Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C3253/17725 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par (2)
V Kongresowy Turniej Par
niedziela, 6 marca 2016r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04108
10054
Przemysław Janiszewski
Andrzej Jaszczak
WM
ZP
21
15
65.41219I
I
2.11296
06112
Artur Pomarański
Roman Szlachetka
ZP
ZP
3
12
61.64213II
II
3.11550
12123
Piotr Marcinowski
Mateusz Stępiński
DS
MA
5
5
60.69206II
II
4.07221
09333
Andrei Kavalenka
Aliaksandr Korzun
PD
PD
5
4
59.65200III
III
5.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
58.97194III
III
6.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
58.51189III
III
7.04344
10821
Marek Lichocki
Daniel Wesołowski
WM
PM
11
3
58.51184 
 
8.17134
05830
Marek Dalecki
Robert Stoliński
MA
LD
7
15
58.47179 
 
9.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
1.5
2.5
58.27173 
 
10.06689
12196
Andrzej Kondeja
Zbigniew Skibicki
MA
PM
13
4
58.14168 
 
11.08078
08119
Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
PM
PM
12
11
57.81163 
 
12.03960
07849
Radosław Szczepański
Bogdan Szulejewski
LB
DS
18
18
57.45158 
 
13.10095
02121
Paweł Miechowicz
Ryszard Sakowicz
LB
LB
13
15
57.42153 
 
14.04461
04355
Karolina Macielak
Mariusz Macielak
MA
MA
3
5
57.21148 
 
15.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
4
3
56.73142 
 
16.06658
11319
Jacek Kalita
Przemysław Zawada
KP
WM
24
15
56.65137 
 
17.15621
04588
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
PM
PM
19
18
56.56132 
 
18.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
5
56.37127 
 
19.08241
03847
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
56.34122 
 
20.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
0
3
56.11117 
 
21.04198
04451
Adolf Bocheński
Jerzy Skrzypczak
WM
WP
12
21
56.03111 
 
22.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
56.01106 
 
23.08056
10118
Marek Jacyków
Jarosław Pęski
PM
PM
4
4
55.93101 
 
24.06648
05423
Piotr Jurek
Jeremi Stępiński
MA
MA
18
19
55.3796 
 
25.05111
05718
Wit Klapper
Jerzy Michałek
SL
SL
21
19
55.3391 
 
26.04396
04402
Krzysztof Pakuła
Ryszard Pichla
WM
WM
9
7
55.3286 
 
27.07796
09550
Marek Jeleniewski
Jakub Wojcieszek
WM
MA
17
15
55.1680 
 
28.04535
04360
Dariusz Bogucki
Mirosław Makatrewicz
PM
WM
13
13
55.0775 
 
29.04430
10335
Jan Rogowski
Sławomir Wrzosek
WM
WM
18
11
55.0470 
 
30.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
12
9
54.9365 
 
31.07812
06954
Zygmunt Kuczyński
Adam Suwik
MA
SW
11
18
54.8860 
 
32.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
KP
MA
24
7
54.8155 
 
33.09357
13438
Arkadiusz Majcher
Rafał Marks
MA
MA
7
7
54.5749 
 
34.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
WM
WM
18
4
54.4344 
 
35.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
KP
5
24
54.3843 
 
36.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
MP
WP
5
18
54.2343 
 
37.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
WM
5
19
54.1742 
 
38.15595
12899
Maciej Dąbrowski
Michał Wróbel
MA
MA
4
4
54.1441 
 
39.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
15
15
54.1240 
 
40.02519
02546
Bartosz Matras
Jacek Przybyś
LU
LU
5
5
54.0739 
 
41.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
54.0238 
 
42.14525
06923
Przemysław Kurzak
Jacek Sikora
MP
PM
2
4
54.0037 
 
43.06165
06249
Dariusz Biedrzycki
Przemysław Ślesicki
MA
MA
5
7
53.9436 
 
44.12624
12620
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
PM
PM
3
3
53.8135 
 
45.02927
02966
Paweł Kowalski
Stanisław Pająk
SW
SW
7
13
53.7835 
 
46.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
12
11
53.7734 
 
47.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
LU
LU
13
21
53.6933 
 
48.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
15
53.5932 
 
49.11802
04829
Marek Banasiński
Marek Pietrzak
PM
PM
12
4
53.4831 
 
50.06526
06818
Waldemar Burakowski
Wiesław Niedziela
MA
MA
15
7
53.4730 
 
51.03064
03184
Michał Błach
Artur Guła
SL
SL
4
15
53.3929 
 
52.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
53.3628 
 
53.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
4
15
53.2227 
 
54.07209
16793
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
PD
PD
7
2
53.2127 
 
