Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C3836/21120 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** 22 Memoriał Irka Nowaka
XXII Memoriał Irka Nowaka
niedziela, 3 grudnia 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08769
05386
Sławomir Piechocki
Paweł Siwiński
LB
LB
9
12
62.82118II
II
2.10770
05314
Jan Pędziński
Marcin Pędziński
WP
WP
3
15
62.66112III
III
3.08979
05070
Krzysztof Jassem
Piotr Jassem
DS
WP
24
9
61.56105III
III
4.06041
05438
Edward Niewierowski
Witold Szczepaniak
WP
WP
11
5
61.01100 
 
5.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
59.7195 
 
6.05242
05170
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
5
12
58.6390 
 
7.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WM
WM
15
19
58.6284 
 
8.05108
05144
Andrzej Kędzierski
Krzysztof Krause
WP
WP
5
5
57.9779 
 
9.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
15
57.8574 
 
10.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
3
2.5
57.4368 
 
11.05222
05279
Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
11
56.6263 
 
12.04842
11319
Leszek Sztyrak
Przemysław Zawada
OP
MA
19
17
56.4558 
 
13.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
MP
24
24
55.7853 
 
14.01297
15519
Mirosław Fechner
Piotr Kulesza
DS
DS
7
5
55.6547 
 
15.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
4
55.2142 
 
16.01299
10533
Karol Filipowicz
Ryszard Pałasz
DS
DS
13
9
54.4437 
 
17.05212
05491
Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
WP
WP
9
5
54.3431 
 
18.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
WP
WP
21
21
54.2026 
 
19.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
54.1624 
 
20.04956
05192
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
4
5
54.1323 
 
21.05246
09006
Zofia Mikołajczyk
Adam Peszke
WP
WP
4
5
54.1022 
 
22.07596
04949
Krzysztof Brudka
Michał Dembiński
WP
WP
13
12
53.8321 
 
23.17361
05374
Marta Makarewicz
Cezary Serek
MA
WP
3
15
53.8220 
 
24.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
SL
15
19
53.8219 
 
25.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
1.5
1.5
52.9718 
 
26.09082
07752
Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
WP
WP
2.5
4
52.9317 
 
27.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
12
7
52.9116 
 
28.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
5
5
52.8915 
 
29.07809
12272
Piotr Kołuda
Anna Makarewicz
LU
DS
15
4
52.7115 
 
30.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
52.4914 
 
31.06051
05525
Marek Ostrowski
Maciej Wybranowski
ZP
WP
7
4
52.4313 
 
32.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
11
9
52.3512 
 
33.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
5
52.2011 
 
34.16209
05081
Bartosz Juszczak
Marek Juszczak
WP
WP
1.5
5
51.9610 
 
35.17209
18842
Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
WP
WP
1.5
0
51.819 
 
36.01224
01662
Marek Bałdysz
Tomasz Struzik
DS
DS
13
5
51.608 
 
37.15746
15931
Tomasz Pawełczyk
Kajetan Wroński
SL
WP
2.5
2.5
51.377 
 
38.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
51.376 
 
39.05045
05357
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
WP
WP
9
9
51.055 
 
40.10472
13270
Samuel Bałdysz
Dominik Kaszowski
DS
KP
4
3
51.025 
 
41.05264
05352
Jerzy Mścisz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
13
7
50.844 
 
42.14167
03933
Dariusz Lisiecki
Eugeniusz Seichter
WP
KP
4
11
50.833 
 
43.04985
05120
Rafał Gardzielewski
Paweł Kolwicz
WP
WP
11
11
50.672 
 
44.15358
05446
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
WP
WP
2.5
19
50.621 
 
45.13385
08052
Roman Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
2.5
7
50.32  
 
46.05174
05226
Andrzej Latanowicz
Andrzej Mazurek
WP
WP
7
11
50.21  
 
47.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
50.21  
 
48.01223
12320
Cathy Bałdysz
Zofia Bałdysz
DS
DS
17
4
49.80  
 
49.04873
02262
Bogusław Barański
Zbigniew Halat
WP
LB
3
12
49.73  
 
50.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
49.57  
 
51.02055
07917
Andrzej Libera
Jerzy Sosiński
LB
LB
4
5
49.49  
 
52.02311
09995
Edward Kulus
Karol Mońko
LB
WP
11
4
49.45  
 
53.02436
02174
Krzysztof Tumielewicz
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
9
12
49.45  
 
54.12435
05229
Janusz Kopras
Adam Meller
WP
WP
3
5
49.13  
 
55.04948
05431
Grzegorz Dembiński
Andrzej Syrek
WP
WP
7
12
48.55  
 
56.15044
05466
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
WP
WP
2.5
4
48.04  
 
57.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2
2
47.97  
 
58.12783
03884
Robert Mrukowski
Wiesław Paczkowski
KP
KP
5
5
47.31  
 
59.04883
17404
Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
WP
WP
3
2
47.29  
 
60.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2
46.93  
 
61.04943
05527
Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
WP
WP
7
9
46.76  
 
62.04921
05315
Cezary Bura
Maciej Piasecki
WP
WP
9
7
46.71  
 
63.05350
05356
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
WP
WP
5
5
46.55  
 
64.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
45.73  
 
65.15459
09142
Jakub Domeracki
Tadeusz Miesiąc
WP
WP
2
3
45.69  
 
66.15630
05100
Marian Kanikowski
Michał Kanikowski
WP
WP
3
5
45.66  
 
67.14565
02103
Daniel Fira
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
4
11
45.51  
 
68.17681
12318
Rafał Malinowski
Jacek Nawrocki
WP
WP
1
1
45.34  
 
69.15107
05557
Jerzy Kamiński
Stefan Żuberek
WP
WP
2.5
4
45.24  
 
70.05312
18382
Paweł Perz
Jakub Urbanowicz
WP
MA
3
0
45.23  
 
71.02025
02166
Roman Klejny
Jarosław Wachnowski
LB
LB
11
18
44.99  
 
72.11293
09122
Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
WP
WP
4
3
44.51  
 
73.05059
05548
Stanisław Janik
Janusz Zwierzyński
LB
WP
13
11
44.22  
 
74.18951
09115
Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
WP
WP
0
1
43.61  
 
75.14772
06125
Marian Białecki
Ryszard Urbański
ZP
ZP
2
5
42.69  
 
76.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
5
7
42.37  
 
77.17916
18048
Kajetan Gościański
Łukasz Józkowiak
WP
WP
1.5
1
42.33  
 
78.17508
18629
Maciej Masłowski
Andrzej Plewiński
WP
WP
2
0
42.20  
 
79.11424
16729
Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
WP
WP
4
4
42.18  
 
80.18644
18647
Szymon Graś
Jakub Nawrocki
WP
WP
0.5
0.5
41.49  
 
81.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2
2
41.38  
 
82.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
1.5
1.5
40.86  
 
83.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
5
4
40.78  
 
84.05292
12872
Jan Olkowicz
Stefan Samól
WP
WP
4
3
40.34  
 
85. 
05339
Maciej Cieśliński
Andrzej Przybylski
WP
WP
0
2
39.35  
 
86.18645
17578
Ewa Morawska
Justyna Zielniewicz
WP
WP
0.5
0.5
34.78  
 
87.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
SW
7
18
22.89  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3204 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://brydz.wlkp.pl/w/2017/memorial/min.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-22 g.21:31:53 (0.3347/190) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.