Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C2681/14311 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2013/2014
II liga SW
poniedziałek, 31 marca 2014r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.03029Stanisław AdamczykSL5530EDGAS Chorzów 
2.03034Andrzej BacikSL7530EDGAS Chorzów 
3.01231Longin BartnikOP7410MULTI Opole 
4.03049Tomasz BednarekSL5459BUKS MDK MOSM II Bytom 
5.03068Michał BojanowskiSL7498Senior I KatowiceI
6.03085Jacek CebulskiSL5397JOCKER Oświęcim 
7.03098Jerzy CiesielczukSL12350Silesia II Gliwice 
8.13791Edward CiesielskiSL2.5530EDGAS Chorzów 
9.03103Robert CimrSL5685Senior I KatowiceI
10.01274Marek CzolijDS7570KS Turbo ARAJ FLY BACK Wrocław 
11.01283Piotr DobryszyckiDS12570KS Turbo ARAJ FLY BACK Wrocław 
12.05606Grzegorz DziębowskiLD7300A-Media Sieradz 
13.01297Mirosław FechnerDS5490ERBUD AZS PWR IX Wrocław 
14.12724Damian GałązkaSL1.5106EDGAS Chorzów 
15.03153Krzysztof GawełSL5350Silesia II Gliwice 
16.09562Łukasz GawełDS5670RAG AZS PWR VII WrocławII
17.01311Jerzy GładyszDS12570KS Turbo ARAJ FLY BACK Wrocław 
18.03168Roman GoszczSL4323JOCKER Oświęcim 
19.01320Andrzej GórzyńskiDS5518RAG AZS PWR VII WrocławII
20.01806Zdzisław GryzłoOP7348POMOLOGIA Prószków 
21.05624Jacek GrzelczakLD7370INTRA Łódź 
22.01809Bogusław HawryszOP4450POMOLOGIA Prószków 
23.12846Andrzej HermansdorferSL5530EDGAS Chorzów 
24.01352Bernard JadczakDS7490ERBUD AZS PWR IX Wrocław 
25.12727Jolanta JakubiecSL2292EDGAS Chorzów 
26.01817Ryszard JakubowskiOP7450POMOLOGIA Prószków 
27.11128Artur JaneczkoSL4397JOCKER Oświęcim 
28.03206Maciej JaneczkoSL5620JOCKER OświęcimII
29.03211Andrzej JareckiSL5685Senior I KatowiceI
30.11551Grzegorz JarząbekDS5183RAG AZS PWR VII Wrocław 
31.05647Daniela JędrychowskaLD7346INTRA Łódź 
32.01823Antoni JurkunOP5287POMOLOGIA Prószków 
33.07087Piotr KaczorowskiMA5138Bard 13 
34.03233Paweł KaletaSL4459BUKS MDK MOSM II Bytom 
35.05654Dariusz KardasLD7550BINŻ Bełchatów 
36.05656Andrzej KaźmierczakLD5550BINŻ Bełchatów 
37.01373Andrzej KaźmierczakDS9430BKB Bolesławiec 
38.06274Ryszard KiełczewskiLD1850INTRA Łódź 
39.06332Michał KilanowskiMA4244Bard 13 
40.02695Łukasz KostekSL3447JOCKER OświęcimII
41.01408Mariusz KowalczykDS4425KS Turbo ARAJ FLY BACK Wrocław 
42.16802Zbigniew KowalczykLD0248BINŻ Bełchatów 
43.15106Roman KowalikLD2158A-Media Sieradz 
44.05670Andrzej KozikowskiLD13272A-Media Sieradz 
45.11479Tomasz KoźleckiDS3336KS Turbo ARAJ FLY BACK Wrocław 
46.05672Andrzej KrakowiakLD5358BINŻ Bełchatów 
47.05675Mariusz KraśnickiLD7300A-Media Sieradz 
48.01419Piotr KrawczykDS7389KS Konfeks I Legnica 
49.03282Zdzisław KrzemińskiSL12350Silesia II Gliwice 
50.01427Przemysław KubickiDS4490ERBUD AZS PWR IX Wrocław 
51.03293Patryk Kuczera-DygaSL4510BUKS MDK MOSM II Bytom 
52.02714Barbara KulawikSL4498Senior I KatowiceI
53.09774Krzysztof KwiatkowskiMA3244Bard 13 
54.01444Ryszard LaskowskiDS7470KS Konfeks I Legnica 
55.02722Barbara LesieckaSL7498Senior I KatowiceI
56.09303Jarosław ŁaszczukLD4300A-Media Sieradz 
57.05696Igor ŁobodzińskiLD5550BINŻ Bełchatów 
58.08318Piotr ŁopusiewiczDS3457RAG AZS PWR VII WrocławII
59.03332Zdzisław MałekSL7332BUKS MDK MOSM II Bytom 
60.11550Piotr MarcinowskiDS3670KS AZS PWR III Wrocław 
61.01844Feliks MarciszewskiOP5450POMOLOGIA Prószków 
62.05713Mirosław MarszałLD4248BINŻ Bełchatów 
63.09951Jacek MichalskiSL3372JOCKER Oświęcim 
64.01498Marek MichalskiDS4470KS Konfeks I Legnica 
65.01852Andrzej MikułaOP7246POMOLOGIA Prószków 
66.01502Mirosław MiłaszewskiDS18670RAG AZS PWR VII WrocławII
67.01508Jarosław MolendaDS7411BKB Bolesławiec 
