Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C3266/17782 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** VIII. Memoriał Zygmunta Zygmańskiego
OTP** VIII Memoriał Zygmunta Zygmańskiego
Goleniów
sobota, 19 marca 2016r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05944
17100
Adam Hintertan
Andrzej Waszyński
ZP
ZP
12
2.5
63.66100II
II
2.05939
09387
Stanisław Grzyb
Cezary Jarmuł
ZP
ZP
5
5
61.3093III
III
3.05326
05527
Robert Pogorzelski
Janusz Wygowski
WP
WP
5
9
60.4586III
III
4.04798
06131
Mirosław Kopowski
Marek Wawrzyniak
PM
ZP
12
4
60.0381 
 
5.05988
06101
Stanisław Kulesza
Paweł Stężała
ZP
ZP
11
4
58.9975 
 
6.05900
06067
Lechosław Błaziński
Julian Pisarek
ZP
ZP
12
13
58.9369 
 
7.05929
05973
Eugeniusz Frasoński
Ryszard Kłosiński
ZP
ZP
5
7
58.6563 
 
8.01982
02057
Andrzej Garczyński
Radosław Liskowiak
LB
LB
4
5
58.6057 
 
9.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
5
2.5
58.0851 
 
10.11104
 
Sławomir Niajko
Vasil Valchew
ZP
BUL
12
6
57.9945 
 
11.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
57.7639 
 
12.05084
08350
Tadeusz Kaczanowski
Władysław Tomasiak
WP
ZP
19
13
57.7433 
 
13.04797
11809
Ryszard Konopka
Krzysztof Mielnik
PM
PM
12
7
55.9128 
 
14.12269
05348
Tomasz Jakóbczak
Włodzimierz Reszelski
ZP
ZP
4
11
55.5422 
 
15.08343
08336
Andrzej Gil
Stanisław Jackowski
ZP
ZP
4
3
55.4520 
 
16.06093
06152
Marian Siwy
Maciej Zembrzuski
ZP
ZP
11
7
55.2919 
 
17.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
4
3
54.9618 
 
18.02262
08330
Zbigniew Halat
Paweł Marczak
LB
LB
12
3
54.8017 
 
19.07891
02121
Piotr Klimacki
Ryszard Sakowicz
ZP
LB
18
15
54.0316 
 
20.14940
06151
Roman Gazduła
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
2
9
53.3615 
 
21.08847
08346
Marek Tuziemski
Piotr Węgrzyn
ZP
ZP
2.5
3
53.2714 
 
22.02013
06092
Andrzej Jeleniewski
Piotr Siemaszko
WP
ZP
18
5
53.0813 
 
23.05957
16470
Edward Kaczmarek
Agata Pyclik-Chojenka
ZP
ZP
9
1
52.6412 
 
24.05906
06045
Stanisław Charkot
Zbigniew Ogrodnik
ZP
ZP
5
9
52.2611 
 
25.11371
06116
Maciej Chrobot
Radosław Szymczak
ZP
ZP
3
4
52.0810 
 
26.02040
02395
Skarbimir Kozar
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
5
12
52.009 
 
27.16257
08851
Ryszard Szewczyk
Edmund Zarzycki
ZP
ZP
1.5
2
51.788 
 
28.08841
06144
Mirosław Sankiewicz
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
5
5
51.487 
 
29.02000
02174
Janusz Hliwa
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
7
12
50.906 
 
30.11198
10324
Krzysztof Lipowski
Filip Piotrowski
ZP
ZP
2.5
2.5
50.675 
 
31.14370
06066
Marek Figurski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
3
7
50.544 
 
32.14374
14375
Czesław Socha
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
4
5
49.983 
 
33.14834
06080
Roman Marczewski
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
5
12
49.742 
 
34.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
3
49.44  
 
35.08814
06139
Czesław Dalecki
Wojciech Witkowski
ZP
ZP
3
3
49.18  
 
36.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
5
4
49.15  
 
37.06115
06148
Radosław Szopiński
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
7
7
48.86  
 
38.06010
08838
Jan Majkut
Dżemil Półtorzycki
ZP
ZP
7
3
48.55  
 
39.10809
04820
Ryszard Leśniewski
Wiesław Mączkowski
PM
PM
7
12
48.42  
 
40.08833
09427
Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
ZP
ZP
3
2
47.39  
 
41.05118
05508
Cezary Kmiecik
Robert Włodkowski
WP
WP
4
5
47.25  
 
42.08825
10654
Cezary Kawiak
Bogdan Świadek
ZP
ZP
4
2.5
46.88  
 
43.02094
02162
Romuald Paszkowski
Grzegorz Trojanowski
ZP
ZP
4
3
46.84  
 
44.05936
06100
Wincenty Grela
Dariusz Stępień
ZP
ZP
4
3
46.68  
 
45.02037
02050
Tadeusz Kowalicki
Wojciech Kurzawski
LB
LB
7
5
46.63  
 
46.05983
11378
Marian Kryger
Mirosław Zieliński
ZP
ZP
4
1.5
46.11  
 
47.05959
09389
Jan Dajerling
Jan Damazyn
ZP
ZP
0.5
1.5
46.10  
 
48.06023
06125
Andrzej Matysek
Ryszard Urbański
ZP
ZP
3
5
45.81  
 
49.08326
06074
Leszek Konieczny
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
5
5
45.53  
 
50.11444
05889
Grzegorz Adamski
Patryk Araszkiewicz
ZP
ZP
3
5
45.49  
 
51.10104
13249
Ryszard Gaca
Krzysztof Małolepszy
ZP
ZP
4
3
44.98  
 
52.05038
05049
Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
WP
WP
7
7
44.93  
 
53.05897
06158
Marek Biliński
Grzegorz Żurawski
ZP
ZP
2
2.5
44.90  
 
54.06042
06079
Zbigniew Nowak
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
5
44.82  
 
55.08819
06099
Marek Goraj
Wacław Stefluk
ZP
ZP
3
3
44.77  
 
56.06117
14687
Franciszek Świderski
Sławomir Zwierzyński
ZP
ZP
9
1.5
44.49  
 
57.14175
14835
Andrzej Jabłoński
Andrzej Pożerski
ZP
ZP
4
4
42.69  
 
58.02103
09326
Zdzisław Pleskot
Krzysztof Stypuła
ZP
ZP
11
9
42.30  
 
59.15633
02163
Bogusław Drozd
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
2.5
5
41.84  
 
60.17301
15688
Arkadiusz Jaranowski
Barbara Soroko
LB
LB
1.5
1.5
41.61  
 
61.05951
06003
Tadeusz Janiak
Robert Lewandowski
ZP
ZP
3
1.5
41.46  
 
62.12007
15491
Henryk Cieśla
Jerzy Romańczuk
ZP
ZP
2.5
2.5
41.32  
 
63.14565
06077
Daniel Fira
Tomasz Rusiecki
ZP
ZP
3
11
41.04  
 
64.09385
09324
Wojciech Morawski
Ireneusz Owsianny
ZP
ZP
1
0.5
40.57  
 
65.16173
10651
Beata Szczepańska
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
0.5
1.5
38.72  
 
66. 
14364
Mariusz Kuźma
Roman Pawłowski
NZ
ZP
0
2
36.53  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2102 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.zzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-23 g.12:12:16 (0.2417/142) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.