Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3576/19791 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

18. Mityng "Hotel Senator"**
2. Mityngowy Turniej Par
piątek, 31 marca 2017r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
65.469347II
II
2.10721
01152
Sławomir Czech
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
9
56.918543III
III
3.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
LB
9
17
56.117940III
III
4.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
LB
4
18
51.057337 
 
5.13993
07939
Grzegorz Cieślak
Elżbieta Waniurska
LU
LU
4
5
46.906633 
 
6.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
2.5
2
42.886030 
 
7.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
4
4
42.095427 
 
8.11591
06689
Tadeusz Bożek
Andrzej Kondeja
MA
MA
5
13
39.264824 
 
9.12450
04662
Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
MA
MA
13
24
30.874221 
 
10.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
11
4
29.293518 
 
11.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
LB
WP
15
21
29.222915 
 
12.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
LB
5
21
26.592312 
 
13.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
25.091910 
 
14.11296
07849
Artur Pomarański
Bogdan Szulejewski
ZP
MA
4
21
24.36189 
 
15.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
11
24.27179 
 
16.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
23.13158 
 
17.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
20.96147 
 
18.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
DS
DS
9
7
19.36137 
 
19.02671
02827
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Urbański
MP
LB
11
12
18.10126 
 
20.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
MP
SW
18
13
17.13116 
 
21.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
15.77105 
 
22.02928
08308
Marek Kozdrach
Kamil Walczyk
OP
SW
4
5
15.5095 
 
23.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
WM
5
19
12.9484 
 
24.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
5
13
11.8374 
 
25.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
MA
SW
5
18
6.8763 
 
26.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
11
6.2053 
 
27.07271
09835
Adrian Bakalarz
Tomasz Kłys
SL
WP
5
5
5.8642 
 
28.13420
07431
Adam Cichoń
Marek Witek
MP
PK
2
21
5.2732 
 
29.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
9
5.2121 
 
30.09322
15916
Mirosław Kotowski
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
4
3
4.38   
 
31.06014
06148
Adam Małdyk
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
3
7
2.27   
 
32.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
0.77   
 
33.07989
07937
Wiesław Skubisz
Michał Świdziński
LU
LU
9
5
-0.70   
 
34.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
-3.20   
 
35.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
-3.87   
 
36.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
-8.41   
 
37.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
1
7
-18.02   
 
38.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
-18.16   
 
39.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
-19.73   
 
40.15595
03881
Maciej Dąbrowski
Tomasz Osiński
MA
KP
5
12
-20.26   
 
41.10752
07975
Jacek Balcerowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
1.5
11
-21.42   
 
42.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
-21.85   
 
43.02522
11828
Leszek Młodziński
Edward Wójcik
LU
LU
4
4
-23.00   
 
44.14651
14650
Sergey Belko
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
1.5
2
-24.73   
 
45.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
-26.13   
 
46.02673
01437
Marek Jaworski
Zdzisław Kunc
MP
DS
12
11
-29.26   
 
47.04198
05830
Adolf Bocheński
Robert Stoliński
WM
LD
12
15
-30.90   
 
48.14704
04165
Igor Godun
Ihar Radziukevich
PD
PD
3
7
-32.05   
 
49.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
4
5
-32.41   
 
50.07158
04360
Zbigniew Hałaczkiewicz
Mirosław Makatrewicz
MA
WM
5
13
-35.30   
 
51.14983
18695
Andrzej Konczak
Andreas Visetti
LD
LD
4
0
-38.17   
 
52.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
3
3
-42.20   
 
53.07053
16473
Krzysztof Gołaś
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
5
2
-43.27   
 
54.06410
15913
Włodzimierz Król
Adam Rydz
MA
SW
4
2.5
-45.36   
 
55.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
-45.66   
 
56.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
-51.65   
 
57.02930
09371
Stanisław Król
Zbigniew Swat
SW
SW
4
1.5
-70.30   
 
58.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
0.5
0.5
-77.89   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1720 punktów PKL, w tym 876 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/gpp/04starachowice/W-otp2.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-20 g.15:26:29 (0.2880/126) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.