18
4
58.1981 
 
6.12846
03621
Andrzej Hermansdorfer
Krzysztof Zieliński
SL
SL
4
4
58.1676 
 
7.11177
11583
Ireneusz Malczewski
Józef Wojas
OP
OP
2.5
4
58.0972 
 
8.03184
03549
Artur Guła
Mikołaj Taczewski
SL
SL
13
13
58.0567 
 
9.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
12
4
57.4163 
 
10. 
 
Ryszard Chmielewski
Jacek Ruszkarski
NZ
NZ
0
0
57.3759 
 
11.03088
03141
Krzysztof Chmiel
Rafał Furgal
SL
SL
2.5
2.5
56.2254 
 
12.03464
07431
Adam Robak
Marek Witek
SL
SL
12
18
55.7250 
 
13.03029
03499
Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
4
7
55.5345 
 
14.09951
03498
Jacek Michalski
Zbigniew Słaby
SL
SL
2
4
55.2141 
 
15.01824
01861
Andrzej Kazimierowicz
Emil Otrembka
OP
OP
2.5
2.5
55.0236 
 
16.01846
01858
Andrzej Materla
Marek Oliwa
OP
OP
4
4
54.6832 
 
17.11155
01820
Marek Benda
Marek Jezierzański
OP
OP
2.5
4
54.4828 
 
18.11169
07143
Stanisław Graboń
Zenon Pierzchała
OP
OP
2
2.5
54.4423 
 
19.07271
03300
Adrian Bakalarz
Tomasz Kuś
SL
SL
4
7
54.0020 
 
20.01843
11161
Mieczysław Małek
Marek Werner
OP
OP
4
2.5
53.7019 
 
21.09828
02806
Waldemar Jaworski
Wojciech Strzemecki
SL
MP
7
18
53.4619 
 
22.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
53.3218 
 
23.07101
01920
Kajetan Olewicz
Antoni Żółtański
SL
OP
4
2.5
53.0517 
 
24.13791
03454
Edward Ciesielski
Jacek Radomski
SL
SL
1.5
7
53.0316 
 
25.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
4
2.5
52.9216 
 
26.07327
01847
Andrzej Huńka
Bronisław Mazur
OP
OP
2.5
4
52.8315 
 
27.03512
03618
Wojciech Sołtysik
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
2.5
4
52.8214 
 
28.06672
07542
Urban Kielichowski
Marek Tekieli
WP
OP
13
7
52.6513 
 
29.07172
01844
Zbigniew Gmoch
Feliks Marciszewski
OP
OP
7
4
52.6113 
 
30.14438
02693
Robert Gruszka
Paweł Korombel
SL
SL
1.5
4
52.6012 
 
31.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
4
12
52.4911 
 
32.12727
03337
Jolanta Jakubiec
Andrzej Maszczyszyn
SL
SL
1.5
7
52.3310 
 
33.03103
07501
Robert Cimr
Jan Styczyński
SL
SL
4
4
52.2410 
 
34. 
01599
Jarosław Piątkowski
Maciej Rochowicz
NZ
LD
0
4
52.249 
 
35.01868
01908
Włodzimierz Pocztowski
Ryszard Wójtowicz
OP
OP
4
7
51.728 
 
36.12228
03246
Adam Kielichowski
Janusz Kielichowski
LD
LD
2.5
2.5
51.557 
 
37.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
2
4
51.377 
 
38.01806
01817
Zdzisław Gryzło
Ryszard Jakubowski
OP
OP
7
7
51.206 
 
39.03155
11886
Mariusz Gawłowski
Mieczysław Maziarz
SL
SL
2
1.5
51.125 
 
40.01845
09199
Jerzy Marszałkowski
Jacek Śnieżek
OP
OP
4
2
50.944 
 
41.03266
03562
Stefan Kowalczyk
Jerzy Ujma
SL
SL
18
7
50.824 
 
42.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
4
2.5
50.773 
 
43. 
 
Czesław Gradys
Jacek Huszno
NZ
NZ
0
0
50.752 
 
44.14714
 
Krzysztof Han
Jan Szynczewski
LD
NZ
1.5
0
50.661 
 
45.12483
01869
Zdzisław Aniserowicz
Henryk Przybylski
OP
OP
2
2.5
50.49  
 
46. 
 
