Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C2708/14100 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** XLIII Puchar "Śnieżnego Płatka"
OTP** XLIII Turniej o Puchar Śnieżnego Płatka
niedziela, 16 lutego 2014r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01868
01908
Włodzimierz Pocztowski
Ryszard Wójtowicz
OP
OP
7
7
65.91100II
II
2.03184
03549
Artur Guła
Mikołaj Taczewski
WP
WP
13
13
65.8695III
III
3.01840
01865
Leszek Majdański
Andrzej Pawlak
WP
LB
13
13
61.3189III
III
4.07124
01617
Ryszard Lachowicz
Przemysław Saliński
DS
DS
7
4
61.2285 
 
5.03129
03547
Adam Esnekier
Jan Świątkowski
SL
SL
7
7
60.8280 
 
6.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
4
7
60.3176 
 
7.01807
08450
Roman Grzelak
Waldemar Szelka
WP
OP
7
7
60.1571 
 
8.02650
03525
Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
SL
SL
4
4
59.5567 
 
9.03068
03103
Michał Bojanowski
Robert Cimr
SL
SL
7
4
58.7562 
 
10.03064
07370
Michał Błach
Piotr Matkowski
WP
SL
2.5
7
58.1758 
 
11.03546
03621
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
7
57.8853 
 
12.09846
05797
Joanna Kucińska
Karol Ruszkiewicz
SL
LD
2
4
57.8449 
 
13.03266
03562
Stefan Kowalczyk
Jerzy Ujma
SL
SL
18
7
57.7144 
 
14.05585
15649
Stanisław Ciach
Janusz Kuśmierczyk
OP
OP
2.5
1.5
57.6639 
 
15.11866
03274
Janusz Krawczyk
Joanna Taczewska
SL
WP
4
12
57.4835 
 
16.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
4
2.5
57.4130 
 
17.05017
05326
Józef Grewling
Robert Pogorzelski
WP
WP
4
4
57.2826 
 
18.12515
07169
Tadeusz Parylak
Jerzy Siwicki
SL
SL
4
2.5
56.8421 
 
19.05574
05615
Przemysław Błaszczyk
Jarosław Gąsiorowski
LD
MA
12
12
56.2320 
 
20.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
WP
LB
13
7
56.0219 
 
21.02714
02722
Barbara Kulawik
Barbara Lesiecka
SL
SL
4
7
55.8118 
 
22. 
 
