Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C2938/15774 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2014/2015
I liga - grupa N
niedziela, 1 marca 2015r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna ks*
1.01781Andrzej AleksandrzakWP13900450UKB KLEKS Szamotuły 
2.01220Grzegorz BajekDS9825413Comfort SA KS AZS Polit.IV WR 
3.08294Mariusz BartkowskiWP151150575OAZA KórnikI
4.12127Jarosław BartosińskiPM5775388SDK Tczew 
5.08396Andrzej BernatowiczMA4620310AZS UW Warszawa 
6.04887Olech BestrzyńskiWP131100550DĄBRÓWKA STARKA Poznań 
7.07779Jan BetleyMA7950475AZS UW Warszawa 
8.06507Wojciech BiegajłoMA13887444INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock 
9.05574Przemysław BłaszczykLD131300650KDK1 KutnoM
10.10591Joanna BredeWP37940UKB KLEKS Szamotuły 
11.01945Mirosław BublewiczLB91250625GOMAD Gorzów Wlkp.I
12.04547Andrzej BunikowskiPM18850425DARLES SANTERM Gdańsk 
13.04921Cezary BuraWP7725363KS UNIA II Leszno 
14.04549Dariusz ChmielewskiPM5458229DARLES SANTERM Gdańsk 
15.01952Andrzej ChoniawkoZP13700350Szczecin & SyNiS Opole 
16.05911Mirosław ChwalkoZP2.53920ZOIM Szczecin 
17.04553Elżbieta CzekajPM11850425DARLES SANTERM Gdańsk 
18.01272Marek CzerepakDS12825413Comfort SA KS AZS Polit.IV WR 
19.15922Grzegorz Darkiewicz-MoniuszkoMA4827414AZS UW Warszawa 
20.04949Michał DembińskiWP12660330DĄBRÓWKA STARKA Poznań 
21.04559Kazimierz DominiakPM9469235KOSMETERIA Żukowo 
22.04560Jarosław DrewingPM5219110KOSMETERIA Żukowo 
23.04569Krzysztof FirkusPM4219110KOSMETERIA Żukowo 
24.04778Piotr FraniewskiPM4750375KOSMETERIA Żukowo 
25.07080Tomasz FreitagWP5783392UKB KLEKS Szamotuły 
26.06598Karol GałązkaMA7661331AZS UW Warszawa 
27.09562Łukasz GawełDS5740370Rag KS AZS Polit.VII Wrocław 
28.05025Jan GrygierWP4353177UKB KLEKS Szamotuły 
29.05030Bogdan GrzelakWP5725363KS UNIA II Leszno 
30.05624Jacek GrzelczakLD11887444KDK1 Kutno 
31.07794Marta JaneczekPM9850425DARLES SANTERM Gdańsk 
32.04593Wacław JanickiPM17527264SDK Tczew 
33.05059Stanisław JanikLB121000500Kart-El Gorzów 
34.05064Andrzej JanowiczWP5399200KS UNIA II Leszno 
35.09387Cezary JarmułZP5700350Szczecin & SyNiS Opole 
36.05069Paweł JassemZP1719598ZOIM Szczecin 
37.01822Andrzej JurkiewiczZP3525263Szczecin & SyNiS Opole 
38.14481Kacper KacperskiMA4744372AZS UW Warszawa 
39.02018Robert KaranowskiLB71250625GOMAD Gorzów Wlkp.I
40.04602Aleksander KasprzakPM18775388SDK Tczew 
41.04603Jakub KasprzakPM11750375KOSMETERIA Żukowo 
42.04604Patryk KasprzakPM5217109SDK Tczew 
43.07891Piotr KlimackiZP18700350Szczecin & SyNiS Opole 
44.01826Janusz KościelnyWP9783392UKB KLEKS Szamotuły 
45.08182Paweł KowalczewskiDS7825413Comfort SA KS AZS Polit.IV WR 
46.05670Andrzej KozikowskiLD13710355KDK1 Kutno 
47.03787Adam KozłowskiLB121000500Kart-El Gorzów 
48.06334Dariusz KrajewskiMA13975488INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock 
49.02046Ryszard KubackiZP5525263Szczecin & SyNiS Opole 
50.05155Jan KuczeraWP7900450UKB KLEKS Szamotuły 
51.04630Jacek LasotaPM11750375KOSMETERIA Żukowo 
52.08978Jacek LeśniczakLB13920460Kart-El Gorzów 
53.03815Michał LewińskiLB121000500Kart-El Gorzów 
54.05189Wiesław LisowskiWP7218109KS UNIA II Leszno 
55.13364Adam LonskiPM5775388SDK Tczew 
56.08318Piotr ŁopusiewiczDS4879440Rag KS AZS Polit.VII Wrocław 
57.10023Leszek ŁuniewskiMA12975488INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock 
58.05202Przemysław MachowczykWP12861431UKB KLEKS Szamotuły 
59.05701Marta Maj-RudnickaLD131300650KDK1 KutnoM
60.11550Piotr MarcinowskiDS5925463Rag KS AZS Polit.VII Wrocław 
61.01486Marek MarkowskiWP12666333UKB KLEKS Szamotuły 
