Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C3800/20494 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

I Kielecki Mityng ** Brydżowy
III Turniej Kongresowy OTP** MAXY - GPPP
niedziela, 11 czerwca 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.11471
07725
Maciej Rodzaj
Grzegorz Superson
MP
MP
7
11
62.11107II
II
2.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
59.7098III
III
3.02998
03005
Marcin Terelak
Piotr Waluszewski
SW
SW
4
4
59.5991III
III
4.09357
14234
Arkadiusz Majcher
Jakub Zawada
PK
PK
7
5
58.3683 
 
5.01053
10984
Leszek Garbacik
Zbigniew Kwoka
PK
PK
5
5
57.1176 
 
6.07729
01138
Wojciech Paszko
Marek Pietraszek
PK
PK
7
18
56.6369 
 
7.02912
05695
Jacek Janowski
Andrzej Lućko
MP
SW
18
18
56.4461 
 
8.02666
01128
Andrzej Hycnar
Roman Opaliński
PK
PK
13
18
56.4461 
 
9.02931
09371
Sławomir Król
Zbigniew Swat
SW
SW
3
2
56.0747 
 
10.02918
02946
Sławomir Klimczak
Andrzej Majcher
SW
SW
9
9
55.8439 
 
11.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
55.4732 
 
12.02933
02977
Piotr Kucharski
Mirosław Rafalski
SW
SW
18
18
55.1025 
 
13.02888
02891
Zbigniew Borkowski
Bartosz Ceglarski
SW
SW
11
7
54.9321 
 
14.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
4
4
54.4420 
 
15.08288
06370
Grzegorz Bachanek
Jacek Bors
MA
SW
3
4
54.4019 
 
16.12075
02775
Marzena Kwiecińska-Wilk
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
54.1517 
 
17.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
54.1516 
 
18.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
53.5615 
 
19.09322
15916
Mirosław Kotowski
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
4
3
53.4814 
 
20.06963
07431
Marek Szymanowski
Marek Witek
WP
PK
24
21
53.1112 
 
21.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
2
52.2311 
 
22.15599
05111
Jerzy Jeleń
Wit Klapper
MP
SL
2
21
52.1110 
 
23.07401
02872
Janusz Wrześniak
Grzegorz Żyła
MP
MP
3
4
52.039 
 
24.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
2.5
3
51.897 
 
25.10978
12108
Natalia Gaweł
Aleksandra Jarosz
MP
MA
3
5
51.446 
 
26.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
LB
LB
21
17
51.405 
 
27.02669
02760
Stanisław Jaros
Jerzy Pasich
MP
MP
5
7
51.264 
 
28.02919
03020
Aleksander Knawa
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
13
9
51.072 
 
29.09345
07491
Norbert Krzystanek
Tadeusz Sobota
SW
SW
3
5
50.631 
 
30.07405
08797
Piotr Radzikowski
Michał Tuszyński
MP
MP
9
4
50.41  
 
31.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1
4
50.21  
 
32.01019
01168
Andrzej Byzdra
Wiesław Siek
PK
PK
5
9
49.59  
 
33.10563
07544
Paweł Klapper
Marek Tyran
SL
LD
4
11
49.55  
 
34.02671
07989
Ryszard Jaśkiewicz
Wiesław Skubisz
MP
LU
11
9
49.52  
 
35.02631
02826
Kazimierz Dziadkowiec
Stanisław Urbanowski
MP
MP
5
7
49.29  
 
36.14361
14379
Jerzy Matelowski
Józef Turecki
PK
PK
3
3
49.07  
 
37.10601
02804
Grzegorz Latała
Piotr Stopa
MP
MP
3
13
49.00  
 
38.06402
06405
Sławomir Kamiński
Jerzy Kazubski
MA
MA
5
7
48.22  
 
39.14179
01166
Ryszard Pisarczyk
Jan Sączawa
PK
PK
5
4
48.21  
 
40.02990
08308
Adam Strzelecki
Kamil Walczyk
SW
SW
7
5
47.14  
 
41.02917
02954
Paweł Kita
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
5
7
47.00  
 
42.02723
07312
Bogusław Lesiecki
Dariusz Sosin
MP
MP
12
5
46.89  
 
43.02909
07490
Wojciech Jadczyk
Rafał Siewior
SW
SW
4
2.5
46.88  
 
44.13660
15757
Jarosław Duda
Marcin Wilczyński
MP
MP
4
4
46.56  
 
45.08415
15913
Piotr Lisowski
Adam Rydz
MA
SW
4
2.5
45.96  
 
46.07642
11769
Witold Stachnik
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
7
45.84  
 
47.14609
07494
Piotr Szczygieł
Artur Więckowski
SW
SW
3
4
45.74  
 
48.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
2.5
44.67  
 
49.07483
02952
Artur Michalski
Ireneusz Michalski
SW
SW
1.5
7
44.56  
 
50.02793
09501
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
44.44  
 
51.18143
18180
Michał Mac
Karol Otawski
SW
SW
0
0
42.00  
 
52.14882
02660
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
MP
MP
3
5
41.96  
 
53.02928
13206
Marek Kozdrach
Mariusz Lelonek
OP
SW
4
2
41.74  
 
54.18508
05670
Monika Kowner
Andrzej Kozikowski
LD
LD
0
13
41.66  
 
55.18145
18144
Aleksandra Zięba
Małgorzata Ziopaja
SW
SW
0
0
38.30  
 
56.18194
 
Teresa Piasecka
Lech Piaseki
SW
-
0
0
36.44  
 
57.17036
17390
Małgorzata Golec
Zofia Wciślik
SW
SW
1.5
1.5
33.92  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1956 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-27 g.05:06:09 (0.2809/126) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.