55.12272
11903
Anna Makarewicz
Paweł Szymaszczyk
DS
MA
3
7
53.0426 
 
56.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
53.0325 
 
57.07642
15477
Witold Stachnik
Krzysztof Żak
MP
MP
7
4
52.8424 
 
58.10798
08951
Kazimierz Gierulski
Janusz Tchórzewski
PM
WM
3
2
52.7723 
 
59.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
5
7
52.3822 
 
60.03714
03820
Andrzej Grela
Jarosław Łakomy
KP
KP
9
5
52.3321 
 
61.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
52.2020 
 
62.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
WP
LD
18
7
51.7120 
 
63.09667
15802
Arkadiusz Górzewski
Adam Suchodolski
PM
PM
5
2.5
51.6919 
 
64.05176
08158
Michał Kwiecień
Piotr Zatorski
DS
DS
24
19
51.6118 
 
65.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
11
9
51.5717 
 
66.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
4
3
51.5616 
 
67.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
15
13
51.4915 
 
68.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
7
51.3914 
 
69.03644
08117
Adam Błachnio
Grażyna Brewiak
MA
PM
12
19
51.3613 
 
70.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
2.5
5
51.2012 
 
71.04392
10561
Robert Ostapczuk
Tadeusz Więckiewicz
WM
WM
5
5
51.2012 
 
72.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
2
12
51.1511 
 
73.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
4
4
51.1410 
 
74.08109
08565
Krzysztof Borkowski
Lechosław Suszka
PM
PM
3
4
51.019 
 
75.04559
04601
Kazimierz Dominiak
Witold Kaliński
PM
PM
9
12
50.908 
 
76.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
50.817 
 
77.08931
11610
Andrzej Fengler
Paweł Starnawski
MA
MA
5
5
50.786 
 
78.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
50.745 
 
79.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
19
19
50.414 
 
80.02928
07431
Marek Kozdrach
Marek Witek
SW
LB
4
21
50.284 
 
81.01347
06795
Piotr Ilczuk
Ewa Miszewska
WP
WP
18
19
50.283 
 
82.04665
04751
Kazimierz Omernik
Andrzej Zaleski
PM
PM
19
7
50.122 
 
83.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
11
9
50.081 
 
84.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
WM
5
19
50.08  
 
85.12266
06355
Marek Drukier
Lech Warwocki
WP
LD
4
7
49.93  
 
86.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
9
49.93  
 
87.11214
13910
Marek Kolasiński
Lesław Mandecki
MA
MA
3
3
49.93  
 
88.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
7
11
49.85  
 
89.04922
07811
Piotr Busse
Marcin Krupowicz
SL
SL
18
21
49.83  
 
90.10721
06845
Sławomir Czech
Tomasz Paluchowski
MA
DS
5
13
49.76  
 
91.12320
15803
Zofia Bałdysz
Monika Suchodolska
WP
PM
3
2
49.76  
 
92. 
 
Janis Cimins
Maija Romanovska
LAT
LAT
6
6
49.63  
 
93.04700
04701
Mieczysław Smugała
Jan Staniszewski
PM
PM
3
5
49.53  
 
94.10533
02827
Ryszard Pałasz
Marek Urbański
DS
LB
7
11
49.41  
 
95.04593
04731
Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
WP
WP
17
15
49.31  
 
96.04411
04434
Zbigniew Prasek
Wojciech Romaszko
PM
PM
5
3
49.25  
 
97.04632
04684
Jacek Lew
Józef Pochroń
PM
PM
13
19
49.15  
 
98.04279
04350
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
WM
WM
7
9
49.12  
 
99.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
LB
12
7
49.05  
 
100.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
5
5
48.99  
 
101.06697
06866
Jarosław Kostrzewa
Cezary Przasnek
PD
MA
9
5
48.83  
 
102.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
4
5
48.76  
 
103.02595
12482
Stanisław Bednarczyk
Mirosława Trella
PM
PM
5
2
48.75  
 
104.08128
04621
Zenon Betański
Marek Kryniewski
PM
PM
4
5
48.59  
 
105.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
48.50  
 
106.02013
08350
Andrzej Jeleniewski
Władysław Tomasiak
WP
ZP
18
13
48.41  
 
107.06776
04416
Janusz Maliszewski
Bernard Pszczoła
LU
WM
9
11
48.41  
 
108.04345
04509
Tomasz Lisica
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
48.15  
 
109.03650
03999
Tomasz Borucki
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
5
5
48.11  
 
110. 
 
