Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4199/21944 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** XXI Puchar Burmistrza Recza
Turniej Par MAX GPPZ(#3)
Recz, 03 maja 2018 roku
czwartek, 3 maja 2018r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.09387
12277
Cezary Jarmuł
Łukasz Szczełkun
ZP
ZP
7
3
64.67100II
II
2.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
63.5492III
III
3.02093
02174
Stanisław Owczarski
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
12
12
59.7986III
III
4.05950
06026
Tadeusz Janczurewicz
Eugeniusz Meyer
WP
ZP
5
4
58.3379 
 
5.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
57.7173 
 
6.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
5
11
57.7167 
 
7.06067
09394
Julian Pisarek
Marek Siech
ZP
ZP
13
5
57.6361 
 
8.14565
06120
Daniel Fira
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
4
5
57.5054 
 
9.05988
06139
Stanisław Kulesza
Wojciech Witkowski
ZP
ZP
11
4
57.3348 
 
10.08825
06115
Cezary Kawiak
Radosław Szopiński
ZP
ZP
4
7
56.2942 
 
11.08326
06074
Leszek Konieczny
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
5
5
56.0836 
 
12.12269
06033
Tomasz Jakóbczak
Włodzimierz Mysłek
ZP
ZP
4
5
55.4629 
 
13.05084
07891
Tadeusz Kaczanowski
Piotr Klimacki
ZP
ZP
19
18
55.4223 
 
14.01967
02436
Aleksander Downar-Zapolski
Krzysztof Tumielewicz
ZP
LB
7
9
54.5820 
 
15.07946
09262
Edward Witan
Barbara Zacharzewska
MA
MA
4
0
54.3319 
 
16.14369
06066
Józef Klimowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
4
9
53.8818 
 
17.14175
08348
Andrzej Jabłoński
Piotr Wilczok
ZP
ZP
4
3
53.5417 
 
18.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
5
53.5016 
 
19.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
5
3
53.5014 
 
20.12872
07656
Stefan Samól
Jerzy Stypiński
WP
WP
3
3
53.3313 
 
21.05967
05968
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
ZP
ZP
9
11
52.2112 
 
22.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
52.1711 
 
23.16470
02162
Agata Pyclik-Chojenka
Grzegorz Trojanowski
ZP
ZP
1.5
3
52.0410 
 
24.11356
06018
Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
ZP
ZP
4
5
52.009 
 
25.06151
06152
Hanna Zembrzuska
Maciej Zembrzuski
ZP
ZP
9
7
51.798 
 
26.11401
02199
Robert Komar
Wiesław Żegilewicz
WP
LB
2.5
12
51.797 
 
27.03345
18890
Zbigniew Mącior
Vasil Valchev
SL
ZP
18
1.5
51.756 
 
28.09385
14835
Wojciech Morawski
Andrzej Pożerski
ZP
ZP
2.5
5
51.675 
 
29.05961
06136
Stanisław Kamiński
Kazimierz Wiliński
ZP
ZP
5
7
51.634 
 
30.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
51.293 
 
31.15633
02103
Bogusław Drozd
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
3
11
50.752 
 
32.04876
05292
Romuald Bartoszko
Jan Olkowicz
WP
WP
5
4
50.58  
 
33.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
50.29  
 
34.06042
06079
Zbigniew Nowak
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
50.13  
 
35.05118
05326
Cezary Kmiecik
Robert Pogorzelski
WP
WP
5
5
50.04  
 
36.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
49.83  
 
37.06014
06072
Adam Małdyk
Jan Przybyś
ZP
ZP
4
3
49.63  
 
38.14229
09427
Daniel Wacławek
Mariusz Wierzchowski
MA
ZP
2
2
49.13  
 
39.06125
08851
Ryszard Urbański
Edmund Zarzycki
ZP
ZP
5
2.5
48.79  
 
40.18880
18879
Roman Chmielecki
Zbigniew Lange
ZP
ZP
0
0
48.79  
 
41.08833
06051
Zdzisław Michalski
Marek Ostrowski
ZP
ZP
3
7
48.71  
 
42.02000
02037
Janusz Hliwa
Tadeusz Kowalicki
LB
LB
7
7
48.67  
 
43. 
 
Stanisław Fiedkiewicz
Lech Pietroń
NZ
NZ
0
0
48.29  
 
44.06003
02163
Robert Lewandowski
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
2
5
48.25  
 
45.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
9
5
47.13  
 
46.13249
10730
Krzysztof Małolepszy
Ryszard Pawłowski
ZP
ZP
3
5
47.00  
 
47.15055
05941
Jerzy Dziemidowicz
Tadeusz Gutowski
ZP
ZP
2.5
2.5
45.83  
 
48.18859
18826
Sławomir Jamka
Wiesław Sirman
ZP
ZP
0.5
1.5
45.75  
 
49.05894
05903
Mirosław Bąk
Waldemar Bogusławski
ZP
ZP
2
3
45.54  
 
50.08335
16139
Kazimierz Jordan
Dorota Sosinowicz
ZP
ZP
4
2
45.13  
 
51. 
 
Jarosław Łabaziewicz
Andrzej Sędecki
NZ
NZ
0
0
43.50  
 
52.18367
18368
Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
ZP
ZP
0.5
0.5
42.88  
 
53.10385
08344
Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
ZP
ZP
2
4
42.88  
 
54.05890
08990
Marek Banach
Ryszard Sałata
ZP
ZP
5
4
41.25  
 
55. 
 
Elżbieta Fedorowicz
Andrzej Kryń
NZ
NZ
0
0
41.04  
 
56.08523
06053
Józef Kościukiewicz
Michał Packań
ZP
ZP
2
2
41.00  
 
57.05929
06093
Eugeniusz Frasoński
Marian Siwy
ZP
ZP
7
11
40.75  
 
58. 
 
Edward Byczyk
Tadeusz Pelc
NZ
NZ
0
0
40.21  
 
59.11489
15084
Wojciech Abratkiewicz
Mirosław Stelmaszyk
ZP
ZP
2.5
2.5
38.79  
 
60.01958
11608
Andrzej Czernow
Mieczysław Pabjan
ZP
ZP
3
2
38.21  
 
61. 
 
Andrzej Osieczko
Roman Wawrzyniak
NZ
NZ
0
0
35.63  
 
62.18877
18878
Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
ZP
ZP
0
0
34.83  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1968 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.zzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-18 g.15:17:49 (0.2738/134) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.