Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2182/11424 zbitka
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

51. Festiwal Brydżowy PULA 2012
51st International Bridge Festival
butler - pairs
sobota, 8 września 2012r., godz. 21:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK aPKL ks*
1.11757Paweł AnastaziakPM2.57 
2.06488Wiesław AndrukMA73 
3.10564Jan BlajdaMP1341 
4.06528Włodzimierz BuzeMA1820 
5.  Chmielniak-062 
6.06551Jacek CiechomskiSW182 
7.04940Adam CukierLB414 
8.01272Marek CzerepakDS75 
9.07710Andrzej DudzikMP127 
10.03124Zbigniew DurańczykSL768 
11.06322Kazimierz FalkowskiMA479 
12.05611Dominik FilipowiczWP158 
13.05615Jarosław GąsiorowskiMA1247 
14.04250Bogusław GierulskiWM1912 
15.03707Marek GiżaKP483 
16.12047Andrzej GołygowskiWP725 
17.02650Krzysztof GóraSL462 
18.01807Roman GrzelakSL714 
19.02666Andrzej HycnarPK1281 
20.12176Aneta JarmocikZP2.520 
21.02673Marek JaworskiMP77 
22.06646Jerzy JodełkaMA425 
23.15003Hanna Kalotka-KręglewskaMA0.577 
24.05111Wit KlapperMP1971 
25.04793Krzysztof KlufMA125 
26.16162Artur KłosińskiKP07 
27.09835Tomasz KłysSL2.568 
28.06689Andrzej KondejaMA123 
29.06705Zdzisław KowalewskiMA1247 
30.02501Mariusz KowalskiLU78 
31.15004Tomasz KręglewskiMA077 
32.06335Bolesław KrzewskiMA71 
33.  Kublik-062 
34.03807Tomasz LatosKP783 
35.14450Piotr MakohinMA15 
36.02518Włodzimierz MaryniowskiSW138 
37.05718Jerzy MichałekSL1895III
38.01502Mirosław MiłaszewskiDS1885 
39.01126Bogusław NideckiPK412 
40.14413Ryszard NiżnikMA75 
41.04662Michał NowosadzkiWP1956 
42.14663Beata PacakDS15 
43.02966Stanisław PająkSW1231 
44.06845Tomasz PaluchowskiMA1285 
45.06346Adam PawłowskiLD71 
46.08297Leszek PęcherzewskiMA479 
47.03422Andrzej PiecuchSL73 
48.03423Marek PieczkaSL78 
49.02977Mirosław RafalskiSW1831 
50.01152Grzegorz RewerPK712 
51.06887Jacek RomańskiSL2414 
52.06904Lech SadośMA127 
53.04823Małgorzata SawickaZP1811 
54.06085Zbigniew SawickiZP711 
55.03481Aleksander SejudSL762 
56.02794Ryszard SkotarskiMP713 
57.07114Waldemar SkóraLD72 
58.04451Jerzy SkrzypczakWM1912 
59.03497Jerzy SkwarkSL731 
60.06932Sylwester SmoluchowskiMA73 
61.05403Piotr SoleckiWP425 
62.07642Witold StachnikMP413 
63.04103Dariusz SterniczukPD417 
64.07475Jerzy StworzewiczSL795III
65.07725Grzegorz SupersonMP441 
66.14540Maciej SupersonMP2.571 
67.10833Aleksander Szczupakowski-017 
68.03547Jan ŚwiątkowskiSL73 
69.08592Jerzy UsckiWM15 
70.06355Lech WarwockiLD77 
71.04740Piotr WiankowskiSW1256 
72.05490Grzegorz WichtowskiWP414 
73.07431Marek WitekSL1831 
74.05507Jan WłodkowskiWP725 
75.02846Ryszard WolińskiMP781 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2389 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-19 g.16:57:24 (0.2927/85) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.