Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2890/12897 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Puchar Lata GPTeamów (6)
Kongresowy Turniej Teamów
poniedziałek, 8 lipca 2013r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05691
07109
07114
07543
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
Waldemar Skóra
Przemysław Teleszyński
WP
WP
LD
LD
18
12
7
12
68.56200I
I
I
I
2.08203
01347
09146
09550
Wojciech Gaweł
Piotr Ilczuk
Piotr Tuczyński
Jakub Wojcieszek
WP
WP
WP
WP
13
18
12
7
71.45171II
II
II
II
3.01221
01318
01661
01776
Cezary Balicki
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
Adam Żmudziński
DS
DS
DS
DS
24
18
19
24
70.47146II
II
II
II
4.12197
01539
10370
08158
Michał Klukowski
Wojciech Olański
Erikas Vainikonis
Piotr Zatorski
DS
PD
PD
DS
7
19
7
15
84.12121 
 
 
 
5.01807
03345
05718
06887
Roman Grzelak
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
Jacek Romański
SL
SL
SL
SL
7
18
18
24
90.8796 
 
 
 
6.07796
07827
01726
07869
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
Tomasz Winciorek
Sławomir Zawiślak
WP
WP
DS
LU
13
13
18
19
80.8071 
 
 
 
7.04915
02275
05224
05483
Tomasz Buchnajzer
Tomasz Jarmoliński
Bogusław Matuszewski
Tomasz Wasilewski
WP
LB
WP
WP
4
4
4
4
79.5646 
 
 
 
8.14728
01138
02806
11319
Kamil Nowak
Marek Pietraszek
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
PK
PK
MP
PK
2.5
18
18
7
79.0837 
 
 
 
9.05611
07809
01840
06807
05856
Dominik Filipowicz
Piotr Kołuda
Leszek Majdański
Jan Moszyński
Piotr Walczak
WP
WP
WP
WP
WP
15
13
13
15
19
67.8833 
 
 
 
 
10.01234
 
01632
01707
Kazimierz Bednarek
Marian Ladonski
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
NZ
DS
DS
7
0
4
4
66.3128 
 
 
 
11.07283
05307
03423
07603
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
SL
SL
12
12
7
18
66.0424 
 
 
 
12.01239
01397
01433
10405
Robert Biel
Piotr Korecki
Aleksander Kud
Bogusław Nowak
DS
DS
DS
DS
7
4
7
4
63.9320 
 
 
 
13.02580
02698
09418
11769
Agata Kowal
Jakub Kowal
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
MP
MP
4
7
4
4
61.2016 
 
 
 
14.16293
08253
11842
11089
Piotr Frankowski
Witold Grochulski
Piotr Matuszewski
Marek Michalczyk
LU
LU
LU
LU
1
4
2
2
60.1911 
 
 
 
15.01223
10472
01352
01554
Cathy Bałdysz
Sammy Bałdysz
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
WP
DS
DS
DS
13
2
7
4
59.597 
 
 
 
16.10564
02673
07646
12362
Jan Blajda
Marek Jaworski
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
MP
MP
MP
WP
13
7
7
2.5
59.003 
 
 
 
17.16184
01297
01427
16183
Tomasz Bartnicki
Mirosław Fechner
Przemysław Kubicki
Zofia Miechowicz
LB
DS
DS
LB
1.5
4
4
1.5
58.96  
 
 
 
18.06551
07052
10043
10570
10217
Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
Łukasz Kalbarczyk
Wojciech Kaźmierczak
Urszula Kędzierska
SW
MA
MA
MA
MA
18
7
4
7
4
57.93  
 
 
 
 
19.14885
15839
08549
15840
Marcin Dobrowolski
Adrian Górka
Anna Maduzia
Patryk Szczuczko
ZP
ZP
ZP
ZP
1.5
1.5
1
1
57.52  
 
 
 
20.05651
09138
08978
05374
Edward Kaczmarek
Danuta Kazmucha
Jacek Leśniczak
Cezary Serek
WP
WP
WP
WP
13
7
13
7
56.88  
 
 
 
21.14481
11358
13438
12123
Kacper Kacperski
Aleksander Krych
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
MA
MA
MA
MA
2.5
7
4
4
56.64  
 
 
 
22.06526
07190
06629
06334
10023
Waldemar Burakowski
Paweł Chindelewicz
Włodzimierz Ilnicki
Dariusz Krajewski
Leszek Łuniewski
MA
MA
MA
MA
MA
13
12
13
12
12
56.23  
 
 
 
 
23.15595
14237
15976
15977
Maciej Dąbrowski
Dominik Jastrzębski
Stanisław Mączka
Adam Trzaskowski
MA
MA
MA
MA
2
2
1.5
1
52.96  
 
 
 
24.07779
13412
08619
05859
Jan Betley
Zuzanna Moszczyńska
Anna Sztyber
Artur Wasiak
MA
MA
MA
LD
7
2
2.5
12
52.93  
 
 
 
25.04948
03707
12047
03807
Grzegorz Dembiński
Marek Giża
Andrzej Gołygowski
Tomasz Latos
WP
KP
WP
KP
4
7
7
7
47.41  
 
 
 
26.09357
11550
11104
12154
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
Sławomir Niajko
Mateusz Sobczak
MA
DS
ZP
MA
4
2
7
2.5
44.25  
 
 
 
27.03083
07327
03256
03543
Damian Burek
Andrzej Huńka
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
OP
SL
SL
4
2.5
4
2.5
42.96  
 
 
 
28.02121
10534
06973
02827
02166
02846
Ryszard Sakowicz
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
Marek Urbański
Jarosław Wachnowski
Ryszard Woliński
LB
LB
LB
LB
LB
LB
12
7
24
7
18
7
40.25  
 
 
 
 
 
29.10978
12158
06954
01693
Natalia Banaś
Izabella Jaworska
Adam Suwik
Maciej Terpiłowski
DS
LD
LU
DS
2
2.5
18
4
38.92  
 
 
 
30.06357
13697
06358
13696
Jolanta Wiśniewska
Przemysław Wiśniewski
Sławomir Wiśniewski
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
MA
MA
2
2
2
2
37.42  
 
 
 
31.01224
04078
03168
09951
Marek Bałdysz
Jan Gardocki
Roman Goszcz
Jacek Michalski
LB
PD
SL
SL
12
4
4
2
37.21  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4153 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-09 g.09:03:13 (0.2022/139) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.