Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3485/19386 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Finał Mistrzostw Polski Teamów
Finał MPT OPEN
czwartek, 15 grudnia 2016r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04163
12197
05176
01661
10370
08158
Andrei Arlovich
Michał Klukowski
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
Erikas Vainikonis
Piotr Zatorski
PD
DS
DS
DS
PD
DS
15
24
24
24
11
19
135.73457M
M
M
M
M
M
2.06551
13709
06815
04740
01726
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
Tomasz Winciorek
SW
SW
MA
MA
WP
19
7
17
19
18
122.04373I
I
I
I
I
3.06540
08203
09822
05056
09146
Bartosz Chmurski
Wojciech Gaweł
Zdzisław Ingielewicz
Rafał Jagniewski
Piotr Tuczyński
MA
MA
MA
MA
MA
21
19
5
21
15
126.15299I
I
I
I
I
4.07283
01019
05307
05423
07431
Jarosław Figlus
Andrzej Byzdra
Zbigniew Papierniak
Jeremi Stępiński
Marek Witek
SL
PK
SL
MA
PK
13
5
13
19
21
117.89225II
 
II
II
II
5.01291
06648
01617
09755
Krzysztof Dziekański
Piotr Jurek
Przemysław Saliński
Łukasz Witkowski
DS
MA
DS
SW
12
18
7
12
115.15151II
II
II
II
6.01807
06706
01865
06887
05363
Roman Grzelak
Apolinary Kowalski
Andrzej Pawlak
Jacek Romański
Jerzy Russyan
DS
WP
MA
DS
WP
15
24
13
24
21
110.9389II
II
 
II
II
7.04108
06658
14728
04662
02806
11319
Przemysław Janiszewski
Jacek Kalita
Kamil Nowak
Michał Nowosadzki
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
MA
MA
LB
LB
21
24
9
24
21
17
110.4477 
 
 
 
 
 
8.09549
03644
01318
09550
04022
01776
Maciej Bielawski
Adam Błachnio
Stanisław Gołębiowski
Jakub Wojcieszek
Adam Wujków
Adam Żmudziński
KP
KP
DS
SW
KP
DS
11
13
24
15
15
24
109.3664 
 
 
 
 
 
9.04922
06620
06621
01347
07796
06795
Piotr Busse
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Piotr Ilczuk
Marek Jeleniewski
Ewa Miszewska
SL
LU
LU
WP
SW
WP
18
15
13
18
18
19
105.1451 
 
 
 
 
 
10.02904
08283
02934
02518
02966
Janusz Gawęcki
Andrzej Iwański
Krzysztof Kujawa
Włodzimierz Maryniowski
Stanisław Pająk
SW
SW
LU
SW
SW
18
12
19
13
13
103.1239 
 
 
 
 
11.07811
10095
02121
03960
06973
02827
Marcin Krupowicz
Paweł Miechowicz
Ryszard Sakowicz
Radosław Szczepański
Piotr Tuszyński
Marek Urbański
LB
LB
LB
LB
LB
LB
21
15
17
18
24
12
89.0826 
 
 
 
 
 
12.15595
12450
02933
06909
04842
10085
Maciej Dąbrowski
Katarzyna Dufrat
Piotr Kucharski
Anna Sarniak
Leszek Sztyrak
Justyna Żmuda
MA
MA
SW
MA
WM
MA
5
13
18
19
19
15
74.1413 
 
 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9857 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2016/mpt/mptfrunda1.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-09 g.10:19:31 (0.1663/75) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.