68.03377Krzysztof MomotSL4496JOCKER OświęcimII
69.07378Mateusz MroczkowskiDS7305RAG AZS PWR VII Wrocław 
70.01534Antoni OchotDS12294BKB Bolesławiec 
71.01541Andrzej OlszewskiDS345KS Turbo ARAJ FLY BACK Wrocław 
72.03399Stefan OsadnikSL7125Senior I Katowice 
73.05751Roman OwsiakLD5148INTRA Łódź 
74.09876Rafał ParkitnySL4408BUKS MDK MOSM II Bytom 
75.03422Andrzej PiecuchSL7190Silesia II Gliwice 
76.12777Piotr PiotrowskiLD483INTRA Łódź 
77.04683Przemysław PiotrowskiDS12610RAG AZS PWR VII Wrocław 
78.03434Grzegorz PlewniakSL4596JOCKER OświęcimII
79.07310Kazimierz PłusaSL4103Silesia II Gliwice 
80.05772Krzysztof PorczyńskiLD5370INTRA Łódź 
81.01577Aleksander PoznyszDS12470KS Konfeks I Legnica 
82.15153Teresa PudelewiczLD3550BINŻ Bełchatów 
83.03454Jacek RadomskiSL7530EDGAS Chorzów 
84.11942Bogdan RadwańskiMA446Bard 13 
85.06348Tomasz RadwańskiMA4138Bard 13 
86.09887Andrzej ReclikSL2146Silesia II Gliwice 
87.01597Michał RobakDS4490ERBUD AZS PWR IX Wrocław 
88.03472Kazimierz RógSL7205Silesia II Gliwice 
89.05797Karol RuszkiewiczLD4370INTRA Łódź 
90.08426Robert SadowskiMA5320Bard 13 
91.01621Wojciech SękowskiDS5470KS Konfeks I Legnica 
92.06917Robert SiedleckiMA5320Bard 13 
93.03489Zygmunt SienickiSL13281BUKS MDK MOSM II Bytom 
94.01627Waldemar SiudaDS9157BKB Bolesławiec 
95.01882Andrzej SkotnicznyOP7410MULTI Opole 
96.01881Marek SkotnicznyOP5328MULTI Opole 
97.03496Marek SkulimowskiSL4459BUKS MDK MOSM II Bytom 
98.03499Andrzej SładkiSL7592Senior I KatowiceI
99.06940Sylwester SommerMA5305Bard 13 
100.05822Tomasz SpodenkiewiczLD13300A-Media Sieradz 
101.05827Tomasz StasiołekLD7370INTRA Łódź 
102.08743Jerzy StaszakSL7510BUKS MDK MOSM II Bytom 
103.16475Andrzej StaszekSL1700Senior I KatowiceI
104.13591Konrad StenzelMA3305Bard 13 
105.01668Edward SzafraniecDS7570KS Turbo ARAJ FLY BACK Wrocław 
106.01888Jan SzagałaOP4430POMOLOGIA Prószków 
107.01889Stanisław SzczepańskiOP5369POMOLOGIA Prószków 
108.03529Jacek SzczerbowskiSL5496JOCKER OświęcimII
109.08450Waldemar SzelkaOP7410MULTI Opole 
110.03532Edwin SzenkelbachSL7700Senior I KatowiceI
111.06956Bogdan SzlachetaMA5183Bard 13 
112.06962Piotr SzwarclosMA1.5138Bard 13 
113.05845Zbigniew SzymczykLD5358BINŻ Bełchatów 
114.01683Marian SzymonowiczDS7235BKB Bolesławiec 
115.01690Wiesław TabiszewskiDS7430BKB Bolesławiec 
116.01711Lech WarężakDS7372BKB Bolesławiec 
117.01718Bogumił WegnerDS9470KS Konfeks I Legnica 
118.11161Marek WernerOP3410MULTI Opole 
119.03588Maciej WilkoszewskiSL530Silesia II Gliwice 
120.01725Dariusz WincentyDS7470KS Konfeks I Legnica 
121.01727Artur WinklerDS7430BKB Bolesławiec 
122.01730Michał WittenbeckDS7670RAG AZS PWR VII WrocławII
123.01732Włodzimierz WittenbeckDS3112KS Turbo ARAJ FLY BACK Wrocław 
124.09206Cezary WołczakOP5410MULTI Opole 
125.01906Krzysztof WołynkiewiczOP4430POMOLOGIA Prószków 
126.01740Marek WoźniakDS3221ERBUD AZS PWR IX Wrocław 
127.01747Zdzisław WójcikDS7490ERBUD AZS PWR IX Wrocław 
128.05876Piotr WulkiewiczLD5300A-Media Sieradz 
129.01753Łukasz WysłouchDS3147ERBUD AZS PWR IX Wrocław 
130.01761Małgorzata ZalewskaDS3245ERBUD AZS PWR IX Wrocław 
131.05881Antoni ZdzienickiLD13346INTRA Łódź 
132.03621Krzysztof ZielińskiSL7218Senior I Katowice 
133.03620Mirosław ZielińskiSL13350Silesia II Gliwice 
134.01772Sławomir ZimniakDS5294BKB Bolesławiec 
135.13174Ryszard ZwolakSL3620JOCKER Oświęcim 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 51793 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.slzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-27 g.01:43:21 (0.3446/145) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.