Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C3271/17790 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Dzwon Zygmunta, GPT (2)
OTT*** Dzwon Zygmunta
sobota, 12 marca 2016r.

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07782
06620
06621
01347
06795
10793
Piotr Butryn
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Piotr Ilczuk
Ewa Miszewska
Natalia Sakowska
LU
LU
LU
WP
WP
LU
13
13
11
18
19
15
66.00206II
II
II
II
II
II
2.01128
02806
14234
11319
Roman Opaliński
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
PK
WM
PK
WM
18
19
5
15
64.00259I
I
I
I
3.08950
15595
04842
12899
Iwona Czajka
Maciej Dąbrowski
Leszek Sztyrak
Michał Wróbel
MA
MA
WM
MA
7
4
19
4
63.00158 
 
 
 
4.01019
01318
02121
06973
07431
Andrzej Byzdra
Stanisław Gołębiowski
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
Marek Witek
PK
DS
LB
LB
LB
5
24
15
24
21
62.00134 
 
 
 
 
5.09138
05374
12362
01726
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
WP
MP
WP
15
13
5
18
61.00182II
II
II
II
6.13661
05176
11471
11769
Adam Harasimowicz
Michał Kwiecień
Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
MA
DS
MP
MP
3
24
7
7
59.00110 
 
 
 
7.02460
02495
01138
01206
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
LU
LU
PK
PK
12
9
18
15
59.00230I
I
I
I
8.03085
03168
09951
07617
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
Jacek Michalski
Mirosław Sady
OP
OP
SL
MP
5
4
3
12
59.0086 
 
 
 
9.05574
17134
05701
05830
Przemysław Błaszczyk
Marek Dalecki
Marta Maj-Rudnicka
Robert Stoliński
LD
MA
LD
LD
13
7
13
15
57.0062 
 
 
 
10.12450
04852
07860
10085
Katarzyna Dufrat
Marta Sikora
Adam Walczyński
Justyna Żmuda
MA
PM
PM
MA
11
2.5
5
13
56.0050 
 
 
 
11.05310
07603
05520
07869
Bogusław Pazur
Tomasz Pilch
Marek Wójcicki
Sławomir Zawiślak
SL
SL
SL
LU
21
19
19
21
54.0046 
 
 
 
12.09797
09828
03347
03624
Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
Maciej Mąka
Piotr Zięba
MP
MP
MP
MP
5
13
5
5
54.0042 
 
 
 
13.08128
04535
14481
09357
Zenon Betański
Dariusz Bogucki
Kacper Kacperski
Arkadiusz Majcher
PM
PM
DS
MA
4
13
4
5
54.0037 
 
 
 
14.07269
08776
11110
13019
Ewa Beldzik
Michał Igła
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
MP
MP
2
4
4
4
54.0033 
 
 
 
15.17766
 
 
 
Julij Chumak
Volodymyr Dragan
Volodymyr Porkhun
Oleg Rovshyn
PD
-
-
-
0
0
0
0
53.0029 
 
 
 
16.08986
08026
07989
08043
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
LU
LU
5
5
9
5
52.0025 
 
 
 
17.01807
02013
05111
05718
04731
Roman Grzelak
Andrzej Jeleniewski
Wit Klapper
Jerzy Michałek
Sylwester Walerowicz
DS
WP
SL
SL
WP
13
18
21
19
15
51.0021 
 
 
 
 
18.02683
07646
02727
02833
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
MP
MP
MP
MP
12
12
13
12
51.0017 
 
 
 
19.02580
02698
08785
13520
Agata Kowal
Jakub Kowal
Grzegorz Merynda
Przemysław Picheta
MP
MP
MP
MP
5
12
5
3
51.0013 
 
 
 
20.02671
01865
15120
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
Ryszard Woliński
MP
OP
OP
MP
9
13
4
12
50.009 
 
 
 
21.08294
06551
13709
06954
Mariusz Bartkowski
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
Adam Suwik
SW
SW
SW
SW
15
19
5
18
49.005 
 
 
 