Ryszard Chmielewski
Jacek Ruszkarski
-
-
0
0
55.5518 
 
23.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
1.5
2.5
55.4517 
 
24.03482
03483
Krystyna Schaller-Serwińska
Roman Serwiński
SL
SL
2.5
4
54.7416 
 
25.01804
 
Czesław Grądys
Jacek Huszno
OP
-
2
0
54.5115 
 
26.03029
03499
Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
4
7
53.7214 
 
27.01839
14302
Maciej Macewicz
Edward Michalak
OP
OP
4
1.5
53.7014 
 
28.03337
03455
Andrzej Maszczyszyn
Jerzy Radomski
SL
SL
7
7
53.3313 
 
29.03357
03524
Paweł Mierniczek
Wojciech Sułek
SL
SL
7
4
52.6912 
 
30.01788
01813
Bernard Broda
Jacek Hetper
OP
OP
4
4
52.5411 
 
31.08453
08595
Grzegorz Kostrzewa
Sławomir Lachowicz
OP
OP
4
2.5
52.2711 
 
32.01450
01613
Bogdan Leśniak
Marek Rzeszutek
DS
DS
4
4
51.7510 
 
33.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
4
2.5
51.459 
 
34.02693
03388
Paweł Korombel
Marek Nicieja
SL
SL
4
4
51.248 
 
35.03154
03435
Krzysztof Gawędzki
Ireneusz Płocha
SL
SL
4
4
51.147 
 
36.06274
03497
Ryszard Kiełczewski
Jerzy Skwark
LD
SL
18
7
50.987 
 
37.16195
07143
Andrzej Bereziński
Zenon Pierzchała
OP
OP
1
2.5
50.766 
 
38.07501
13014
Jan Styczyński
Mirosław Żerkowski
SL
SL
4
2
50.595 
 
39.16283
03498
Stanisław Jankowski
Zbigniew Słaby
SL
SL
1
4
50.584 
 
40.03288
16807
Paweł Krzyżanowski
Dariusz Sołtysik
SL
LD
4
0
50.544 
 
41.07140
01905
Jerzy Ignyś
Andrzej Wojnarowski
OP
OP
4
7
50.463 
 
42.05136
01910
Adam Kozłowski
Roman Zabłocki
WP
OP
2
4
50.312 
 
43.05602
05660
Janusz Dorofiejczyk
Ireneusz Kmiecik
WP
LD
2
1.5
50.141 
 
44.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
4
12
49.96  
 
45.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
7
7
49.75  
 
46.12714
03592
Wacław Mizera
Andrzej Włodarczyk
SL
SL
2
7
49.64  
 
47.01785
07101
Tomasz Baranowski
Kajetan Olewicz
OP
OP
4
4
49.61  
 
48.01781
10533
Andrzej Aleksandrzak
Ryszard Pałasz
WP
WP
13
7
49.37  
 
49.08725
03432
Stanisław Pawłowski
Stanisław Piwko
SL
SL
2.5
2.5
49.30  
 
50.03063
03399
Tadeusz Biskup
Stefan Osadnik
SL
SL
4
7
48.65  
 
51.07271
14619
Adrian Bakalarz
Maksymilian Chodacki
SL
SL
4
2
48.14  
 
52.01892
12068
Leszek Szymaniec
Tadeusz Wawer
OP
OP
4
2.5
48.10  
 
53.15738
15741
Jerzy Całka
Jerzy Gzieło
SL
SL
1
0.5
48.07  
 
54.09930
07341
Mirosław Białożyt
Ireneusz Kowalczyk
SL
SL
7
18
48.01  
 
55.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
2
1.5
47.78  
 
56.07441
 
Adam Rokicki
Zdzisław Wojtynia
LD
-
2.5
0
47.60  
 
57.01854
01916
Romuald Naumowicz
Dariusz Zbieg
OP
OP
2.5
2.5
47.13  
 
58.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
47.10  
 
59.03168
09951
Roman Goszcz
Jacek Michalski
SL
SL
4
2.5
47.00  
 
60.07327
10925
Andrzej Huńka
Kazimierz Zdebski
OP
SL
2.5
2
46.77  
 
61.01864
01907
Andrzej Owczarek
Piotr Woźniak
OP
OP
4
4
46.75  
 
62. 
11886
Stanisław Kostrz
Mieczysław Maziarz
-
SL
0
1.5
46.62  
 
63.01846
01858
Andrzej Materla
Marek Oliwa
OP
OP
4
4
46.56  
 
64.13167
01891
Marian Łukaszuk
Gerard Szweda
OP
OP
1.5
2
46.52  
 
65.01835
05700
Bogdan Lipczak
Mieczysław Magott
OP
OP
4
2
45.46  
 
66.07130
11177
Eugeniusz Konik
Ireneusz Malczewski
OP
OP
4
2.5
45.26  
 
67.11155
01820
Marek Benda
Marek Jezierzański
OP
OP
2.5
4
45.22  
 
68.17002
07158
Krzysztof Bukowski
Zbigniew Hałaczkiewicz
LD
LD
0
4
45.02  
 
69.12483
01857
Zdzisław Aniserowicz
Roman Ogrodnik
OP
OP
2.5
4
44.25  
 
70.07129
01861
Ryszard Kubica
Emil Otrembka
OP
OP
0.5
2.5
44.21  
 
71.03304
03353
Julian Lassota
Jerzy Michalski
SL
SL
12
4
43.99  
 
72.08993
11884
Tadeusz Karpik
Jacek Ziora
LD
LD
4
2
43.85  
 
73.12267
07505
Danuta Sochacka-Kucharczyk
Marian Woźniak
SL
SL
1.5
2.5
43.39  
 
74.15974
03300
Bogdan Bialik
Tomasz Kuś
SL
SL
1.5
7
42.37  
 
75.13791
03393
Edward Ciesielski
Marek Nowakowski
SL
SL
2
7
41.11  
 
76. 
 
Jolanta Helmich
Zdzisława Owczarek
-
-
0
0
40.73  
 
77.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
2
4
40.61  
 
78.09737
 
Wiesław Wachowicz
Zbigniew Zasada
LD
-
1.5
0
39.21  
 
79.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
2
2
38.96  
 
80. 
12228
Andrzej Bonczek
Adam Kielichowski
-
LD
0
2.5
38.88  
 
81.11162
01869
Florian Dudek
Henryk Przybylski
OP
OP
2
2.5
38.88  
 
82.01900
01914
Krzysztof Widocki
Krzysztof Zatorowski
OP
OP
1.5
2
38.62  
 
83.15340
08716
Aleksander Drabczyk
Jerzy Niemiec
SL
SL
2
4
38.29  
 
84.15865
15866
Krystyna Wąchała
Roman Wąchała
OP
OP
1
1
38.09  
 
85.07154
13088
Kazimierz Pinkosz
Jan Skoczylas
OP
OP
4
0
33.77  
 
86.15747
16751
Roman Gniazdowski
Augustyn Ślesiński
OP
OP
0
0
33.23  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2688 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.slzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-14 g.20:12:03 (0.3097/182) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.