Stanisław Gruszczyński
Jan Kempny
NZ
NZ
0
0
50.41  
 
47.02650
15120
Krzysztof Góra
Agnieszka Pietrzyk
SL
OP
4
1.5
50.33  
 
48. 
07158
Andrzej Bereziński
Zbigniew Hałaczkiewicz
NZ
LD
0
4
50.23  
 
49.03430
03455
Janusz Pisarek
Jerzy Radomski
SL
SL
7
7
50.10  
 
50.01792
01905
Alfred Czech
Andrzej Wojnarowski
OP
OP
7
7
50.04  
 
51.03039
03435
Tomasz Baran
Ireneusz Płocha
SL
SL
2.5
4
49.91  
 
52.03214
03541
Leszek Jaworski
Krzysztof Szymala
SL
SL
7
4
49.58  
 
53.05367
01910
Zbigniew Sabała
Roman Zabłocki
WP
OP
12
4
49.24  
 
54.11550
01705
Piotr Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
1.5
4
49.15  
 
55.01785
07152
Tomasz Baranowski
Jacek Mazurkiewicz
OP
OP
4
2.5
49.03  
 
56.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
4
4
48.74  
 
57.07126
14302
Janusz Kurdej
Edward Michalak
OP
OP
4
1.5
48.74  
 
58.03262
03263
Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
SL
SL
4
4
48.52  
 
59.01839
01874
Maciej Macewicz
Dariusz Reguła
OP
OP
4
4
48.50  
 
60.01803
01864
Stanisław Górski
Andrzej Owczarek
OP
OP
4
4
48.49  
 
61.03489
10219
Zygmunt Sienicki
Jacek Stokowacki
SL
SL
13
2.5
48.28  
 
62.03234
08716
Krzysztof Kalita
Jerzy Niemiec
SL
SL
4
4
47.78  
 
63.01793
01794
Aleksander Czepil
Kazimierz Czepil
OP
OP
4
4
47.69  
 
64.03154
08725
Krzysztof Gawędzki
Stanisław Pawłowski
SL
SL
4
2.5
47.41  
 
65.11092
07725
Tytus Bisping
Grzegorz Superson
MP
MP
4
4
47.31  
 
66.03063
08741
Tadeusz Biskup
Jan Stachowski
SL
SL
4
2.5
47.23  
 
67.01259
01615
Bogusław Chmielewski
Jan Sadowski
DS
WP
4
2.5
47.19  
 
68.03095
03530
Bogdan Chycki
Fabian Szczerek
SL
SL
4
4
46.91  
 
69.04905
12139
Andrzej Boruta
Remigiusz Kaźmierczak
WP
WP
1.5
2
45.22  
 
70.13166
13748
Mirosław Kamiński
Lilianna Rzechorzek-Urbaniak
OP
OP
1.5
0.5
44.71  
 
71.09862
15346
Ryszard Milejski
Wojciech Szuba
SL
SL
2
0.5
44.57  
 
72.08453
08595
Grzegorz Kostrzewa
Sławomir Lachowicz
OP
OP
2.5
2.5
44.26  
 
73.07185
07145
Leopold Przygoda
Ryszard Ryszka
OP
OP
2.5
2
44.21  
 
74.08993
08519
Tadeusz Karpik
Jacek Młyńczyk
LD
SL
2.5
13
44.17  
 
75. 
08994
Mieczysław Pawłowski
Jacek Szkup
NZ
LD
0
4
43.99  
 
76.01381
14454
Piotr Klubiński
Marcin Motykiewicz
DS
DS
7
1.5
43.42  
 
77.07130
01907
Eugeniusz Konik
Piotr Woźniak
OP
OP
2.5
4
42.61  
 
78.01795
 
Witold Depa
Aida Wójcik
OP
NZ
2.5
0
42.39  
 
79.11162
13167
Florian Dudek
Marian Łukaszuk
OP
OP
1.5
1
41.90  
 
80.01854
01916
Romuald Naumowicz
Dariusz Zbieg
OP
OP
2.5
2.5
41.86  
 
81. 
 
Jerzy Sikora
Dariusz Sołtysik
NZ
NZ
0
0
41.84  
 
82. 
 
Stanisław Jankowski
Janusz Kowalik
NZ
NZ
0
0
41.50  
 
83. 
14408
Janusz Jabłoński
Filip Szota
NZ
SL
0
0.5
41.33  
 
84.01782
01857
Piotr Andres
Roman Ogrodnik
OP
OP
4
4
40.48  
 
85.09168
13745
Hanna Chałupnik
Maria Kislinger
OP
OP
2
0.5
38.64  
 
86. 
 
Stanisław Dyderski
Zbigniew Dyderski
NZ
NZ
0
0
36.78  
 
87.15865
15866
Krystyna Wąchała
Roman Wąchała
OP
OP
0
0
34.47  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2750 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-23 g.09:57:31 (0.2734/184) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.