62.13438Rafał MarksMA7950475AZS UW Warszawa 
63.05221Tadeusz MasłowskiWP7725363KS UNIA II Leszno 
64.11809Krzysztof MielnikPM5775388SDK Tczew 
65.06795Ewa MiszewskaWP181150575OAZA KórnikI
66.05264Jerzy MściszWP131100550DĄBRÓWKA STARKA Poznań 
67.01516Karol MykietynDS18825413Comfort SA KS AZS Polit.IV WR 
68.11104Sławomir NiajkoZP12875438ZOIM Szczecin 
69.05730Wiesław NicińskiLD131300650KDK1 KutnoM
70.06343Mariusz NowakMA9975488INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock 
71.07591Aleksander NowakowskiWP111056528DĄBRÓWKA STARKA Poznań 
72.05739Robert NowickiWP151100550DĄBRÓWKA STARKA Poznań 
73.05291Ryszard OlenderekWP11900450UKB KLEKS Szamotuły 
74.08899Marcin OsmańskiPM3282141KOSMETERIA Żukowo 
75.02093Stanisław OwczarskiLB121250625GOMAD Gorzów Wlkp.I
76.10533Ryszard PałaszWP71100550DĄBRÓWKA STARKA Poznań 
77.06346Adam PawłowskiLD131300650KDK1 KutnoM
78.05314Marcin PędzińskiWP151100550DĄBRÓWKA STARKA Poznań 
79.05315Maciej PiaseckiWP5725363KS UNIA II Leszno 
80.09768Sebastian PiepióraPM9556278DARLES SANTERM Gdańsk 
81.04683Przemysław PiotrowskiDS12925463Rag KS AZS Polit.VII Wrocław 
82.02382Sławomir PolakWP4725363KS UNIA II Leszno 
83.02110Zbigniew PrzybylskiLB71250625GOMAD Gorzów Wlkp.I
84.06077Tomasz RusieckiZP11875438ZOIM Szczecin 
85.01620Robert SekulskiDS13493247Comfort SA KS AZS Polit.IV WR 
86.06092Piotr SiemaszkoZP5455228Szczecin & SyNiS Opole 
87.06923Jacek SikoraPM4720360DARLES SANTERM Gdańsk 
88.05386Paweł SiwińskiLB121000500Kart-El Gorzów 
89.02131Ryszard SmejdaZP5312156ZOIM Szczecin 
90.12154Mateusz SobczakDS5925463Rag KS AZS Polit.VII Wrocław 
91.05400Maciej SobieralskiWP131150575OAZA KórnikI
92.04703Eugeniusz StarzyńskiPM7250125KOSMETERIA Żukowo 
93.12123Mateusz StępińskiMA5785393AZS UW Warszawa 
94.04707Mirosław SzalińskiPM12775388SDK Tczew 
95.04712Leszek SzkudlarekPM7850425DARLES SANTERM Gdańsk 
96.08619Anna SztyberMA4620310AZS UW Warszawa 
97.05446Marek SzukałaWP191150575OAZA KórnikI
98.11903Paweł SzymaszczykMA7950475AZS UW Warszawa 
99.02158Zdzisław ŚwiątekLB121000500Kart-El Gorzów 
100.08350Władysław TomasiakZP13700350Szczecin & SyNiS Opole 
101.04721Piotr TomczakPM5651326SDK Tczew 
102.04731Sylwester WalerowiczPM15558279SDK Tczew 
103.04732Michał WantkePM11750375KOSMETERIA Żukowo 
104.06355Lech WarwockiLD711960KDK1 Kutno 
105.06128Andrzej WasylkoZP5875438ZOIM Szczecin 
106.06129Piotr WasylkoZP11875438ZOIM Szczecin 
107.06130Wojciech WaszkiewiczZP414070Szczecin & SyNiS Opole 
108.02174Wojciech WaszkowiakLB121250625GOMAD Gorzów Wlkp.I
109.05487Przemysław WeymannWP91150575OAZA KórnikI
110.06356Maciej WiącekMA12975488INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock 
111.07926Maciej WierzbickiLB71250625GOMAD Gorzów Wlkp.I
112.01730Michał WittenbeckDS7925463Rag KS AZS Polit.VII Wrocław 
113.01731Paweł WittenbeckDS12787394Rag KS AZS Polit.VII Wrocław 
114.05517Krzysztof WośkowiakWP5508254KS UNIA II Leszno 
115.06147Paweł WoźnickiZP7875438ZOIM Szczecin 
116.05523Artur WójcikWP12822411UKB KLEKS Szamotuły 
117.01749Maciej WręczyckiDS15825413Comfort SA KS AZS Polit.IV WR 
118.02185Damian WrońskiZP11545273ZOIM Szczecin 
119.08903Olga ZabulewiczPM4524262DARLES SANTERM Gdańsk 
120.05534Stanisław ZakrzewskiWP131150575OAZA KórnikI
121.05548Janusz ZwierzyńskiLB11360180Kart-El Gorzów 
122.02199Wiesław ŻegilewiczLB12816408GOMAD Gorzów Wlkp. 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 95879 punktów PKL, w tym 47967 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-27 g.09:06:15 (0.3620/132) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.