Slavi Aleksiev
Lyublyana Aleksieva
BUL
BUL
6
6
48.07  
 
111.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
13
13
48.06  
 
112.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
47.98  
 
113.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
11
5
47.82  
 
114.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
5
7
47.58  
 
115.03003
09210
Hubert Urban
Tatiana Verkhos
SW
SW
7
3
47.51  
 
116.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
47.45  
 
117.08805
07559
Roman Błoński
Henryk Łęcki
WM
WM
2.5
1.5
47.20  
 
118.03454
03546
Jacek Radomski
Krzysztof Śliwoń
OP
SL
9
13
47.19  
 
119.07578
08802
Jan Chodkiewicz
Robert Grad
WM
WM
3
2.5
47.09  
 
120.09006
15600
Adam Peszke
Jacek Wróbel
WP
MA
4
1
47.03  
 
121.05675
12154
Mariusz Kraśnicki
Mateusz Sobczak
LD
DS
7
7
46.87  
 
122.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
2
5
46.85  
 
123.04194
04267
Wiesław Bielski
Stanisław Hartwig
WM
WM
3
2.5
46.83  
 
124.04151
04400
Sławomir Achmatow
Jerzy Bludau
WM
WM
1.5
3
46.67  
 
125. 
 
Janis Ilzins
Naurisas Pelsis
LAT
LAT
6
6
46.49  
 
126.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
WP
WP
3
3
46.38  
 
127.02262
13693
Zbigniew Halat
Curt Sjolin
LB
LB
12
2
46.28  
 
128.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
46.28  
 
129.11682
11681
Stanisław Bohut
Ziemowit Nowak
WM
PM
3
5
46.19  
 
130.04144
16829
Adam Chmielewski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
3
45.85  
 
131.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
1.5
2
45.45  
 
132.10103
10799
Marcin Franzen
Michał Gutowski
PM
PM
2.5
3
45.00  
 
133. 
 
Lars Hogldund
Wanda Nillson
SWE
SWE
6
6
44.93  
 
134.12987
09696
Witold Pietrzak
Grzegorz Wołowiec
LD
PM
2.5
4
44.90  
 
135.04040
04045
Jerzy Gober
Jacek Pietrukiewicz
PD
PD
9
2.5
44.75  
 
136.06822
13028
Anna Nosalska
Piotr Suchodolski
PM
PM
7
4
44.73  
 
137.14676
14156
Valentinas Cesunas
Gintaras Simanaitis
PD
PD
1
2
44.68  
 
138.16187
13707
Krzysztof Czapczyk
Mirosław Małypan
PM
PM
2.5
3
44.57  
 
139.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
44.46  
 
140.04297
08316
Wojciech Karpiński
Krzysztof Nagielski
WM
WM
5
9
44.06  
 
141. 
14159
Remigijus Mackus
Jurgita Rotomskiene
LTU
PD
6
1
44.03  
 
142.04265
04374
Stanisław Charun
Marek Mokrzycki
WM
WM
3
3
43.88  
 
143.04480
04506
Waldemar Ślesicki
Regina Wołek
WM
WM
2.5
2.5
43.82  
 
144.13841
11248
Marek Parol
Radosław Szczepanowski
PM
PM
3
2.5
43.79  
 
145.11899
06248
Dominik Głowacki
Hilary Ślesicki
MA
WP
0.5
4
43.61  
 
146.04797
04696
Ryszard Konopka
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
43.35  
 
147.04197
04296
Wojciech Bobrek
Ryszard Karp
WM
WM
12
9
43.26  
 
148.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
5
5
43.04  
 
149.09385
06131
Wojciech Morawski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
1
4
42.67  
 
150.09461
09462
Zbigniew Samborski
Marek Serdyński
WM
WM
1.5
1.5
42.51  
 
151.04195
04546
Filip Bieńkowski
Andrzej Daszczuk
WM
WM
5
3
42.32  
 
152.14036
14965
Joanna Michalska
Marta Wójcik
MA
MA
2
2.5
41.21  
 
153.14845
13882
Robert Krawczyk
Agnieszka Sławenta
PM
PM
4
4
40.68  
 
154.10813
12571
Bartłomiej Nowak
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
2
39.86  
 
155.04427
04497
Edmund Reczuga
Mirosław Wilga
WM
WM
7
5
39.14  
 
156.04455
 
Mieczysław Sokołowski
Karol Stolarowicz
WM
NZ
0.5
0
39.11  
 
157.15195
12668
Wiesław Podlecki
Lech Skwarżyński
WM
WM
2
2
39.00  
 
158.04342
10165
Bogdan Lesiński
Janusz Romański
WM
WM
7
2.5
38.95  
 
159. 
12226
Bogdan Banaszkiewicz
Witold Nowicki
NZ
WP
0
0
37.53  
 
160.09414
 
Henryk Hacik
Jerzy Szechlicki
WM
NZ
2
0
37.10  
 
161.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
2.5
1.5
35.29  
 
162. 
 
Rena Bieda
Jerzy Kwoczek
NZ
NZ
0
0
33.42  
 
163.10056
06352
Piotr Nowicki
Leszek Szeląg
MA
MA
5
5
26.53  
 
164.04294
12090
Józef Kamiński
Zbigniew Ziemba
WM
WM
7
4
26.47  
 
165.04301
06277
Tadeusz Kądzielewski
Janusz Kowalówka
WM
WM
9
5
25.67  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11000 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-24 g.17:57:51 (0.4796/340) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.