22.08210
07687
10937
16152
Hubert Jaworowski
Mirosław Kołton
Jacek Stasica
Andrzej Żurek
MP
MP
MP
MP
13
9
13
13
47.00  
 
 
 
23.09594
01291
09568
01617
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
DS
DS
7
12
5
7
47.00  
 
 
 
24.10564
02673
06845
07725
Jan Blajda
Marek Jaworski
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MP
MP
DS
MP
13
12
13
11
47.00  
 
 
 
25.14882
13420
02660
14584
Jacek Brózda
Adam Cichoń
Jacek Gurgul
Marek Heichel
MP
MP
MP
MP
3
2
5
3
45.00  
 
 
 
26.15988
12075
02741
02775
Ryszard Cieślik
Marzena Kwiecińska-Wilk
Stanisław Mierzwa
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
MP
MP
2
4
7
5
45.00  
 
 
 
27.11394
11393
12490
09466
Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
Małgorzata Ludwikowska
Piotr Ludwikowski
MP
MP
MP
MP
3
3
2.5
5
44.00  
 
 
 
28.01054
16259
02933
01643
Tadeusz Garbacik
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
Ewa Sobolewska
MP
MP
SW
LD
12
2.5
18
13
43.00  
 
 
 
29.01223
04108
10054
06909
Cathy Bałdysz
Przemysław Janiszewski
Andrzej Jaszczak
Anna Sarniak
MA
WM
SL
MA
17
21
15
19
42.00  
 
 
 
30.11887
15345
03155
07448
Krzysztof Bereza
Sławomir Brodziński
Mariusz Gawłowski
Krzysztof Sala
SL
SL
SL
SL
2
2
3
3
42.00  
 
 
 
31.07283
05307
03464
05856
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
Adam Robak
Piotr Walczak
SL
SL
SL
WP
12
13
13
21
41.00  
 
 
 
32.07341
03454
10219
09903
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Radomski
Jacek Stokowacki
Michał Witkowski
SL
OP
SL
OP
21
9
4
4
40.00  
 
 
 
33.11092
09794
07526
07346
Tytus Bisping
Joanna Brede
Aleksander Jezioro
Kazimierz Lichawski
MP
SL
MP
SL
5
4
21
11
40.00  
 
 
 
34.17513
16898
15259
16915
Bartosz Bunar
Maciej Kędzierski
Dominika Ocylok
Bartosz Wróbel
MP
MP
MP
MP
1
1.5
1.5
1
39.00  
 
 
 
35.03266
03523
09424
02831
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
Stefan Szenberg
Włodzimierz Wala
SL
SL
DS
MP
18
18
11
19
36.00  
 
 
 
36.02685
08529
01627
02845
Jacek Klimczak
Antoni Paja
Waldemar Siuda
Aleksander Wodyński
MP
MP
DS
MP
7
4
12
3
36.00  
 
 
 
37.02912
02927
02966
03020
Jacek Janowski
Paweł Kowalski
Stanisław Pająk
Grzegorz Zakrzewski
MA
SW
SW
SW
18
7
13
9
35.00  
 
 
 
38.09822
06648
09643
05423
Zdzisław Ingielewicz
Piotr Jurek
Tomasz Sielicki
Jeremi Stępiński
MA
MA
MA
MA
5
18
4
19
34.00  
 
 
 
39.02666
02703
02804
02830
Andrzej Hycnar
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
Renata Wajdowicz
PK
MP
MP
PK
12
12
13
12
34.00  
 
 
 
40.13660
12444
07968
 
12854
Jarosław Duda
Krzysztof Gawor
Marek Kowalski
Bogdan Pasich
Rafał Śmiałek
MP
MP
MP
-
MP
3
2.5
3
0
4
34.00  
 
 
 
 
41.14885
08549
12272
16140
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
Anna Makarewicz
Andrzej Szepczyński
MA
MA
DS
MA
4
3
3
2.5
32.00  
 
 
 
42.07710
02631
08793
02823
Andrzej Dudzik
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
MP
MP
MP
MP
12
5
7
12
26.00  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7583 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.yoursite.com/turpage.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-20 g.14:07:57 (0.3063/183) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.